wtorek, 16 marca 2010

Robimy te zawody czy nie? Co z memorialem Jerzego Batrucha?

Zimowa aura powróciła na dobre. Z zapowiedzi synoptyków wynika, iż nieprędko pożegnamy się z zimą. Fakt ten stwarza korzystne warunki do przeprowadzenia odwołanego niedawno z obiektywnych przyczyn pogodowych memoriału Jerzego Batrucha.
Dlaczego tak natarczywie dopominam się o tę imprezę? Ano dlatego, że miałem zaszczyt znać tego wyjątkowego człowieka i cieszyć się jego przyjaźnią. Jerzy Batruch był za życia chodzącą encyklopedią narciarstwa. Jego wielkim życiowym marzeniem było uczynienie z Zagórza prężnego ośrodka narciarskiego. Dlatego też tą drogą kieruję do Dyrektora MGOKiS w Zagórzu, Pana Artura Rudnickiego tytułowe pytanie będące zarazem prośbą o to aby impreza się jednak odbyła.

1 komentarz:

  1. Zapewne odpowiedź będzie w maju... No bo to i trzeba by od nowa rozpisać informację (a pani od meNdiów to co ???), wysłać, nawieźć śniegu.. Eeee, a poza tym po co sobie d... zawracać, jak tu juz zaczyna się walka na ostre, wybory idą, a nie tam jakieś zawody sportowe... Przed samymi wyborami trzeba dać gawiedzi igrzyska... Ciekawe, jak kalendarium gminnych imprez... Zaraz zajrzę...
    Obserwator z daleka

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.