czwartek, 21 stycznia 2010

Pomówił w Nowinach w Nowinach przeprosi...


Sąd Okręgowy w Krośnie podtrzymał wyrok Sądu Grodzkiego w Sanoku uznając że Bogusław J. burmistrz Zagórza pomówił na łamach Nowin skarbniczkę Gminy Zagórz. Jedną z form zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonej będą przeprosiny pod jej adresem, które Bogusław J. ma zamieścić w Nowinach na koszt własny. Wyrok jest prawomocny.

11 komentarzy:

 1. Boguś, to już po wyborach, co? Super! Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka! A Pani Skarbinik gratutluje z całego serca! Obroniła Pani swoje dobre imię!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dosięgła ręka sprawiedliwości
  burmistrza.
  To pierwszy wyrok już ma, teraz pora na kolejne.
  Pani Skarbnik gratulacje !!!
  Dużo zdrowia Panią kosztowało to
  pomawianie i odwoływanie.
  Pokazała Pani że ma rację i jest Pani
  bardzo dobrym skarbnikem, o czym
  świadczy ocena RIO za przygotowanie
  merytoryczne budzetu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sprawiedliwości stało się zadośc.A jaki dramat przezywała Ta kobieta.Nienawiść połączona z głupotą i arogancją tzw, naszego Burmistrza byłem niestety świadkiem tego okropnego scenariusza z jednej strony i zmowa mediów Panie Tomku S. gdzie Pana godność i poczucie przyzwoitości .Dziękuję Panom Radnym ,oraz Panu ZUBIE.To on wspomagał radnych w boju o prawo do uczciwości .Pani RYSIU .DziękiObroniła Pani nie tylko dobre swoje imię ale utwierdziła nas w przekonaniu że prawda zawsze się obroni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co się dziwicie, że na e....... nie ma ani słowa o tym procesie. Przecież brat pana T. pracuje w Urzędzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam do Państwa ogromną prośbę. Nie wiem a tak naprawdę niewiele mnie to interesuje dlaczego takie a nie inne informacje nie są zamieszczane na takich czy innych lokalnych portalach internetowych. Ponieważ nie mam czasu na cenzurowanie obraźliwych i niecenzuralnych wpisów kierowanych pod adresem konkretnych osób proszę o kierowanie swych uwag w tej konkretnej sprawie pod właściwy adres. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozwiązał się worek z wyrokami. Czekamy na zarzuty w sprawie kradzieży blachy i więźby dachowej z dachu szkoły w Tarnawie, przekrętów przy przetargu i straceniu inwestora wartego 10 mln euro, sprzedaży po zaniżonej cenie działki w strefie ekonomicznej, kupna SWOJEJ (gminnej) drogi w Nowym Zagórzu. Ciekawie się ten rok zapowiada. Moim zdaniem kandydatów na burmistrza nie będzie zbyt wielu.

  OdpowiedzUsuń
 7. jurek kompromitujesz siebie i swoje otoczenie -kilku krzykaczy - żal mi ciebie... wiem żal ci dupe ściska ale dopóki nie weźmiesz sie za prace wszyscy... - hmm to ze piszesz sam sobie komentarze to praktycznie wszyscy wiedzą...

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak tak ten powyższy komentarz też sobie napisałem. Różne rzeczy sobie można wmawiać jak ci to pomoże w utrzymaniu równowagi psychicznej to żyj dalej w ułudzie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Jurku, od początku istnienia tego bloga z zainteresowaniem i uwagą śledzę tematy, które Pan przedklada do przemyśleń i dyskusji. Różnie już tutaj bywało. Były polemiki, emocjonalne opinie, nerwowość itp. Jednak niektórzy zaczynają "przeginać".( np. Anonimowy z 23 stycznia godz.11,00). Ten styl, kultura i poziom już pojawiał się chyba w ubiegłym roku, kiedy Panu insunuowano różne, wzięte z sufitu epizody z życiorysu. Dziwnie znajomo zabrzmiały słowa o Pańskiej rzekomej kompromitacji i zabiegach w trakcie prowadzenia tego bloga. Powiem Panu, że nawet wiem chyba kto jest tym orłem taktu, kultury i elokwencji. Z jednej strony podziwiam Pana odporność na chamstwo, z drugiej myślę, że ze względu na wrażliwość innych czytelników bloga powinien Pan częściej korzystać z prawa niepublikowania takich wypowiedzi (chyba,że autor ujawni swoje dane).
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za miłe słowa, ale to żadne bohaterstwo taka robota... zdążyłem przywyknąć. Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Może Pan ma rację. Ale takich "wsiowych palikotów" to jakoś nie mogę strawić. Mam nadzieję, iż nadejdą takie czasy, że różniąc się, potrafimy prowadzić rzeczowe dyskusje na jakimś poziomie. Pozdrawiam, życzę wytrwałości.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.