środa, 5 listopada 2008

Oświadczenie

W komentarzach internautów do publikacji pt. "Dyr. Siembab: Poseł Łukacijewska przyjacielem sanockiego szpitala", która ukazała się na łamach skądinąd zaprzyjaźnionego z nami portalu internetowego Esanok pojawił się wpis (w przypadkach obu tytułów zachowano oryginalną pisownię) następującej treści:

"Senator Zajac takze oferowal pomoc

Zagórzowi przy uruchomieniu lini kolejowej "Retro" do Słowacji i co ? Wybory wygrał a o obietnicach zapomniał!!!!!! Pani poseł widać nie zapomniała o sanockim szpitalu, brawo!!!"

Autor: ziom
2008-11-05 06:09:12 IP:90.141.94.201

W nawiązaniu do powyższej zupełnie nieuprawnionej opinii, działając w imieniu grupy społeczników zaangażowanych w realizację projektu "Sanocko - Transkarpackiej Kolei Żelaznej" oświadczam, iż rola Pana Senatora Stanisława Zająca w naszym projekcie jest adekwatna do naszych oczekiwań. Nie zostałem upoważniony aby publicznie wyrażać się o konkretnych przejawach wsparcia jakie w sprawie pociągu retro otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy od Pana Senatora. Natomiast stan zaawansowania oraz wizję kontynuacji projektu m.in. w zakresie źródeł jego finansowania opisałem w publikacji pt. "Biznes wart pary".

z poważaniem: Jerzy Zuba


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz.