czwartek, 31 grudnia 2009

Co słychać za miedzą? Sanocki portal i zagórski blog będą współdziałać.


Sanok i Zagórz z rozmaitych powodów można traktować jako jedną aglomerację. W latach 1972 - 1977 nadosławski gród był nawet jedną z sanockich dzielnic. Choć obecnie oba miasta są w sensie administracyjnym zupełnie odrębnymi jednostkami to wciąż istnieją wielorakie  i mocne więzi pomiędzy mieszkającymi po sąsiedzku społecznościami. Ten fakt przekłada się na naturalną ludzką ciekawość opisaną tytułowym pytaniem: co słychać za miedzą? Jej zaspokojenie jest bardzo ważne gdyż konsekwencje decyzji podejmowanych przez samorząd Sanoka dotyczy zagórzan i na odwrót. Dlatego też właściciele: sanockiego już choćby  z samej nazwy portalu isanok.pl oraz zagórskiego bloga jerzyzuba.pl postawili na współpracę dziennikarsko - reklamową.

4 komentarze:

 1. No cóż... Właściciel blogu ma pełne prawo, ale... Czy nie doprowadzi to do wytworzenia mechanizmów uzależniających od iSanoka? Czy blog nie straci na swojej zadeklarowanej niezależności? Czy... Ech...

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnie to nie jest fuzja oba podmioty zachowują... podmiotowość :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że w isanok będzie można poczytać o Zagórzu, jest to kolejna pozytywna reklama naszej miejscowości, zawsze większa sympatią darzyłem ten portal, bo konkurencji, z jej stronniczością co do Zagórza, to nawet nie chciało mi się otwierać.
  tym bardziej że Jurku będziesz tam współpracował.

  Życzę tobie Jurku wszelkiej pomyślności w 2010 roku w życiu osobistym i na płaszczyźnie dziennikarskiej oraz owocnej wspólpracy z isanok.

  Redakcje isanok serdzecznie pozdrawiam i również życzę sukcesów.
  leśnik

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki i na wzajem Leśniku ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.