środa, 10 marca 2010

Dziury zabite dechami przestaną straszyć! (video)

Pod koniec lutego Gmina Zagórz po długich i zawiłych perturbacjach formalno - prawnych uzyskała pozwolenie na kontynuację budowy hali sportowej znajdującej się w Nowym Zagórzu. Inwestycja m.in. za sprawą usytuowania basenu na piętrze budynku (ponad halą) od dawna wzbudza duże kontrowersje społeczne. To czy pierwotne zamierzenia budowy basenu się urzeczywistnią pozostaje kwestią otwartą.Szczegóły w poniższej videorelacji.

Cały artykuł W Zagórzu powstanie hala sportowa z basenem na piętrze - www.nowiny24.pl

16 komentarzy:

 1. Błe!!!! ten blog schodzi na psy. Ostatnio albo pierdoły z innych gmin albo wazelina jakiej by się ...sanok nie powstydził. Mówiłeś Jureczku że nie zmieniasz lini programowej twojego pisania a właśnie dajesz dowód że jest inaczej. Za ile się sprzedałeś!???????
  zawiedziona stokrotka

  OdpowiedzUsuń
 2. No i co zajonczkowi ludzie!!!!??? Mamy dobrego burmistrza, tylko stara klika jak tylko i gdzie tylko może to psy wiesza na nim i mu przeszkadza.
  - Jaworski za 2 lata 60 km kanalizacji zrobił a Zając za 16 ile? Dobrze wiemy.
  - Jaworski wnet zacznie wodociągi w Zagórzu i POrażu
  - i jeszcze chalę zrobi - tylko oby nie z tym chorym basenem na pientrze
  Gratulacje Panie Burmistrzu. TAK TRZYMAĆ!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawiedziona Stokrotko sprzedaję się z kilkadziesiąt złotych od każdego materiału w nowinach24.pl Cóż mogę jeszcze powiedzieć? To dobrze, że budowa hali będzie kontynuowana bo dzieciaki i młodzież cisną się w salce gimnastycznej, która za moich szkolnych czasów była przyciasnawa. Bardzo mi przykro, że nie spełniam oczekiwań tych czytelników, którzy widzieliby mój blog jako bejsbolową pałę do ustawicznej nawalanki w obecnego burmistrza. Staram się obiektywnie dostrzegać zarówno pozytywne, jak i negatywne efekty jego urzędowania. POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

  OdpowiedzUsuń
 4. NIECH KTOŚ POKAŻE TE 60 KM KANALIZACJI! CHYBA NA PAPIERZE?

  OdpowiedzUsuń
 5. a ile by zrobił bez oczyszczalni zajączkowej zauszniku burmistrza?!?
  Na razie to nie zrobił ani tych 16 km. obiecanki burmistrza są jak zwykle niewiarygodne, zadłużenie gminy nie pozwoli do 2023 roku skanalizować następnych miejscowości. a gdzie wodociąg? ani metra przez 4 lata. gigantyczny sukces burmistrza bahahahaha.

  OdpowiedzUsuń
 6. W d.... mam kanalizacje skoro nie mam wody zdatnej do picia. Gdzie obiecywany wodociąg? Ile razy będą ryć te same ogródki? Ja mieszkam w Zagórzu i nie będe miał ani kanalizacji ani wodociągu. O naszym osiedlu burmistrz zapomniał. Mój brat mieszka na Wielopolu i tam też nie będzie ani kanalizacji ani wodociągu. Ten kto wierzy w propagandę Jaworskiego jest z.......... frajerem!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. BĘDZIE CO "NAPISAĆ " W BIULETYNIE NIBY SUKCESÓW PRZED WYBORAMI

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta o czyszczalnia jest o kant.....rozbić bo można było kolektor wzgłuż Osławy póscić i potem pod Sanem się wpiąć do sanockiej Kanalizacji do SPGku. Byłoby taniej a zamiast miliony w oczyszczalnie to lepiej kanalizację albo wodociąg można było robić.
  gruba rura

  OdpowiedzUsuń
 9. Wielki sukces -pozwolenie na budowę
  jest!!!
  A te mury zabite deskami to bez zezwolenia powstały?
  Po co było wydawać 220 tyś na
  przeprojektowanie, co takiego
  teraz będzie na górze?
  Pomysł z basenem był bardzo dobry,
  czy nasze dzieci są gorsze od tych
  z Sanoka, Ustrzyk, Brzozowa,Bliznego gdzie są baseny.
  Teraz Cisna buduje basen , oni
  wiedzą że zdrowie społeczeństwa
  jest bezcenne.
  Jest to inwestycja bardzo potrzebna dla całej gminy, poprzez
  pływanie leczy się wiele chorób
  np.wady postawy.
  Pieniądze są do pozyskania z zewnątrz, tyko trzeba zamiast chodzić po sądach pojechać gdzie trzeba i załatwić.
  Ten powiedział, że za jego rządów
  basenu nie będzie no i prawdę powiedział bo do końca zostało mu kilka miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pokazuje pan prace wykonane w poprzedniej kadencji za pieniądze zdobyte przez burmistrza Zająca, przeplata je pan z wypowiedziami obecnego burmistrza który od 3 lat nic przy tym basenie nie zrobił. To w sposób oczywisty wypacza obiektywny obraz pańskiej wypowiedzi. Jeśli tak ma wyglądać pańska "obiektywność" to muszę powiedzieć że moim zdaniem jest to raczej przykład na manipulowanie faktami niż na rzetelny przekaz.
  Takimi sztuczkami socjotechnicznymi nie zdobędzie pan mojego zaufania panie Zuba.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bodzio ma stawy to mu wystarczy a wy sobie sami wybudujcie.

  OdpowiedzUsuń
 12. lepiej póżno niż wcale,Cieszę się ze po trzech latach dyskusji Pan Burmistrz ogłosił sukces w tym zadaniu.Proponował bym się nie obrażać tylko trzymać Burmistrza za słowo.Co do budowy basenu jest on potrzebny wręcz nieodzowny szkoda tylko że zmarnowaliśmy Kilka najlepszych lat na jałowe i ambicjonalne dyskusje.Ja często przebywam na Ustrzyckim basenie jeszcze nigdy nie spotkałem żadnego decydenta Naszej Gminy dlatego też nie żywię nadzieji na szybkie rozwiązanie tego zadania.Kiedyś znajomy powiedział mi Bezpieczniej jest nie umieć pływać Nasza rzeka Osława taka głęboka i niebezpieczna ja dodam i niech tak będzie.I jeszcze jedno Panowie Anonimowi piszcie i spierajcie się w sposób cywilizowany bez rynsztoku w słowie a najlepiej miejcie odwagę się podpisać zapraszam w najbliższą niedzielę na basen do Ustrzyk Dolnych nie mylić z Ustrzykami Gornymi Tam też jest kryty basen w budynku Hotelu Górskiego.Pozdrawiam Juliusz Pałasiewicz

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam takie samo zdanie na ten temat jak radny Pałasiewicz. Każde inne niż basen zagospodarowanie piętra byłoby zwykłym marnotrawstwem.Kregielnia lub korty na żelbetowych fundamentach? Na to mogą sobie pozwolić tylko szejkowie z Arabi Saudyjskiej
  inżynier KARWOWSKI

  OdpowiedzUsuń
 14. Burmistrz Jaworski pokazuje prace (szkice wizualizacje) wykonane w obecnej kadencji, co w niczym nie umniejsza roli burmistrza Zająca w tej inwestycji. Dla jasności osobiście optuję za zagospodarowaniem piętra zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem. Jestem za basenem!To nigdy nie miał być basen wyczynowy, za to do nauki pływania i korekt wady postawy jest optymalny.

  OdpowiedzUsuń
 15. A burmistrz J. przebuduje halę i zainstaluje wieżę do skoków do wody... Lądowanie w piwnicy... Ale to tylko dowcip, bez względu na to, kto by nie budował... Mój typ czasem tak ma...
  Sądzę, że po tylu latach coś trzeba z tym zrobic,. chocby sprawdzić, czy zgodnie z normami (a one często się zmieniają)nadal basen tam się zmieści.
  Jeśli chodzi o wizualizacje - hmmm... pewnie burmistrz sam żyje w swoim wirtualnym świecie...
  Apel radnego Pałasiewicza o podpisywanie się imionami i nazwiskami - Szanowny Panie Radny, w jakim świecie Pan żyje???
  Kanalizacja - cóż, pierwsze kroki w świecie wody stawiałem na Osławie, ojciec nauczył nas pływać na "baduni" przy nie istniejącej już tamie. Potem - kąpiele i łowienie ryb w Sanie i na Osławie przy ujściu do Sanu. Odkąd powstała masarnia i oczyszczalnia, noga moja tam nie stanęła... Aż żal d... ściska, że tak wspaniałe miejsce się zmarnowało...
  Obserwator z daleka

  P.S. pewnie oderwałem się od rzeczywistości, bo wspominam młode lata, czyli to, co było te 50 lat temu... :-) Ale Zagórz był wtedy piękny, choć były lampy naftowe i "kołchoźnik" na ścianie...A z piekarni pachnące dwukilowe bochny chleba pieczone w koszach...

  OdpowiedzUsuń
 16. 900 tyś dofinansowania dla inwestycji o wartości kilku milionów to KROPLA W MORZU!!! Tylko na tyle było stać naszych pozyskiwaczy!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.