wtorek, 5 stycznia 2010

Wieczorny ekspress


Późną wieczorową porą zakończyło się wczorajsze spotkanie samorządowców zaniepokojonych decyzją Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego zawieszającą aż do odwołania ruch pasażerski na linii kolejowej Zagórz – Jasło. Narada zwołana w ekspresowym trybie z inicjatywy starosty sanockiego Wacława Krawczyka była spontaniczną reakcją przedstawicieli lokalnych władz na zaskakującą i kontrowersyjną decyzję samorządu wojewódzkiego, która kładzie się cieniem na przeszłość kolei w południowej części województwa podkarpackiego. Więcej szczegółów (m.in. materiał video) Czytaj tu: Samorządowcy będą walczyć o przywrócenie pociągów do Zagórza - www.nowiny24.pl


7 komentarzy:

 1. Jedni wypisują odezwy do narodu i oświadczenia po internetach a inni działają. Who is who? Odpowiedzcie se sami KOLEJARZE.
  TORO-mistrz

  OdpowiedzUsuń
 2. I to jest trafny wniosek , tylko dlaczego burmistrz-kolejarz jest w takim szoku . Odniosłem wrażenie , że ci panowie są wiecznie zaskoczeni.A tak apropo panie burmistrzu Czapor co ze światłami na krzyżówce w Zagórzu , przecież miały być do końca 2009 roku.Jurek , zajmij się tym tematem bo lato już za 6 miesięcy i dalej będą problemy.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jurek , motywuję Cie do działania w tej sprawie [ czyli świateł na krzyżówce w Zagórzu ]a Ty unikasz odpowiedzi . CO Z TOBĄ . Nie chcesz chyba być poprawny politycznie .Przeciez jestes dziennikarzem. ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zamówienie przyjęte! znam temat i będę go miał na oku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje bardzo w imieniu mieszkańców STAREGO ZAGÓRZA i liczę , że przy Twoim wsparciu temat zostanie załatwiony pozytywnie. W razie problemów wiesz gdzie mnie szukać . ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 6. A tak a propos - zawsze był Zagórz i Nowy Zagórz, mówiło się (mieszkałem na Nowym) że idzie się "na Zagórz", to od kiedy, dlaczego, skąd ten "Stary" i czy to oficjalne ???

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla Obserwatora. Tak , jest to oficjalny podział administracyjny i tak ZAGÓRZ dzieli się na dzielnice; STARY ZAGÓRZ , NOWY ZAGÓRZ , ŻABNIK , ZASŁAW BLOKI, ZASŁAW ZA TORAMI , LESKA GÓRA , OSIEDLE POD KLASZTOREM , ODJ,DOLINA, OSIEDLE SKOWRONÓWKA , OSIEDLE WIELOPOLE.Ma to też związek z podziałem mandatów w radzie miejskiej.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.