sobota, 20 marca 2010

A jednak po zawodach...

Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Sprintach Narciarskich, które miały być namiastką memoriału Jerzego Batrucha zostały odwołane >czytaj komunikat< Cóż można powiedzieć... Do zobaczenia za rok. Oby tylko zima dopisała...

4 komentarze:

 1. Wiadomo kiedy zaczynała się zima, wiadomo, kiedy zaczyna sie wiosna... Pogratulować władcom Zagórza, że nie wpadli na pomysł organizowania memoriału w maju, a w końcu i czerwiec też dobry... Kpina...

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. To ostatni debilizm aby przez całą zimę nie zorganizować ani jednych zawodów w skokach czy biegach gdy było prawie metr śniegu.
  Od czego ten dyrektorek w gokisie jest!!!
  tylko od brania kasy bo z kulturą niema nic wspólnego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi przykro,że nie mam okazji poogladać naszego młodego mistrza w akcji chyba trzeba wybrac sie do Szczyrku, żeby zobaczyc jak skacze. Troche to załosne, że nasza zdolna młodziez ne jest pokazywana nam mieszkancom, wkoncu jestesmy z niego dumni ale dzieki wspaniałej organizacji nie tylko Gokisu ale pewnie całego swiatka sportowego w Zagórzu wolimy aby nasze dzieci spedzały czas przed komputerami a nie na swierzym powietrzu. Gratulacje!! Tyle pieniedzy na głupoty!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ oczywistość jest oczywista , chodzi o to , że imprezy letnie jakie są zaplanowane przez MGOK będą zapamiętane przez ludzi , a impreza zimowa pójdzie w zapomnienie , a przecież pan burmistrz musi mieć kampanie wyborcza na wysokim poziomie za nasze pieniądze .Oczywiście musi też wypromować swoich niewidocznych nigdzie kandydatów .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.