sobota, 23 stycznia 2010

Lotos Cup w Wiśle: Michał Milczanowski na podium!


Świetnie spisał się nasz czołowy skoczek narciarski Michał Milczanowski (na zdjęciu obok) w trakcie rozgrywanych w Wiśle zawodów w skokach narciarskich Lotos Cup 2010. Michał - uczeń SMS w Szczyrku (reprezentant  ZTS Zakucie) startując w kategorii junior D, stanął na najniższym stopniu podium. Cały artykuł Lotos Cup w Wiśle: Michał Milczanowski z Zagórza na podium - www.nowiny24.pl

7 komentarzy:

 1. Brawo Michaś! ale ten drugi Pan w czarnym płaszczu na zdjęciu jest Panie Jurku chyba nie na miejscu :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. To tak na zachętę. Może Pan burmistrz przemyśli sprawy i przewartościuje swoje myślenie na temat priorytetów w strategii rozwoju gminy... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. DO POZOWANIA NA ZDJĘCIACH TO PAN JAWORSKI PIERWSZY I DO SPIJANIA ŚMIETANKI PO KIMŚ INNYM :((((((((

  OdpowiedzUsuń
 4. PANIE JURKU TAK CO DO PRZEMYŚLEŃ PANA "BURMISTRZA" TO JEST TAK MYŚLENIE NIE BOLI I MA PRZYSZŁOŚĆ ALE NIE PRZYZWYCZAJONYM SZKODZI JAK W PRZYPADKU PANA JAWORSKIEGO

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie burmistrz jest od szkolenia zawodników. Jeżeli zakłada się klub, to trzeba wziąć za jego działalność pełną odpowiedzialność. Nie można tylko coś sobie wymarzyć i atakować innych, że nie dają pieniędzy. Nie potrafisz, to nie pchaj się na afisz. Profesjonalne kluby powinny być zarządzane profesjonalnie. A od tego nie jest burmistrz.
  PS Komuś kiedyś przyszło na myśl, że Zagórz powinien być potęgą w skokach. Czy ktoś to kiedyś przemyślał? Nie żyjemy w "czasach minionych", kiedy jeden telefon wystarczał i pieniądze "same" wpływały na konto. Panuje totalna "dygrengolada". "Zero pomyślunku". Trzeba zacząć mozolną pracę "od podstaw". Na sport zagórski w dalszym ciągu są przeznaczane dosyć duże kwoty. Tak było za poprzedniego burmistrza, tak jest i teraz. Gdzie są błędy? Nie mnie je oceniać. Prawie każda szkoła ma boiska sportowe i sale sportowe (za wyjątkiem Gimnazjum nr 2 w Zagórzu). Jest wiele programów, gdzie można pozyskać na pracę z dziećmi i młodzieżą dosyć duże pieniądze. Trzeba tylko chcieć i musi panować odpowiednia atmosfera współpracy. PS 2 Nie jest prawdą, że nad Zagórzem "tylko czarne chmury". Nie wciskajmy ludziom, że jest katastroficznie, bo w to uwierzą. Panie Redaktorze, media mają wielką moc. Porwij Pan ludzi do wspólnego działania. Pozytywnego działania. Taki czas już nadszedł!

  OdpowiedzUsuń
 6. DO POPRZEDNIKA CZAS CZYNÓW PARTYJNYCH MINĄŁ DLA IDEI, A MOŻĘ RACJA NIECH WSZYSCY ZROBIĄ I WSZYSTKO ZAŁATWIĄ A PAN BURMISTRZ BĘDZIE MIAŁ CO NAP[ISAĆ W BIULETYNIE PRZED WYBORAMI JAKIE TO MA OSIĄGNIĘCIA / PRZYPOMNĘ PIENIĄDZE CHOĆBY NA KANALIZACJĘ ZAŁATWIŁ KTO INNY A KTO INNY SPIJA ŚMIETANKĘ TAKŻE DO DZIAŁANIA WYBORY TUŻ TUŻ.

  OdpowiedzUsuń
 7. No właśnie, jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. Nie dość tego,że się pcha, to jeszcze poucza. (Te słowa kieruję do anonimowego w wersji belfer) Oczywiście, że burmistrz nie jest od szkolenia. Ale przede wszystkim od tego , by tworzyć klimat pracy, wyzwalać inicjatywy i dobierać urzędników do realizacji zadań. By powstały profesjonalne kluby i by mogły równie profesjonalnie działać, muszą być spełnione określone warunki, które powinna tworzyć szefowa miejsko-gminnej oświaty wraz z grupą dyrektorów szkół( Radzę zapoznać się z zakresem obowiązków dyrektorów wobec podległych im nauczycieli). Nauczyciel czy trener, który zajmie się pozyskiwaniem środków na prowadzenie klubu nie będzie mial czasu na szkolenie. Po co w takim razie Szanowny Omnibusie burmistrz utworzył stanowiska pracy do pozyskiwania środków. W związku z tym nikt nie misi porywać ludzi do czynów, wystarczy dopilnować urzędników,by ich praca przynosiła wymierne korzyści.
  PS.
  "Czarne chmury" same się rozpłyną.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.