czwartek, 25 lutego 2010

Memoriał Jerzego Batrucha

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski w Ustrzykach Dolnych zapraszają na IV Otwarte Mistrzostwa Zagórza w biegach narciarskich poświęcone zmarłemu w 2004 roku, niezapomnianemu działaczowi narciarskiemu - Jerzemu Batruchowi. Wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie odsyłam do jej  regulaminu z nadzieją, iż coraz bardziej wiosenna nie udaremni przeprowadzenia zawodów.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję terminu a może by tak Panie Burmistrzu zorganizować zawody 22 lipca, Snieg zniesiemy z zamrażarek , To wszystko jest żałosne,

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan Jerzy przewraca śię w grobie,Smiechu warte

  OdpowiedzUsuń
 3. Śmiech na sali, ale sobie przypomnieli kiedy imprezę robić, a może to tak miało być , 6 impreza a 4 marca dyrektor ogłosi, że biegi odwołane. Brawo , brawo za pomysł.Genialne.
  Ludzie przestańcie się już osmieszać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez dwa miesiące były wspaniałe warunki do organizowania tego typu imper, a pan dyrektor sobie w marcu przypomniał o p. Batruchu.
  Żałosne, panu dyrektorowi coś się pomyliło.
  Jak nie chce organizować imprez to prznajnmiej by się nie ośmieszał .
  Ale to jest dowód na to, że on nie jest z naszej gminy. Ktoś dobrze napisał żałosne.

  OdpowiedzUsuń
 5. czysty debilizm w wykonaniu artusia

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego znęcacie si e nad Arturem, On w temacie Domu Kultury ma tyle do powiedzenia co Zyd za okupacji.Jstotnie cała zima stracona dla narciarstwa.można było zorganizować imprezy rekreacyjne.No cóz szkoda.To jest ukartowany plan Burmistrza Sekretarza. Wypromować swoje osoby w okresie lata na dużych imprezach.Na afiszach będzie widniał zapis. Burmistrz Miasta i Gminy zaprasza na koncert itd.A my mamy obowiązek przekazać mieszkańcom Gminy za czyje pieniądze bawi się Jaworski,Co na to powiedzą zawiedzeni i oszukani pracownicy MGOKiS .Ja jednak mam nadzieję że Artur wyjdzie z tej sytuacji z godnością i przestanie być tylko wykonawcą idiotycznych pomysłów naszej władzy. Odwagi Panie Arturze z nadzieją ze końca tego typu sprawowania władzy coraz blizej. Radny

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.