wtorek, 5 stycznia 2010

Dar dla WOŚP jest już w Zagórzu. Czy tu pozostanie?


Oryginalna i unikatowa pocztówka wydana przed 1918 rokiem - dar Obserwatora z daleka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zagórza dotarła dziś z Warszawy do Zagórza. Jest ona przedmiotem internetowej licytacji, której termin upływa czwartek 7 stycznia o godz. 19:46. Uzyskany z niej dochód zasili konto zagórskiego sztabu WOŚP. Ten wyjątkowy fant nie dość, że posiada wartość historyczną to wyróżnia się pod względem estetycznym. Pocztówka z widokiem na zagórski Karmel oprawiona w elegancką i praktyczną oprawę z pewnością stanowić będzie ozdobę niejednego gabinetu biura czy gabinetu. Byłoby wspaniale gdyby pozostała w Zagórzu. A zatem zagórskie VIP-y do dzieła! Chcecie ją mieć to klikajcie tu i licytujcie!

8 komentarzy:

 1. No, dotarło bez uszkodzeń, odetchnąłem... Pocztówka jest ujęta w specjalne narożniki, tak że nie jest nijak uszkodzona, gdyby zwycięzcy aukcji nie podobała się oprawa, może zawsze wymienić nie uszkadzając pocztówki.
  Oczywiście namawiam do licytacji, bo jakżeby inaczej... :-)
  A WOŚP w Zagórzu życzę ciężkich puszek... to znaczy pełnych, ale lekkich, choć tu każdy grosz sie liczy, każda złotówka daje szansę chorym dzieciom!

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako mieszkaniec Centrum dziękuję Ci Obserwatorze z daleka , chociaz jest grupa osób negatywnie nastawiona do tego tematu , co uważam za pewne wynaturzenie . ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 3. W Zagórzu od lat jest grupa osób, która jest negatywnie nastawiona do wszystkiego i wszystkich :-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlatego Jurku musimy działać , nie patrząc na kłody rzucane nam pod nogi i zmieniać nastawienie ludzi do niektórych tematów.Fakt jest faktem , że niektórzy sa niereformowalni i żadna siła nie przekona ich do zmian.ZAGORZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cóz, moim zdaniem WOŚP jest wspaniałym porywem wielu ludzi - pomagaja wszyscy, ratując wiele istnień i przywracając zdrowie, Truizmy? Cóż, pewnie tak, ale wystarczy połazić po szpitalach i wszędzie widać sprzęt z serduszkami. Owsiak potrafi wyliczyć się z każdego grosza, zakupy - przetargi i walka o jak najkorzystniejszą oferte, a dostawcy też wtedy potrafia wymięknąć... Cóż, ciekawe, czy ci "niereformowalni z kłodami do rzucania", oni lub ich bliscy, nigdy nie korzystali z zakupionego przez WOŚP sprzętu.. Jeśli nie, to niech rzucą we mnie taką kłodą...
  Zagórzaninie! Moje "daleko" to około 450 km od Zagórza, to daleko od twojego "Centrum"??? :-)

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwatorze z daleka , odpisuję dopiero dzisiaj , ale moje Centrum to faktycznie centrum STAREGO ZAGÓRZA . POZDRAWIAM .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zagórzaninie! dzięki, pozdrawiam!
  Póki co licytacja trwa, mam nadzieję, że poleci wyżej! A ja już myślę, co puścić w przyszłym roku, jeśli WOŚP choć troszkę zagra w Zagórzu, Lesku lub Sanoku!

  OdpowiedzUsuń
 8. Stojący już trzeci sezon wyciąg
  narciarski po remoncie to już
  kpina .
  Był inwestor, który chciał rozkręcić cały interes to władza
  go olała.
  Lepiej niech jadą gdzie kolwiek
  byle nie do Zagórza.
  Wielu narciarzy zjechało by na wyciąg, ale po co, spać w domkach
  na Wielopolu chyba nie będą.
  Kilka osób miało by pracę a i bary
  by coś sprzedały w sezonie.
  Wielka szkoda, ale za rok po wyborach może będzie normalnie!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.