piątek, 19 grudnia 2008

Były burmistrz Zagórza oskarżony

3 komentarze:

 1. Co robi tam p. Jaworski?
  Jakim jest on pokrzywdzonym?
  Przeciez wygral wybory i to dzieki
  p. Zajacowi i jego interwencji o ktora jest dzisiaj oskarzony wynik wyborow byl o 19 glosow lepszy na korzysc Jaworskiego.
  Ten facet nie ma za grosz poczucia przyzwoitosci oskarzajac swego przeciwnika z ktorym wygral!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan Jaworski jest tam bo pani prokurator jest za "cienka".
  A tylko taka gwiazda palestry jak ON, potrafi wykazać, że to wstrętny Z. manipulował przy wyborach, a nie ON ze swoimi pretorianami.

  Swoją drogą ktoś kto nie umie poprawnie sklecić po polsku paru sensownych zdań - vide zagórskie sesje RM - musi albo być bardzo przebojowy i zdeterminowany, albo zwyczajnie przymuszony (przez kogo ???) i bezwolny, żeby robić z siebie w oczach chyba większości Zagórzan pośmiewisko.


  No ale pan Jaworski zna się na pozyskiwaniu środków z UE, na gospodarce śmieciowo-kanalizacyjno-wodociągowej, na kwestiach etyczno-moralnych związanych z nepotyzmam i jawnością sprawowania urzędu, że o pozyskiwaniu dla Zagórza zagranicznych inwestorów nie wspomnę, to cóż to dla niego za mecyja zabłysnąć w pełnej krasie wśród "przeciętniackich" sanockich adwokatów.

  I choć - moim zdaniem - zna on się na prawie jak kanarek na gwiazdach to "nie chodzi o to by złapać króliczka, ale by gonić go...".

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie burmistrzu Jaworski proszę sie nie przejmować tym wściekłym ujadaniem. Niektórych odrywanie od korytka bardzo boli jak widac. Będą pana konsać ale pan powinien robić porządek dalej z tym towarzystwem. Społeczeństwo już na dniach sie przekona, że czarnych opasek na buźkach tych zagorskich "sprawiedliwych" i "poboznych" bedzie przybywać w gazetach. A tak wogule to z jakiej racji pan zuba sciągnął tak łaskawie opaseczke swojemu dawnemu pryncypałowi. skąd taka znowu miłość i sztama. Przeciez wszyscy wiedzą że oni od dawna żyją jak pies z kotem. Chyba ze o czymś tu nie wiemy??????

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.