czwartek, 10 grudnia 2009

Zagórz znów na szarym końcu...


W prestiżowym plebiscycie Złota Setka Gmin Podkarpacia organizowanym przez Gazetę Codzienną Nowiny i Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie Gmina Zagórz uplasowała się na miejscu...90. Więcej szczegółów niebawem.

6 komentarzy:

 1. Siejecie defetyzm, Obywatelu Zuba! Jaki szary koniec??? Powinniście, Obywatelu, napisać, że wysiłkiem i wielkim staraniem władz miasta i gminy udało się wywalczyć zaszczytne dziesiąte miejsce - od końca... A za sianie defetyzmu i czarnowidztwa, Obywatelu Zuba, to Was powinni internować! No i blog ocenzurować a po 3 dniach prewencyjnie zamknąć...

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecież, kurde "idziemy do przodu".

  Ktoś kłamie czy mi się pomyrdało ???

  A Zagórz jest tak daleko bo wstrętna i glupia komisja nie wzięła pod uwagę fundamentalnego dzieła jakim jest Biuletyn nnaszego burmistrza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szanowni mieszkańcy gminy Zagórz.
  Jak się ma 90-te miejsce z tym co
  Jaworski opowiada w ostatniej
  gazecie sanockiej.
  Idziemy do przodu, jeszcze 80 pozycji i będziemy w czołówce!!!
  Ale za ile lat? i czyba nie za jego
  kadencji!

  OdpowiedzUsuń
 4. co tu dużo mówić. Porażka. Gdzie ta kanalizacja? Mija kolejny tydzień a zamiast pracy jest tania propaganda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale jakiś sukces jest! Najpierw kolej rozebrała zabytkowy "hajc", teraz poszła pod spychacz piekarnia i będzie BIEDRONKAAAAA !!! HURAAAA! sukces, ale ci "małosklepowi" padną jak kawki, proboszcz zedrze gardło na temat handlu i zakupów w niedzielę, przy głównej ulicy stanie piękny urbanistycznie blaszak - no i fajno jest!

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałem ten ranking w nowinach. Dlaczego gmina Zagórz z pierwszej dziesiątki za czasów pana Zająca spada na 90 miejsce?!?
  Dziwie się temu bardzo. Gmina Lesko jest w pierwszej dziesiątce i zajęła pierwsze miejsca w kilku kategoriach. Pan Ernest Nowak powinien się z sukcesów Leska "wytłumaczyć".
  Po co pan Jaworski wyrzucił wybitnego eksperta od funduszy unijnych? Lesko wiedziało co robi zatrudniając pana Nowaka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.