niedziela, 14 grudnia 2008

Zebrali się i rozeszli...

7 komentarzy:

 1. Nieudolnie i tendencyjnie prowadzony zjazd przez przewodniczącego.Przegiął całkowicie zwracając się do zebranych "towarzysze". Miniona epoka ciągle żywa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te dwa Strachy z Tarnawy mają chyba jakieś problemy emocjonalne. Nie wiem czy to rodzina ale obaj sie podniecają jak by byli w trakcie ...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiajace jest po co burmistrz mialby wejsc do zarzadu OSP? Jedyny cel jaki mi sie nasowa to proba podporzadkowania sobie srodowiska strarzackiego, ktore w ostatnich wyborach samorzadowych nie poparlo kandydatury p.Jaworskiego na burmistrza Zagoza.
  Wszak do wyborow pozostalo juz mniej niz 2 lata.Niesmialo opdsune Panu Burmistrzowi pomysly na spacyfikowanie i podpozadkowanie kolejnych srodowisk:
  - doprowadzic do dymisji proboszczow a nastepnie jako naczelny ministrant wyglaszac jedynie sluszne kazaniana temat wladzy, ktora nie robiac nic nie zrobila swom mieszkancom krzywdy,
  - przed poludniem opowiadac przedszkolakom bajki jak to wladza je kocha i jesli rodzice beda na nia glosowali to maluchy dostana cukierki a moze starczy na nowy plac zabaw,
  - mlodzierzy wyglaszac pogadanki jak to wladza dba o ich zdrowie i bezpieczenstwo kolejny sezon nie uruchamiajac wyciagu narciarskiego na Zakuciu,
  - emerytow zapewnic ze coraz miej lamp bedzie sie polilo wieczorami na ulicach a i dziur w chodnikach wladza nie bedzie latala bo wtedy nie beda wieczorami wychodzili i nikt ich nie napadnie,
  - itd.itp.
  Pozostalych malkontentow i innych tak zwanych opozycjonistow zalatwi sie pancernym pociagiem co to wladza nam go obiecala. Powinna wystarczyc jedna salwa i nastepna kadencja w kieszeni!!!
  pozdrawiam Gal Anonim

  OdpowiedzUsuń
 4. Slusznie Galu Anonimie!
  Zapomniales o tym, ze Wladza dbajac o zdrowie wszystkich mieszkancow i w imie powszechnej milosci i szczesliwosci nie dopusci do masowych zatruc a wrecz niebezpieczenstwa powszechnego pomoru wyborcow i nie wybuduje nowego wodociagu dla Zagorza.
  Proponuje sade w srod mieszkancow:
  Czego jeszcze nie wykona Nasza Wladza w ramach dbania o nas???
  WPISUJCIE

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta niby troska o zarząd i chęć wybrania burmistrza była tylko pretekstem i perfidną manipulacją tej ekipy,chodzi o pozostałe trzy miejsca o które można zwiększyc zarząd by pózniej mieć w każdym głosowaniu większość.
  Szkoda że burmistrz daje tak sobą manipulować.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo Panie Jurku,teraz jest nadzieja że mieszkańcy dowiedzą się
  co naprawdę dzieje się w gminie.
  Ten biuletyn nad którym pracują
  błazeńcy z Czaszyna prawdy chyba
  nam nie przedstawi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Te S. z Tarnawy i P. tak mącą że gorzej nie można. Chcą sobie prywate zrobić z OSP ale im sie nie uda bo większość myśli trzeźwo i wie jacy to fałszywi ludzie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.