poniedziałek, 8 lutego 2010

Podziękowania dla starosty sanockiego Wacława Krawczyka

Dziś rano otrzymałem prośbę o publikację  podziękowań niniejszej treści:


   Szanowny Pan                                                        Zagórz.2010.02.08
  Wacław Krawczyk
  Starosta sanocki

Działając w imieniu zagórskiej społeczności kolejarskiej zatroskanej o przyszłość kolei na Podkarpaciu składamy serdeczne podziękowania Panu Staroście za zainicjowanie działań, których dotychczasowe efekty dają nadzieję na normalizację i rozwój transportu kolejowego w naszym regionie. 
Z poważaniem:
Leszek Latusek (NSZZ "Solidarność)
Wiesław Niemiec (ZZK Małopolski)
Janusz Skóra (ZZDR)

8 komentarzy:

 1. I wszystko by było pieknie gdyby ci "biedni" kolejarze nie otrzymywali przy zwolnieniach wysokich odpraw i 6-cio miesiecznych poborów . Nie ma takiej grupy zawodowej na Zasławiu , która by w ten sam sposób była uszczęśliwiana z pieniedzy podatników , i tu jest własnie patologia do której kolejarze sie przyzwyczaili. Pracownicy z Zasławia otrzymywali dwutygodniowe wypowiedzenia i mogli o odprawach co najwyżej pomarzyć .A wracajac do pana starosty Krawczyka to prosiłbym go o procentowe podanie wielkości bezrobocia w powiecie , bo to obecne jest chyba sztucznie zaniżane ze względu na zbliżające się wybory, a może pan panie Jerzy jako dziennikarz zajmie się poziomem bezrobocia .Z góry dziękuję ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Panie Starosto.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co to juz nowe wybory sie zaczeły!!! Kiełbasa wyborcza !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, kolejarze, górnicy, hutnicy i stoczniowcy to kiedyś byli paniska, jak zagrozili, że zastarjkuja, to każda władz się trzęsła ze strachu... Teraz oni się zatrzęśli, bo nagle okazało się, że juz nikt sie ich nie boi... Wybory idą, zaczynają się przetasowania...Trzeba sobie zapewnic poparcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ot pomorek.... i nasz Bodźku na kolejnicze podziękowania się nie załapał.... Ale nic to!!!! zawsze w imieniu braci kolejarskiej w ostateczności podziękować mu może kolega Toromistrz - jeszcze nie tak dawno kolejarz z krwi i kości
  nastawniczy Pawlak

  OdpowiedzUsuń
 6. Podzielam zdanie Zagorzanina

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję Panu Staroście!
  W mojej ocenie publikacja podziękowań to jest niedźwiedzia przysługa. Powiało nutkę z PRL-u!

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj ale komuś ogromnie zazdrosć i żal d...... ściska.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.