niedziela, 24 stycznia 2010

Radio Erewań nadaje z... Zagórza!

Starsi Czytelnicy doskonale wiedzą o co chodzi z tytułowym radiem. Młodszym jestem winien wyjaśnienie. Otóż "Radio Erewań" w rzeczywistości nigdy nie istniało. Jego nazwa pochodzi od stolicy Armenii gdzie w czasach ZSRR w przeciwieństwie do stolic innych republik sowieckich nie było żadnej rozgłośni radiowej. W języku potocznym zwrot Radio Erewań funkcjonuje do dziś jako obiekt dowcipów piętnujących paradoksy sowieckiego imperium oraz symbol nierzetelnych informacji. Jeden z niezliczonych kawałów z tej serii brzmi:
- Słuchacze pytają: Czy to prawda , że na Placu Czerwonym rozdają samochody?Radio Erewań odpowiada: nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną!
W trakcie jednej z ostatnich komisji poprzedzających sesję budżetową Rady Miejskiej w Zagórzu w analogicznej konwencji na pytania radnych odpowiadali burmistrz Zagórza Bogusław Jaworski i sekretarz gminy Łukasz Woźniczak. Dyskusja została wywołana przez przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu. To właśnie: Adam Malec i Marek Marcinik zauważyli, że fakt przejęcia zarządzania ośrodkiem Zdrowia w Tarnawie Górnej nie został uwidoczniony w projekcie budżetu gminy Zagórz na 2010 rok. Obaj radni wyrazili w związku z tym zaniepokojenie o przyszłość karetki pogotowia stacjonującej we wspomnianym ośrodku zdrowia. W odpowiedzi na ich obawy zagórski włodarz zapewnił, że sytuacja jest pod kontrolą i, że stosowną umowę w sprawie karetki zawarł  już z leskim pogotowiem ratunkowym sekretarz gminy. Prawdziwą niespodzianką dla Bogusława Jaworskiego okazała się wiadomość od radnych, że karetka nie jest z Leska tylko z Sanoka!??  Poproszony o wyjaśnienia sekretarz Woźniczak stwierdził, że zawarta  już zdaniem burmistrza Jaworskiego umowa w sprawie karetki rzeczywiście jest... u dyrektora dyrektora SP ZOZ w Sanoku Adama Siembaba tyle że do.... podpisania!??? W dalszej części swego wywodu Pan Sekretarz mówił, rzeczy tak zdumiewające, że pozwolę sobie je literalnie przytoczyć: - Trudno mi powiedzieć dlaczego nie podpisana. (umowa przyp. J.Z.) My uważamy, że jest podpisana w związku z tym, że przyszło do nas pismo odnośnie negocjacji w sprawie poradni K w Zagórzu, ale temat jakby Tarnawy Górnej został pominięty i rozumiemy, że tamta część jest akceptowana. Z resztą jest ona lepsza jak dotychczas była - przekonywał Łukasz Woźniczak. Rozumowanie sekretarza  (o ile dobrze je interpretuję) brzmi kuriozalnie, gdyż wychodzi na to, że niepodpisaną umowę traktuje jako podpisaną, tylko dlatego... że druga strona w stosownym piśmie w ogóle nie podnosi podnosi kwestii karetki!????? W kontekście tych nielogicznych i sprzecznych ze sobą stwierdzeń odpowiedź na pytanie co jest lepsze od tego co było dotychczas zapewne zna tylko sam Łukasz Woźniczak. Radio Erewań nadaje z...Zagórza! Nie wierzycie? Zobaczcie i posłuchajcie sami...


36 komentarzy:

 1. Wszystko na temat poziomu tego spotkania mówi frasobliwa mina Pana Andrzeja Czapora......

  OdpowiedzUsuń
 2. MASŁO MAŚLANE PO MINIE PANA CZAPORA WIDAĆ,ŻE POPEŁNI BŁĄD POPERAJĄC" KRÓLA" panowie JAWORSKI i WOŹNICZAK POSŁUCHAJCIE SIĘ CO WY MÓWICIE BO JA MAM WRAŻENIE ,ŻE WOGÓLE JUŻ W TEJ CHWILI NIE PANUJECIE NAD SYTUACJĄ W GMINIE MOŻE BY TAK POMYŚLEĆ O DYMISJI PEWNIE BYŁO BY NAJLEPSZYM WYJŚCIEM. Mniej życia mniej grzechów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie byloby problemu gdyby ci panowie rozmawiali o sprawach prywatnych czy o nieistotnych, np. ilość karki w stawie.
  Brak karetki - jeżeli umowy nie podpiszą - może skutkować zagrożeniem życia mieszkańców gminy.
  Nie wiedzą ONI, bo i skąd, ile zachodu i zabiegów kosztowalo poprzednią ekipę umiejscowienie karetki Pogotowia Ratunkowego w TG.
  Że to pozostalość po poprzednikach, to należy to zniszczyć tak jak wyciąg, skocznię, halę i Bóg wie co jeszcze.
  Że takie dzialanie, a raczej brak dzialań niesie ze sobą zagrożenie zycia mieszkańców... no cóż, ONI są mlodzi i piękni... ;-0

  I o ile do beznadziejnoty i literalnej niewiedzy na podstawowe tematy burmistrza zdażylem się przyzwyczaić, to buta i ignorancja wyczuwalna przeze mnie w postawie sekretarza dyskwalifikuje go nie jako urzędnika ale jako czlowieka.

  Radni !!!

  Ratujcie co się da oświatę, slużbę zdrowia, MOPS, kulturę, sport, bo ONI są w stanie spieprzyć WSZYSTKO !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Brak słów na tą niekompetencję. Kogo ludzie z naszej gminy wybrali na burmistrza? To jest tragedia. Burmistrz brak wiedzy, nadrabia się kłamstwami. Teraz widać że burmistrz nie jest przygotowany do rządzenia nie tylko do komisji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ernest Nowak to był sekretarz! Ale to dawno było..

  OdpowiedzUsuń
 6. Radio Erewań nadaje...


  Czy to prawda że do wyborów będzie otwarta w Zagórzu kanalizacja ???

  Prawda... z tym że nie w Zagórzu a w gminie, nie kanalizacja a wodociąg i nie otwarty a zamknięty.  Czy jest mozliwe wprowadzenie rządów zagórskich na Saharze?

  Tak, jest to mozliwe, ale po pierwszej czterolatce trzeba by tam importowac piasek.  Czy to prawda, ze odpowiedzi Radia Erewan z Zagórza sa znane na calym swiecie?

  Tak, to prawda - za wyjatkiem gminy Zagórz.
  od sluchacza z Ameryki) Czy w gminie Zagórz można znależć pracę?

  A u was bija Murzynow.  ... jesień 2010r.

  Czy prawda, że na wiadomość o przegranej w wyborach Slońca Bieszczadów pracownicy Urzędu Gminy skoczą z dachu UM ??

  Prawda, skoczą.
  Po wódkę, i po zagrychę.  Co to jest agresja?

  Kiedy radni atakują burmistrza bez zgody PO z Czaszyna.  Kto wybuduje kanalizację w gminie Zagórz???

  Wykopią kanaly ci co opowiadali kawaly o burmistrzu, a zakopią ci co je czytali... ;-)  wert.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cały ten cyrk z ośrodkiem zdrowia jest po to żeby go sprywatyzować i oddać w ręce Czaszyńskiej rodzinki która tak zajadle broniła i broni Bogusia. Wyborcze długi trzeba spłacać. Padło na ośrodek który wysiłkiem mieszkańców z całej okolicy został wyremontowany. Teraz gdy jest gotowy i nie wymaga nakładów odda się go przydupasom Bogusia i pieniążki będą płynęły do prywatnych kieszeni. Karetka nie zarabia to im po co?!? Umierajcie ludziska jak wybraliście sobie takiego ........

  OdpowiedzUsuń
 8. Lepiej nazywać tego ........ prze......rzem ! On jest z Sanoka ma w nosie ludzi z naszej gminy którzy z zawałem serca na karetkę z Sanok będą czekać 10 razy dłużej niż na tą z Tarnawy. To jest draństwo, że w imieniu partykularnych interesów grupy zauszników burmistrza z Czaszyna szafuje się ludzkim życiem. Powiedzmy sobie prawdę na ten ośrodek chrapkę mają ........ i ......... z Czaszyna. Dla nich liczy się zysk, reszta to tylko przystawka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Co to znaczy że gmina wzięła w zarządzanie Ośrodek Zrowia to pod kim on do tej pory był. Czy nie pod zagórskim ZOZ-em? Co tu jest grane? Czy to nie są jakieś podchody aby sprywatyzować nasz ośrodek!??????
  JA SIĘ PYTAM!!!!!!
  Z mleczarni

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Burmistrzu! Na łzy to już chyba za późno! radni mają w 100% rację! Nie nadaje się Pan na to stanowisko bo tak pan w gminie miesza jach baran j...mi! Trzeba było stawów pilnowwać a nie za polityke się brać! ale u pana liczy się tylko kasa, w końcu długi trzeba spłacać kasa z naszych podatków. tylko szkoda że dostaje pan ja za nic nierobienie i za wymyślanie jakiś niestworzonych pomysłów!

  OdpowiedzUsuń
 11. to ze Burmistrz jest nieobecny na sesji widac nie tylko po minie zastepcy Odnoszę wrazenie jakby sie czegos nałykał A niejest to przypadkiem fotomontarz.Przeciez zdrowy człowiek tak się nie zachowuje.Wstyd kompletne prostactwo.

  OdpowiedzUsuń
 12. Widać, że są jeszcze ludzie, doceniający dowcipy o Radiu Erewań, tak jak Wert., tyle, że tu są podane w wersji, niestety, bardzo prawdopodobnej, jak się patrzy i słucha tego cyrku, jaki funduje mieszkańcom p.Jaworski...

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 13. Szanowny Panie Jerzy, nie wiem czy śmiać się czy zapłakać. wszak wielu mieszkańców liczyło na to, że po latach "zającowania" wraz z wyborem obecnego burmistrza nadejdzie może nie lepsze lecz normalne. A tu z deszczu pod rynnę.Żenada!
  Mam jeszcze do Pana jedną prośbę. Może Panu uda się ustalić, w jaki sposób mozna dotrzeć do uchwały Rady, na której podjęto decyzję o wysokości stawek za wywóz odpadów,gdyż ani w ZUT, ani w Gminie nie można uzyskać tych informacji. Chcę z grupą sąsiadów dowiedzieć się, kto jest pomysłodawcą sposobu naliczania opłat, jaki udział w tej procedurze mają radni, czy może jest to wymysł urzędniczej elity na powetowanie strat spowodowanych nieudolnością i partactwem.

  OdpowiedzUsuń
 14. Z tego co pamiętam to nowe stawki (niejednogłośnie) zatwierdzili radni.

  OdpowiedzUsuń
 15. Na wywołany temat podwyżki cen śmieci wiem co nieco od radnego,
  z którym rozmawiałam po otrzymaniu
  rachunku na którym są nowe stawki wywozu śmieci.
  Burmistrz kilka razy wnosił pod
  obrady rady uchwałę o podwyżką 120%
  tj. z 22 gr. na 50 gr. za 1kg śmieci.
  Motywacja była jedna, system się nie domyka i są bardzo duże straty
  które pokrywa ZUT, radni byli straszeni przez prezesa ZUT-u
  i burmistrza zmianą firmy wywozowej
  a stawki wtedy mogą być takie jak w Sanoku około 10 zł od osoby
  miesięcznie.
  Dwa razy radni odrzucili projekt
  uchwały z taką podwyżką.
  Na kolejnej seji radny Czeh zawnoiskował o 50% wzrost, uchwała
  została podjęta kilkoma głosami,
  reszta radnych wstrzymała się od
  głosu. Twierdzili oni że należy
  szukać innych rozwiązań bo podwyżka
  nie rozwiąże problemu skoro 1/3
  mieszkańców nie oddaje śmieci.
  Dalej będą płacić ci sami a pozostali , palą , wysypują śmieci do lasów , rzeki i koszy ulicznych.
  Odnośnie różnych cen to wyjaśnienie
  otrzymałam takie:
  -ceny na bloki były negociowane
  pomiędzy ZUT-em a Zarządem Spółdzielni, koszt odbioru śmieci
  jest mniejszy/ w jednym miejscu/
  od zebrania takiej samej ilości
  np. po wioskach, gdzie dwa samochody zbierają przez 8 godz
  taką samą ilość co na blokach za
  kilka minut.
  -ceny w Kalnicy i Średnie Wielkie
  to efekt porozumienia z mieszkańcami w czsie budowy wysypiska na ich terenie- dawniej
  nie płacili za śmieci
  -ceny pozostałe to jak wspomniałam
  wniosek pana Czecha.
  Rada zobowiązała burmistrza o dokładne wyjaśnienie tych zagadnień
  na co on przystał. W biuletynie
  jest wamianka na ten temat tylko
  czy ona wyjaśnia wszystko ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Gdy obejrzałem ten reportaz , to złapałem się za głowę , kompletna żenada , wstyd .Burmistrz wraz z sekretarzem wogóle nie panuje nad sytuacją w gminie .Dobrze ktos napisał , że to wszystko jest robione pod rodzinę ...... , z Czaszyna , ale widac jest na to przyzwolenie z czaszyńskich struktur PO. WIĘC PYTAM SIE PANA WICEPRZEWODNICZĄCEGO ROMANA CZECHA CO PAN NA TO . Widac ,że macie w d..... ludzi , zalezy wam tylko i wyłącznie na własnym interesie.Co na to pani radna Świerniak , radny Bryndza , radny Czech, czyżby amnezja. Nie cierpiałem WTR , ale od dziś zmieniam zdanie na ich temat i będę ich działania zmierzające do normalnosci w gminie wspierał. Układ czaszynsko-sanocki trzeba rozpieprzyc w drobny mak .Panowie radni z WTR tak trzymac i pilnowac mi interesu naszych mieszkańców , nie tych co maja miliony na koncie , ale tych prostych ludzi zagubionych w dzisiejszym swiecie.A tak na marginesie to propozycję podniesienia opłat za śmieci w trakcie trwania sesji przedstawił pan burmistrz Jaworski w kwocie ponad 50 groszy za kilogram , ale kwota ta została zmniejszona do 34 gr. i przyjęta niejednogłośnie.Prawda jest taka , że system przyjęty przez pana burnistrza nie sprawdził się i Zakład Usług Technicznych ponosi straty, więc należy z kieszeni podatników utrzymac ten twór .Panie burmistrzu , a gdzie restrykcje i kary dla tych co nie płacą .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ale kabaret jest w tym Zagórzu
  powinni to w telewizji pokazywać.
  Burmistrz nie wie jaka karetka
  jest w Tarnawie to wstyd.
  Niech on raz przyjdzie na sesję
  w Sanoku i zobaczy jak powinien
  zachować się burmistrz.

  OdpowiedzUsuń
 18. W krajach o ugruntowanej demokracji politycy po takich wpadkach nazajutrz po fakcie podają się do dymisji przepraszając pokornie wyborców. Ta ekipa będzie trzymać się żłobu do ostatniej złotówki podatnika. Ja też źle oceniałem ludzi WTR-u ale pomału zmieniam zdanie W odniesieniu do tego co oglądałem trzykrotnie przecierając oczy ze zdumienia mam za złe WTR-owi że nie odwołał pana Jaworskiego rok temu zaraz po nie udzieleniu mu absolutorium.
  prawie nawrócony

  OdpowiedzUsuń
 19. W trakcie tej Komisji bórmistż - jak mówila mi obecna na niej osoba - zachowywal się tak caly czas.
  Praktycznie nie odpowiedzial na żadne z pytań radnych i nie potrafil wyjaśnić żadnej kwestii.

  Przez 10 godzin !!!

  Nie dziwi mnie zdenerwowanie radnego p.Kuzio.
  Co mogą zrobić jeżeli bórmistż nie "chwyta" żadnego tematu ???

  Dobrze ktoś napisal że normalny czlowiek po takiej kompromitacji podaje się do dymisji.
  Normalny czlowiek...
  Każdy piekarz, krawiec, sprzedawca, nauczyciel, kierowca, czy przedstawiciel jakiegokolwiek innego zawodu, za podobną niekompetencję WULATUJE z pracy OD RAZU !!!

  Ba !
  Gdyby mniejsze gafy popelniali pracownicy bórmistża - szczególnie ci pracujący przed nim w Urzędzie - to ojojoj !!!
  Ale bórmistżowi i zekretażowi wolno - bo co ???

  DRODZY RADNII !!!!

  TO PO CZĘŚCI WASZA WINA.
  NIE DALIŚCIE BÓRMISTŻOWI ABSOLUTORIUM ZA 2008 r.
  ZE STRACHEM W OCZACH MÓWIŁA O REFERENDUM p. RADNA ŚWIERNIAK.
  TRZEBA BYŁO PODJĄĆ UCHWAŁĘ I CAŁY JESZCZE ROK PRACOWAĆ Z KIMŚ CO COKOLWIEK BY WIEDZIAŁ.

  I obojętnie czy bylby to p. Osika, p. Nowak, p. Krawczyk, p. Zuba, ciotka Zielińska, Goźdikowa czy ja ;-), to WAM byloby latwiej (normalniej).

  A tak, cóż...
  Może warto bylo być odważniejszym ?


  wert

  OdpowiedzUsuń
 20. ...aha...
  Jeszcze jedno.
  Kto z Was drodzy internauci - po obejrzeniu filmiku - powie, że dalby radę dogadać się z bórmistżem lub zekretażem ???
  Bo ONI się za sobą dogadują, dogadują się z czema radnymi i czaszyńską gwardią.
  Widać ONI i czaszyńskia twierdza to mondżejsze od nas osobniki.

  A tak na marginesie.
  Cos z tym Ośrodkiem Zdrowia capi...
  Panie Łuc - może by sprawdzić...?

  wert

  OdpowiedzUsuń
 21. Tu nic nie capi , po prostu w Urzędzie Miasta pan Jaworski szykuje stanowisko dyrektora ZOZ-u w Tarnawie dla gwardzisty czaszyńskiego [zięcia pewnej pani doktor , nomen omen tez z Czaszyna ] . Przecież gmina ma dośc pieniedzy ażeby mnożyc etaty. OJ Boguś , już ja Ci miodzik z ula wybiorę jak przyjda zebrania samorządowe.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 22. To co zobaczyłem przechodzi ludzkie pojęcie.Niestety z informacji przekazanych mi przez Radnego objawy pomroczności dopadły Pana Burmistrza juz dawno.Kazda sesja wygląda następująco,Pierwsza godzina Burmistrz odpowiada na pytania najczęściej splatając głupoty.Kiedy CZapor ma dośc kabaretu ze skwaszoną miną wychodzi z sali. Bogdan zaczyna przedstawienie.Płakać czy śmiać się oto jest pytanie.

  OdpowiedzUsuń
 23. Kabaret lepszy niż w TVP2.
  Tylko szkoda , że w wykonaniu osoby piastującej najwyższe stanowisko publiczne.
  Cóż za błyskotliwość, cóż za refleks brawo panie królu, szkoda tylko , że ten kabaret jest pdgrywany za nasze pieniądze. Skoro pan nie potrafi rządzić dminą to pora ustąpić ze stanowiska wraz ze swoim dworem.
  To nasz król wmówił polowie gmninie jaki to Zając niedobry, niegospodarny a tak naprawdę to on sobie nie radzi z niczym.

  OdpowiedzUsuń
 24. Skoro za wszystko są odpowiedzialni pracownicy to mam pytanie po co burmistrz w naszej gminie? Ile by pieniędzy zostało w gminnej kasie i ile spraw byłoby pozałatwianych. A tak kompromitacja.

  OdpowiedzUsuń
 25. NIE PODPISANA ALE UWAZAMY ŻE PODPISANA... hihihi... pomieszczenie i garaz nie są objete umową... negocjuja choc podpisali... Tworki przy tym to szczyt jasności...
  Cyrk? Nie, bo tam jest wesoło, a tu strasznie.
  Podstawy podjęcia takiej decyzji - czy był wcześniej wniosek na Radę, czy przewidziano na to srodki i czy uwzględniono to w budżecie? A może pan J. zapłaci z tej kwoty, którą dostał za gotowość...
  Ktos pytał o uchwałe Rady w sprawie zmian opłat za wywóz smieci - psim obowiązkiem urzędu i jego władcy jest wywiesić takie coś na tablicy ogłoszeń i na KAŻDE ŻĄDANIE mieszkańca gminy udostepnić. Protokoły z sesji, w tym także zawierające wyniki głosowań NIE SĄ TAJNE! O śmieciach i kretyńskim systemie segregowania już na blogu było. Nie unikniecie, niestety, podwyzki opat, bo za darmo żadna forma wywozić nie będzie. Niestety, jednym z elementów kontrolnych jest sprawdzanie przez straż miejską, gminną lub upoważnionych urzędników właścicieli domów i gospodarstw indywidualnych zawarcia umowy z firmą, wywożącą śmieci. I tyle.
  A to, że p. J. zasłaniał sobie oczy, to chyba ze wstydu, że płacze nad swoim ciężkim losem - bo, cholera, znów się go niesłusznie czepiają...
  Czy ktoś już przyszykował taczki, a ponieważ zimno, to wymoszczone ciepłym krowińcem ?

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 26. Może komuś wydać się, że temat tzw. "śmieciowy", a dokładniej sprawa opłat za odbiór odpadów,który wczoraj znowu pojawił się na blogu, jest sprawą zamkniętą. Nic bardziej błędnego, bowiem sprawa dotyczy przeważającej liczby mieszkańców miasta i gminy, (gdyż nie wszyscy chronieni i uprzywilejowani zamieszkują bloki przy ul.Wolności, Kalnicę czy Średnie Wielkie). Dziękując autorce wpisu na ten temat za wyjasnienia, w dalszym ciagu wielu z nas ma poważne watpliwości i zadaje sobie pytanie: czemu ma służyć takie właśnie rozwiązanie. Sprawa wydaje się być bardziej śmierdząca niż odbierane śmieci. Wystarczy wyjść
  przed dom i ... poczuć, gdzie mieszkańcy mają bezsensowne pomysły decydentów. Nie sadzę,by wielu zagórzan nagle postanowiło okazywać wdzięczność władzom swojego miasta, śląc w niebiosa dymy dziękczynne o różnej gęstości,zapachu i "zdrowotności",zgodnie z zasadą "jaki pan taki dym". A tymczasem, śledząc poczynania osób odpowiedzialnych za gospodarkę odpadami i czystość miasta, w oczekiwaniu na spełnienie obietnic Pana sekretarza w kwestii uszczelnienia systemu i edukowania opornych, sprawą cenników ZUT ( i nie tylko)zechcemy w najbliższym czasie zainteresować Rzecznika Praw Obywatelskich i inne instytucje stojące na straży równości praw obywateli. I jeśli Pan Jerzy pozwoli, powrócimy jeszcze do tej sprawy na tym blogu

  OdpowiedzUsuń
 27. Panie Jurku tytuł jest bardzo trafiony to relacji wideo a i tekst
  jest super.
  Czytam i oglądam to codziennie
  przed zaśnięciem, już dawno się tak
  nie śmiałem mimo, że jest nadczym
  zapłakać oglądając poczynania
  władzy zagórskiej.
  Kultowy materiał Panie Redaktorze!

  OdpowiedzUsuń
 28. Proszę Państwa.zastanawiam się co dalej i w jakim kierunku zmierzamy za sprawą osob myślę o Jaworskim i gwardianie Wożniczaku.To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze ozcekiwania.Panie Burmistrzu błagam niech Pan nie ośmiesza urzędu,Co do segregacji to najgorsze ze są spalane odpady zsczegolnie styropian w mojej miejscowości swąd spalanych plastików szczegolnie latem nie pozwala otworzyc okna.

  OdpowiedzUsuń
 29. Z Bogdana wszyscy się śmieją a on jeszcze nie wpadł na pomysł biletowania rozrywki. moze by tak ogLosić konkurs nanajlepszą piosenkę o naszym GENIUSZU z KARPAT. A tak poważnie/ to dramat a dla Nas wstyd.Przy okazji proszę radnych i przewodniczących osiedli,sołtysów o przekazanie nam ciekawych fragmentów z wypowiedzi naszego mistrza większych i mniejszych kłamstTo będzie doskonała lektura

  OdpowiedzUsuń
 30. A myślalem że dlugi już splacone.
  O tak zapytam bo trudno uwierzyć.
  Czy jest ktos w stanie wyliczyć ile osób popierajacych burmistrza w 2006 zyskalo jego wdzieczność w formie pracy bądź awansu ???
  I - broń Boże - nie jest to zarzut, Obama czy inny Clinton wymienia po wyborach calą administrację, tak pytam, bom ciekaw...

  p.Czapor,
  p.Bryndza,
  p.Bilas,
  p.Święch,
  p.Dlugosz,
  p.Drozd,
  p.Zuba - uuppsss, chybacośpokielbasilemjużemśpiącyimisiępomyrdalopapaidęaaaa...;-@

  aha - dopiszcie innych..


  wert

  OdpowiedzUsuń
 31. KOCHANY WERCIE , zapomniałeś dodać , że za zrywanie plakatów wyborczych pracę dostało 2 [ słownie DWÓCH ] panów ........ Nie wiem po co na liście płac u burmistrza umieściłeś Jurka Zubę , chyba że mają z Bodziem podpisaną tajna umowę w co osobiscie nie wierzę . ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 32. Radio erewań ciąg dalszy. W trakcie posiedzenia połączonych komisji Radny Adamkiewicz zapytał burmistrza cyt.CZy jest prawdą że w najblizszym czasie zostanie ogłoszony przetarg na wydzierżawienie Koliby Narciarskiej i co z pomieszczeniami o pow ok. 3 m do tej pory użytkowanymi przez klub Sokół Zagórz.Pan Bogusław Jaworski nie po raz pierwszy okłamał radnych informując również cyt, Tak istotnie jest ogłoszony przetarg na wydzierzawienie koliby i dodał w jednym klubie jest 3 skoczków i kilku Ukraińców którzy i tak nie punktują bo nie mają obywatelstwa w drugim 4. Zadałem sobie trudu jestem po rozmowie z Panem Piszko oraz Prezesem klubu Panią M.Usyk .Drogi PANIE BURMISTRZU w Klubie Sokół Zagórz na dzień dzisiejszy jest 12 czynnych skoczków obywateli POLSKI i naszego Powiatu.Proszę o tym pamiętać szczególnie przy podziale środków przyznanych Uchwa,lą Rady Miejskiej na spor

  OdpowiedzUsuń
 33. Ludzie , nie wymagajcie od pana burmistrza żeby znał się na sporcie ,przecież za te drobne pobory jakie bierze nasz włodarz trudno wymagać od niego takich skomplikowanych wiadomości.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 34. Uwaga!!!!Uwaga!!!! Radio Erewań znów nadaje, tylko że tym razem poszerzyło zasięg poza miasto Zagórz. Otóż, niedawno temu był zlot wszystkich PO-wców. Uczestniczył w tym zlocie nasz szanowny sekretarz gminy, jako członek PO. Członkowie PO na tym spotkaniu obsadzali w poszczególnych gminach swoich kandydatów na burmistrzów i wójtów w tegorocznych wyborach samorządowych. W luźnej dyskusji, w której uczestniczył obecny sekretarz gminy Zagórz Łukasz Woźniczak padło stwierdzenie, że pomijając kandydatów PO największe szanse w wyborach na burmistrza Zagórza ma były sekretarz Nowak. Na to Woźniczak - nie, nie, on nie ma szans, ponieważ jak był sekretarzem, to nie złożył w terminie oświadczenia swojej żony. Inny mówi - przecież Nowak nie ma żony. Jeszcze inny dodaje - Panie Woźniczak, coś się Panu popinkoliło, przecież to Jaworski nie złożył w terminie oświadczenia majątkowego żony. Nowak nie ma żony!. Gratulacje Panie Woźniczak, jest Pan skarbnicą wiedzy otrzymaną od Jaworskiego. Uwaga!!! Uwaga!!! Radio Erewań znów nadaje!

  OdpowiedzUsuń
 35. Puszczam ostatni komentarz z nadzieją że do grona oficjalnych obserwatorów tego bloga dołączy właśnie Pan Łukasz Woźniczak. Uważam, że podnoszona tu sprawa z niezłożeniem oświadczenia majątkowego była tak głośna a przez to oczywista, że wydaje mi się to nieprawdopodobne aby Pan Łukasz mógł pomylić Panów Jaworskiego i Nowaka. Panie Łukaszu co Pan na to? Mam rację?

  OdpowiedzUsuń
 36. I jeszcze jedna obserwacja. Pan Woźniczak mógł uczestniczyć we wspomnianym spotkaniu ( o ile rzeczywiście takowe się odbyło) jako były członek Platformy Obywatelskiej, gdyż w myśl obowiązujących przepisów pełniąc funkcję sekretarza gminy obligatoryjnie musiał zrzec się członkostwa w jakiejkolwiek partii politycznej.
  P.S.
  Trochę tu "robię" za rzecznika i obrońce Pana Sekretarza. Najlepiej byłoby gdyby wyjaśnił on wszelkie wątpliwości osobiście. Panie sekretarzu łamy tego bloga stoją dla Pana otworem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.