poniedziałek, 30 listopada 2009

Jak cię widzą... (video)

Jak cię widzą, tak cię piszą...Jak to stare porzekadło ma się do zagórskich realiów? Zobaczcie Państwo sami...

3 komentarze:

 1. Panie Zuba żeby chwalić się zagranicznymi partnerami...trzeba ich mieć. Za Pana Burmistrza Zająca wspaniale i obiecująco zaczęła się rozwijać współpraca z austriackim Ramsau. Niestety burmistrz Jaworski nie ma czasu na takie "drobiazgi", bo woli się nieustannie procesować ZE WSZYSTKIMI I O WSZYSTKO. OSTATNIO POZWAŁ PRZECIEŻ DO SĄDU SWOJĄ WŁASNĄ GMINĘ!!!!!!!
  "emigrant"

  OdpowiedzUsuń
 2. Jurek Ty to mnie potrafisz sprowokować (już 2 raz w ostatnim czasie, ale obiecuje popracować nad sobą ;) Zgadzam sie w pełni, identyfikacja każdej społeczności jest bardzo ważna, szczególnie jeżeli dotyczy społeczności środowiska lokalnego. Wzmacnia tożsamość, integralność i rozpoznawalność. W MiG Zagórz faktycznie trochę z tym jest słabo. Mam na to pewien pomysł który chętnie zademonstruje m.in. na mojej stronie www.jakubosika.pl już 21 grudnia. Serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rdzewiejąca, zabita dechami, śmierdząca szambami, strasząca śmieciami gmina "burmistrza" Bogusława J.
  Czego żeście chcieli to teraz macie. Zmanipulowani przez propagandowe obiecanki durnie zagłosowali na swojego wybawiciela.
  Jak wam radni mówili 4 lata temu że ten piękny Bogusław zrujnuje naszą gminę to pluliście na nich. Teraz widzicie kto miał racje.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.