czwartek, 18 grudnia 2008

Plenerowy debiut Sylwestra w Zagórzu

4 komentarze:

 1. Brawo!
  Kiedys wolano - Chleba i igrzysk. Gdy z chlebem coraz trudniej (co chwila slychac o zwolnieniach w naszym regionie) Zagorska Wladza srewuje nam igrzyska.Nie byloby w tym nic zlego gdyby wladza zajela sie rownoczesnie tworzeniem nowych miejsc pracy np. przez inwestycje czy pozyskanie inwestorow.A propo pytanie - Ile nowych miejsc powstalo dzieki "wygraniu" przetargu na dzialke gminna przez Nafte Gaz?
  Co do samego pomyslu sylwestra na zakuciu to jest to swietny pomysl.
  Jesli organizatorom wystarczy paleru do jego organizacji to tylko przyklasnac!!! Widac nowego ducha w gok Zagorz. Oby udalo sie nim zarazic zwierzchnia wladze bo samo nieprzeszkadzanie nowym pomyslom nawego dyrektora gok to za malo.

  OdpowiedzUsuń
 2. W dechę!!! Stara ekipa "Radia Bieszczady" znów na fali!!! Rudi powodzenia na nowej drodze życia zawodowego. Oj nie będziesz tu miał łatwego życia. Ucz się na błędach poprzednich dyrektorów - tj. uważaj na najbliższych współpracowników i "kumpli".
  A na sylwka przyjdę damy ognia pobawimy i fajno będzie....
  Wierna fanka

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam to gdzieś polityczne rozgrywki wokół tematu "sylewster" uprawiane przez kol. Gala Anonima. Chce się dobrze bawić tym bardziej, że w tym naszym smutnym, brudnym i zapyziałym "mieście" nie często zdaża się okazja aby to robić. Tylko mam jedno pytanie dlaczego impreza jest akurat koło Goku. Czy nie fajniej byłoby na zakuciu ? Tam jest super klimat las śnieżek skocznie wyciąg. Wiele osób spędza sylwestra na stokach narciarskich. Czy u nas nie można by tak zrobiś?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.