środa, 27 stycznia 2010

Kolejarze zablokowali drogę w Bieszczady


Cały artykuł Protest kolejarzy w Zagórzu. Blokowali drogę z Sanoka do Ustrzyk Dolnych - www.nowiny24.pl
>FOTORELACJA<

6 komentarzy:

 1. A dlaczego drogi? Chodzi o zniszczenie konkurencjio autobusowej? Niech chodzą po toracyh...

  OdpowiedzUsuń
 2. SŁUSZNIE DLACZEGO MAJĄ CIERPIEĆ CI KTÓRZY NIC NIE SĄ WINNI. NIECH PROTESTUJĄ POD OKNAMI TYCH KTÓRZY DOPROWADZILI KOLEJ DO TAKIEGO STANU W JAKIM JEST NA DZIEŃ DZISIEJSZY.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jurek , dalej nie odniosłeś się do mojej prośby z dnia wczorajszego , dotyczącej zwalnianych pracowników na Zasławiu oraz poborów i umów tam zawieranych . Czyżby pracownicy koleii byli z innej gliny , czy też chcesz być poprawny politycznie. Cały czas traktuję Cię jako dziennikarza bardzo obiektywnego oraz rzetelnego i dlatego wymagam od Ciebie pewnych zachowań , które w demokratycznym kraju powinny byc normą .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 4. A tak dla wiadomości niepoinformowanych , to dzisiaj decyzją pana marszałka Cholewińskiego został odwołany z funkcji przewodniczacego Komisji Transportu pan wicemarszałek RZOŃCA , który czynnie uczestniczył w proteście zagórskich kolejarzy. Przypuszczam , że odwołanie miało związek z tą sprawą , obaj panowie nie darzą się sympatią . Jeżeli jestem w błędzie , to proszę Cię Jurku o sprostowanie.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 5. ZagÓrzanin napisał pod adresem J.Z8uby:"Czyżby pracownicy koleii byli z innej gliny , czy też chcesz być poprawny politycznie."
  Cóż, mój komentarz do tekstu, dotyczącego protestu kolejarzy nie został puszczony, nie zawierał słów uważanych za wulgarne, nikomu personalnie nie dokopywał (patrz teksty dot. B.Jaworskiego), ale był wyrazem moich poglądów społeczno-politycznych, które najwidoczniej są nie "po linii i na bazie" właścicela blogu... Prawie taki sam komentarz puścił eSanok, wyciął tylko moje odwołanie do blogu J.Zuby... Pierwszy komentarz w tym temacie jest mój, nie podpisałem go i poszedł z komputera z innym IP niż domowy... No i przeszedł...
  Cóż... Wolnoć Bogu na swoim blogu... :-)))

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 6. Żaden komentarz do mnie nie doszedł!!!! Powaga Repeat Please!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.