czwartek, 7 stycznia 2010

Jeszcze kolej nie zginęła...


Czytaj i oglądaj: Trudne rozmowy o kolei. Jest szansa na kompromis w sprawie linii Jasło - Zagórz - www.nowiny24.pl

10 komentarzy:

 1. Odnoszę wrażenie , że pan prezes Moraczewski nie zna struktury kosztów spółki którą zawiaduje.Jeżeli pan marszałek Cholewiński prosi go o ten wykaz , to powinien go przedstawić , ponieważ trudno , ażeby publiczne pieniądze szły na utrzymanie CYRKU zwanego PRZEWOZY REGIONALNE .Proponuje jeszcze ze struktur PKP wyłonić z 10 nowych spółek i zarządów i będzie gdzie wydawać pieniądze podatników.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 2. JUż wszyscy coś zrobili lub napisali w sprawie KOLEI. Napisali: Nasz Burmistrz - Bogusław , Burmistrz - Blecharczyk, PSL oraz tzw. "prawyca" sanocka. Robią: Starosta Krawczyk, Wiceburmistrz Zagórza, prezydent Krosna. Wszyscy tylko nie zagórski WTR!!!!!! Tych Panów i jedną Panią jak widać nie obchodzi los kolejarzy i sobie śpią snem zimowym. Śpijcie dalej zagórscy WTR -owcy i obyście się obudzili dopiero po wyborach 2010...a Najlepiej z ręką w ........
  Świstak

  OdpowiedzUsuń
 3. DO ŚWISTAKA .
  Nie bronię WTR , ale Rada Miejska składa się jeszcze z radnego-bezradnego Czecha , Bryndzy i p. Świerniak nomen omem z PO. I CO , i NIC, cicho sza , tematu nie ma .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest prawdą, że tylko wymienieni: starosta, wiceburmistrz i prezydent Krosna nad tym pracują. Kiedy ich jeszcze nie było w Rzeszowie na rozmowach, już dużo wcześniej byli tam inni, którzy najpierw działają a później piszą pisma. Wszystko zależy od tego, kto kogo chce wylansować w mediach. Również zależy od tego, kogo starosta chce zabierać ze sobą na rozmowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cyżby B. "Szklana pułapka" był zazdrosny o swego zastępce? Pewnie Drugi raz już mu nie pozwoli pojechać ze starostą. Zawsze może jechać samemu... Tylko jak? kierowca służbowy zwolniony a Rzeszów taki duży zabłądzić można... ;-))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. do pana swista nie traktuję Pana Wypociny za godne polemiki. Mamy tak,a a nie inną władze wykonawczą i naczelnego wodza ktOry w gminie niestety robi za klauna, bardzo przepraszam proszę zapytać samorządowców z ościennych gmin co sądzą na temat min trafnych wypowiedzi naszego jak Pan Panie Swistaku napisałBurmistrza, pamiętne słowa zacyt, kilka z nich ,,,, Ustrzyki Dolne w pełni popieram inicjatywę powołania SzkoLy sportowej w Ustrzykach Dolnych w swoim wystąpieniu nawet nie wspomniał słowem o Zagórzu i potrzebie kontyn, budowy zzespoLu skoczni narciarskich czytaj min, hali sportowej .Wstydziliśmy się wszyscy kiedy to podczas koncertu zespołu Lombard powitał jidera zespołu cyt, SZKLANA PUłAPKA w trakcie imprezy myśliwych powiedział ze myślistwo kojarzy mi się z bajką o Czerwonym Kaptórku ,widownia zamilkła wstyd z tąd przydomek Burmisrrz złotousty.Sądzę Panie Socjologu Drogi Jurku ze mozna by było wydać zbiór dowcipów i błyskotliwych wypowiedzi naszego burmistrza, ogólnie rzec można jaki burmistrz taka władza

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkim nawet premierom i prezydentom przydarzają się czasami jakieś przejęzyczenia. Na ogół potrafią oni obrócić sytuację na swoją korzyść. W polityce i w życiu trzeba mieć do siebie dużo dystansu i autoironii i tzw. luzu. Jedni się z tym rodzą inni z trudem uczą a inni nie przyswoją sobie tych cech do końca życia
  Z Poważaniem:
  jak wy to mnie czasem nazywacie?? Zuba - Booba wierny fan Polonezów ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zwykle wszystkiemu winna jest
  rada zagórska, ale dlaczego nie
  sanocka, zarszyńska,beska,krośniejska itd.
  do samego Jasła.
  Jak było spotkanie z posłanką
  i władzami koleji w Zagórzu to rada była nie potrzebna
  nie mówiąc już o imprezie prominentów w Chacie Starych Z...
  Gdy się olewa radę i mieszkańców
  nie odpowiadając na pytania podczas sesji i nie odpowiada na pisama to jest wszystko OK.
  A teraz trzeba zwalić winnę na innych jak władza jest nieudolna.
  W Zagórzu podają zakłady zwalnia się pracowników, brak nowych inwestorów a burmistrz jest ciągle
  zaskoczony.
  Trzy lata rządów i klapa na całej
  linii nie tylko kolejowej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj wy moje świątobliwe niewninniutkie owieczki WTR-owskie. A kto Panu Jaworskiemu cały czas piasek po oczach rzuca. Nawet nie chcieliście go zaprzysiężyć a potem żeście go odwołali. Co on miał zrobić jak z tych 3 lat tak naprawdę w dzięki waszej "współpracy" i "otwartym" serduszkom żądzi niespełna kilkanaście miesiency . Rządzi jak może ale w tym roku przynajmniej kanalizację zrobi co ją z Zającem nie mogliście wymenczyć przez 16 lat!!!!
  Świstak

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja na Żabniku mam kanalizację
  tak jak większość Zagórza.
  Ci co nie chcieli są sami sobie
  winni.A teraz przez tych ze starego
  będziemy 16 lat spłacać tylko
  kredyty i zero rozwoju.
  Już wolę WTR niż Pracę i Rozwój.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.