środa, 29 października 2008

Będzie "ODNOWA", oby nie po staremu...

Szanowni Czytelnicy. Niniejszy blog nie wiedzieć czemu ma bardzo złe notowania wśród czołowych przedstawicieli lokalnych władz Zagórza. Temu głęboko zasmucającemu mnie faktowi dał wyraz sam Pan Burmistrz Bogusław Jaworski, w krótkiej rozmowie odbytej ze mną na sądowym korytarzu na kilka chwil przed opisywanym poniżej procesem.
Chcąc zadać kłam niesprawiedliwym i krzywdzącym mnie opiniom sugerującym, iż moja blogowa działalność ma być rzekomo wymierzona przeciwko nowej władzy, śpieszę powiadomić Państwa o jak najbardziej pozytywnym i aktualnym przejawie działalności ekipy Bogusława Jaworskiego. Mowa tu o dopiero, co rozstrzygniętym konkursie na nazwę reaktywowanego w podziemiach zagórskiego GOK-u klubu młodzieżowego. Jak podaje oficjalna witryna internetowa Gminy Zagórz, zwycięzcą we wspomnianym plebiscycie okazał się Jakub uczeń klasy IV B Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagórzu. Wśród 66 ofert to właśnie jego propozycja w brzmieniu: "Klub Młodzieżowy ODNOWA" przypadła najbardziej do gustów członków Szacownego Jury.
Przyłączając się do gratulacji dla Jakuba z niecierpliwością oczekujemy na oficjalne otwarcie "ODNOWY" zaplanowane na 8 listopada 2008 r.
Biorąc pod uwagę : historie funkcjonowania jej starszych wcieleń ("H-9" i "Kątownia), stan techniczny podziemi budynku GOK, oraz pojawiające się na nieoficjalnej giełdzie typy, co do osoby świetlicowego z całego serca życzymy Nowemu Administratorowi i Pomysłodawcom "ODNOWY", aby nie skończyła... po staremu ;-)

1 komentarz:

  1. Może nie na temat. Proponuję jednak wprowadzić Ksiegę Gości na stronie oficjalnej Zagórza. Przecież turyści bywający w Zagórzu i tam nocujący też mogli i chcieliby swoje zdanie wyrazić. Co państwo na to? Turysta właśnie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.