wtorek, 15 grudnia 2009

Ruszamy z dużymi inwestycjami!


-Ruszamy z dużymi inwestycjami! - mówił w trakcie wczorajszego spotkania w sprawie budowy kanalizacji Burmistrz Zagórza Bogusław Jaworski (na zdjęciu obok). Dzisiaj rozpoczyna się budowa 27 - kilometrowego odcinka sieci kanalizacyjnej, która połączy centrum i południe Zagórza z miejscowością Tarnawa Dolna. Termin realizacji inwestycji upływa w sierpniu przyszłego roku. Tempo i jakość prac budowlanych z pewnością znacząco zaważą na politycznej przyszłości obecnego burmistrza. Więcej czytaj:Źródło: Kanalizacja w Zagórzu będzie rozbudowana za 9,6 mln zł - www.nowiny24.pl

12 komentarzy:

 1. Na początku roku burmistrz zapewniał, że budowa kanalizacji sanitarnej rozpocznie się od lipca, a jak na razie jest grudzień i prace jeszcze na dobre nie ruszyły. Władzo Zagórza na słowach ta gmina nie będzie rosnąć!
  Chciałbym podziękować wszystkim tym co przyczynili się do pozyskania środków na budowę kanalizacji, a niestety jak widać są ludzie którzy nie potrafią i z takiego prezentu skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obiecanki cacanki...Załatwili panu Jaworskiemu pieniądze a ten biedaczysko nie umie ich nawet wydać.
  Jak pan Jaworski i spółka napisali projekt to znalazł się na 13 miejscu na liście rezerwowej. W drugim rozdaniu wylądował na drugim miejscu na liście rezerwowej. Dopiero jak panowie Nowak i Zając wzięli się za tę sprawę Zagórz dostał pieniądze. Wstyd żeby mieć od ponad 9 miesięcy pieniądze i nie wykopać metra pod kanalizację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wiadomo, najlepiej roboty ziemne prowadzić w zimie... Jak się zasypie zmarzłą ziemią,to na wiosnę z lekka się pozapada, ale co tam... Grunt to propagandowy start i obietnice. A swoją drogą ciekaw jestem, jak burmistrz sprawdzi szczelność szamb - zatrudni tresowanego psa??? Ludzie nie takie rzeczy robili, przesiąkanie do gruntu itp...


  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 4. Wystarczy zapytać w gminie o powód opóźnienia w rozpoczęciu budowy kanalizacji a nie pisać oskarżenia o nieumiejętnościach i braku kompetencji ludzi pracujących w urzędzie. Powód ten jest niezależny od "Władzo Zagórza"

  OdpowiedzUsuń
 5. Burmistrz tak będzie sprawdzał
  szczelność szamb tych co się
  nie podłączą do kanalizacji
  jak teraz sprawdza ludzi którzy
  nie oddają śmieci.
  Są to puste słowa bez pokrycia!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to jest? na esanok w komentarzu od redakcji pada kwoszt inwestycji 7,5 a Jaworski na spotkaniu mówił (na nowiny24.pl to widac i słychać)że 9,6 miliona??????
  Ktoś tu kłamie chyba

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym się tak nie cieszył bo jak zryją Zagórz to ze wszystkich studni woda zniknie. Budowa kanalizacji bez wodociągu to robota głupiego. Kiedys jeszcze raz traeba bedzie kopać te same ogródki i parcele. Tylko kiedy 2046 2050 roku?

  OdpowiedzUsuń
 8. własnie przed chwilą esanok ściągnął bodzia z "anteny" Ciekawe na jak długo?

  OdpowiedzUsuń
 9. Moze dlatego że z Kiszki zrobili Piszkę nie mówiac już o tym że róznią sie w cenie inwestycji o jakies 2 mnl w porównaniu do tego co mowił sam Bodzio

  OdpowiedzUsuń
 10. Kanalizacja tylko na pokaz.
  -domki kolejowe NIE
  - ul.Rzeczna NIE
  - ul.Kolberga NIE
  - osiedl "Pod Klasztorem" NIE
  - Wielopole za rzeką NIE
  - Leska Góra NIE
  cyli połowa Zagórza a pozostała
  część kiedy?

  OdpowiedzUsuń
 11. W ośrodku Zdrowia w Tarnawie wody nie ma od 8 miesięcy!!! Jak burmistrz z takim zapałem będzie budował kanalizacje to może w przyszłym stuleciu ją skończy. Wstyd żeby ludzie chorzy nie mieli dostępu do bieżącej wody. Może pan panie Zuba zajmie się tą bulwersującą sprawą?

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak łatwo temu człowiekowi przypisywać sobie obce zasługi.
  Tyle milionów gmina pozyskała,
  ale nie wspomniał ile w tym jest
  wniosków napisanych przez pana
  Nowaka, Dyrektora Fala i Starostwo!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.