piątek, 29 stycznia 2010

Jak podzielą gminną kasę?


Dziś o 15.00 rozpoczyna się sesja budżetowa Rady Miejskiej w Zagórzu.

6 komentarzy:

 1. Panie Jurku szkoda, że Pana nie było ale sesja była nagrywana. Będzie miał Pan świetny material na drugą audycje z cyklu Radio Erewań nadaje z Zagórza. Tym razem najlepszy kabareton odstawił kol. Shrek.
  to ja mówiłem - Jarząbek

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie , co się dzieje z tematem budżetu na 2010rok .Panie Jerzy , pański blog jest jedynym , który może nam wyjasnić te tematy. Prosze działać, oczywiście w miare możliwości , ze względu na chorego synka . ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiadam wszystkim zainteresowanym, że budżet gminy Zagórz na 2010 rok został w piątek uchwalony prawie jednogłośnie (jeden głos wstrzymujący się). Deficyt budżetu wynosi ponad 10 milionów i będzie pokryty kredytem. Rzeczywiście Panie Jurku szkoda, że Pana nie było na sesji Rady Miejskiej, ponieważ Radio Erewań nadawało, oj nadawało!. Myślę, że Pan zdobędzie materiał i przedłuży Pan nadawanie Radia Erewań z Zagórza.Sekretarz opowiadał kompletne bzdury na temat społecznego komitetu budowy wodociągu w gminie. Widziałem zdenerwowanie skarbniczki, która chyba obrugała sekretarza za splatane głupoty zaraz po jego wypowiedzi. Dzieła dokończył Przewodniczący Rady, który stwierdził, że nie przystoi na sekretarza gminy mówić takie głupoty. Niezły kabaret dawał również Jaworski. Myślę, że obecny na sesji Pan Jakub Osika miał niezły ubaw, widać to było po jego zadowolonej minie. Panie Jakubie zapraszamy na każdą sesję, oj nasłucha się Pan, nasłucha!

  OdpowiedzUsuń
 4. Leszek Faluszczak1 lutego 2010 16:07

  Pani Jurku. Jak to jest z tym budżetem???? Uchwalony czy nie. Bo osoba zajmująca stanowisko ds technicznych i teleinformatycznych) w Urzędzie Gminy mimo oczywistej jawności urzędu nie zamieścił na ten temat żadnej informacji na stronie internetowej gminy??? Natomiast nowością jaką natychmiast wprowadziła ta osoba, jest osobisty awans zawodowy po 15 miesiącach pracy z Referenta na Inspektora w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich! Mnie osobiście bardziej interesuje budżet gminy niż awanse zawodowe w UMIG.

  PS. Synkowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia bo sam wiem jak to jest gdy ma się chore dziecko...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak wynika z Bip-u awans na kierownika dostała też pewna gwaizda finansowa. Jeszcze niedawno była p.o. A ciekawe czy podwyrzki tesz szły za awansami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój poprzedniku, powiem Ci, że gwiazda finansowa przyjęta przez Jaworskiego otrzymała pięć podwyżek w ciągu 15 miesięcy pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz. Chciałbyś tyle zarabiać co ona przy takim skromnym staż pracy. Ale co gwiazda, to gwiazda!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.