sobota, 9 stycznia 2010

Kadra i podopieczni ZK Łupków grają z zagórską WOŚP!


Rośnie  grono sprzymierzeńców zagórskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wczoraj  do orkiestrantów Jurka Owsiaka dołączyli kadra i podopieczni Zakładu Karnego w Łupkowie. Swój wkład w to charytatywne dzieło mają również czytelnicy mojego bloga.
Więcej czytaj i oglądaj tu: Skazani grają w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Zagórzu - www.nowiny24.pl12 komentarzy:

 1. Jako mieszkaniec Zagórza chcę podziękować kadrze i podopiecznym ZK w Łupkowie, za włączenie się w akcję JURKA OWSIAKA , ale zastanawiam się gdzie są nasi włodarze , nasze elity , nasi zagórscy biznesmeni. Panowie , czas najwyższy się obudzić a nie pokazywać się w kościele w pierwszym rzędzie .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mieszałbym do tej sprawy Kościoła, A co do tzw. "elyt" jutro będą miały sposobność do zademonstrowania swojej hojności. Takie "elyty" jakie miasto...
  Siema

  OdpowiedzUsuń
 3. Jurku , zle zinterpretowałeś moje słowa , mi chodziło o to , że są ludzie u których miłośc bliżniego nie idzie w parze z chrzescijaństwem, i z tym że pomimo stania w kościele w pierwszym rzędzie ich codzienne życie i stosunek do drugiego człowieka , wyższośc , pycha mają sie nijak do dekalogu.Kościoła jako instytucji nie ruszajmy .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczcie, ile organizacji, firm włączyło sie w tym roku do WOŚP. No i jakie to są pieniądze i jakie fanty! Beema za 200 tysięcy... Ale, jak już pisałem, każdy grosz jest ważny, zwłaszcza ten, którym dzielą się ludzie, sami mało posiadający - taki pieniądz trzeba docenić najbardziej, bo to dar serca!Obrączki, pamiątki rodzinne - ludzie mają jednak zaufanie do WOŚP i widzą, co Owsiak i jego ludzie robią.Widzą, że ich dar nie idzie na marne - sprzęt WOŚP jest wszędzie tam, gdzie nasze wspaniałe państwo i powołane do tego instytucje nie mają na leczenie, a same budują pałace (siedziby NFZ w W-wie i regionach. Cóż, Zagórzaninie,napisałeś o problemie, który najczęściej jest pomijany milczeniem, a próby jego
  poruszenia kończą się zazwyczaj zmasowanym atakiem na osobę, która śmiała go poruszyć...
  Ja tam jutro wyjdę i coś wrzucę do puszki...
  Jurku! te 50 zet ode mnie dołóż, żeby za pocztówkę wpłata wyniosła 200 zł (przelew poszedł, spoko!!!).
  Wolontariuszom raz jeszcze życzę pełnych puszek! Wierzę, że sprawa pomocy cierpiącym DZIECIOM jest w stanie poruszyć każdego!

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 5. Spoko spoko Obserwatorze 152,50zł od...ups bym się wygadał, 50zł od Ciebie, 50 zł ode mnie = 252,50 zł OD NAS. JUTRO PRZY ŚWIADKACH DAJĘ DO SKARBONY na licytacje bo tak umówiłem się z Arturem Rudnickim.
  Dzięki i SIEMA!

  OdpowiedzUsuń
 6. Podniecacie się WOŚP, a dokąd idą te pieniądze to tak naprawdę nikt nie wie, a co z dziecmi chorymi poważnie w naszej gminie przecież dobrze wiemy , że takie są i borykają się z problemami finansowymi, bo wyjady do Warszawy są kosztowne. dlaczego nikt tak się nie emocjonuje w tym przypadku, dlaczego nikt nie podejmie tego tematu, tylko robi się imprezę dla pokazania w mediach. Zróbcie w Zagórzu zbiórkę dla konkretnie tych dzieci , a jest ich z tego co wiem dwoje w gminie. Gdzie władza , w jaki sposób im pomogła. Dostaliwyrównanie to mogą jakąś część pieniędzy przeznaczyć .
  Panie Jurku, panie dyrektorze GOK-u, kolejne wyzwanie dla was.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż, WOŚP się nie podniecam, uważam, że dużo z tego, co robi Owsiak, powinno robić PAŃSTWO!Sprawa dzieci w gminie - jeśli ktos zrobi aukcję na te dzieci - też dam jakiś fant.Ale mam pytanie- a gdzie pomoc społeczna, a gdzie działania władz gminy i powołanych do tego organów?
  Znów padło stwierdzenie,że tak naprawdę nikt nie wie, gdzie idą pieniądze, które wpłacane są na kono WOŚP.Przejdź się, człowieku, po szpitalach, Podkarpacia także, poczytaj w necie,skoro umiesz posługiwać się komputerem i klawiaturą - sprawozdania są ogólnodostępne. Zresztą, jest to argumment, z którym dyskusja jest bezsensowna. Stary kawał się przypomina - a u was biją Murzynów...

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 8. OBSERWATORZE z DALEKA. Święte słowa , niech ci co nie wiedzą gdzie są pieniądze z WOŚP , przejdą się po szpitalach. Cała kasa jest rozliczana co do złotówki, są od tego odpowiednie służby, a krytykowanie tak szczytnego celu jest grzechem.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 9. oj naiwny narodzie

  OdpowiedzUsuń
 10. W ciągu 18 lat swojej działalności, Owsiak dał dla podkarpackich szpitali 13.5 mln. zł.W niektórych placówkach , procentowy udział sprzętu od WOŚP wynosi ponad 70 procent, więc ludzie , nie bądzcie tak zacietrzewieni. Pokażcie mi jakiekolwiek ugrupowanie polityczne , instytucję charytatywną , która zrobiłaby tyle dobra co Owsiak. ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie jestem naiwny, już swoje przeżyłem, ale WOŚP jest drugą fundacją, którą wspieram, jak gra - jakoś nikt i nic (poczytajcie komentarze miłujących na interii, onecie,wp - jak to krzyczą,że szatanowi Owsiakowi ANI GROSZA,bo złodziej, oszust,pierze mózgi itp)nie jest mnie w stanie przekonać, aby tego nie robić. Czytając te głosy o naiwnych, z mózgami przerobionymi na papkę przez Owsiaka, robiących co chceta - utwierdzam się tylko w tym, że mam rację!
  Jeden daje na WOŚP, drugi sypie na tacę... Każdy ma prawo wyboru!

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 12. Mój drogi Obserwatorze , pisałem Ci już że są ludzie niereformowalni, krórych zacietrzewienie oślepiło.Ciekaw jestem , czy tak samo chętnie rozliczają mister T. RYDZYKA , z pieniędzy które wyłudził na ratowanie stoczni.I dodam jeszcze , że najgłośniej krytykują Owsiaka ci co na mszy stoją w pierwszym rzędzie .To jest właśnie ta fałszywa miłosc bliżniego.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.