sobota, 6 marca 2010

Zamieszanie wokół dróg w Lesku

Na moim blogu pisałem niedawno o złym stanie drogi powiatowej na odcinku Morochów - Mokre. Jak się okazuje tego rodzaju problemy ma większość samorządów. Poniżej polecam materiał na ten temat z pobliskiego Leska...

Cały artykuł Zamieszanie wokół inwestycji drogowych w Lesku - www.nowiny24.pl

3 komentarze:

 1. Panie Jerzy , Zagórz ma dość własnych problemów aby przejmować się drogami w Lesku.Jakiś pan takiś zachowawczy w stosunku do zagórskich problemów , czyżby jakas krótkotrwała amnezja . Proponuje temat wodociagów w Zagórzu , które to niby wodociągi zaczął budować burmistrz Jaworski .Prosze o wskazanie panie Jerzy , w którym miejscu te wodociągi w Zagórzu sa budowane .Dla osoby , która takowe miejsce znajdzie przeznaczam gratyfikację finansową w wysokości 200 zł. ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże jak jej słucham to już mnie chyba nic nie zdziwi, B1 powiedziała, że droga została zniszczona w wyniku powodzi????, jakim cudem skoro biegnie szczytem góry, poza tym jak ktoś korzysta ze źródełek to idzie od strony ul. Słowackiego a nie od ruchliwej drogi Lesko-Ustrzyki D. Poszła kasa na utwardzenie drogi do majątku Jankiewiczów, a skąd wiemy czy B1, już nie stara się o podział majątku a następnie z urzędu przekwalifikuje na działki budowlane???, ceny ich wzrosną potężnie!!!!!!, ta BABA chyba się nie słyszy i ma chyba ludzi za idiotów. Podobnie jest w Zagórzu gdzie tak samo rządzi Bodzio, Pozdrawiam niniejszym Zagórzan i współczuje im, gdyż w Lesku mamy taki sam problem z władzą. ps. Panie Zagórzaninie!!! tematy które Pan wskazał już były trzepane kilkadziesiąt razy, proszę sobie przeczytać starsze posty, nie wiem skąd taka niechęć do sąsiedniej gminy i sąsiadów????. Pan Zuba jak przystało na dziennikarza z tego rejonu ma prawo na swoim portalu pisać i mówić o różnych sprawach, nie ma wyłączności do Zagórza. dlaczego Pan Zuba ma Panu wskazywać gdzie są a gdzie nie ma wodociągów, niech Pan ruszy swoją dupę i sam się przejdzie, a te 200zł są tak wirtualne jak Pan SAM!!!!!!!!.
  Pozdrawiam R!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ja tu nie widzę powodów do podnoszenia sobie ciśnienia.
  Skoro to teren zalewowy to i tak działki się tam znajdujące nie zostaną przekwalifikowane na budowlane... :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.