sobota, 13 marca 2010

Sławomir Miklicz ponownie liderem PO w powiecie sanockim


Podczas dzisiejszego III Zjazdu Członków PO RP Powiatu Sanockiego delegaci po raz trzeci powierzyli funkcję przewodniczącego Sławomirowi Mikliczowi. W tajnym głosowaniu uzyskał on 25 głosów pokonując Wacława Świerniaka, na którego głosowało 14 delegatów. Videorelacja ze zjazdu już niebawem.

4 komentarze:

 1. Who is Waclaw Świerniak ???
  Jego dokonania - ?????
  http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL368&=&q=waclaw+swierniak&btnG=Szukaj+w+Google&meta=lr%3D&aq=f&oq=

  OdpowiedzUsuń
 2. No to wręcz rozłam w PO !!! Taki brak jednomyślności w tym monolicie zdumiewa!!!
  Ciekawi mnie wynik wyborów samorządowych, w których PO dzieli się na POpartych i niePOpartych, bo jak wiadomo, łaska partyjna na pstrym koniu jeździ...O czym przekonał się bezpartyjny i nie kojarzony z ŻADNĄ partią Burmistrz Zagórza...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 3. 39 ludzi - 25 mikliczowskich i 14 świerniakowych pogadało, podniosło ręce albo nie i w następnych latach uzurpują sobie i mają de facto prawo do reprezentowania Sanoka, powiatu itp.
  Nie jest to broń Boże zarzut w stosunku do nich, robią coś, kiedy ok. 59 961 osób w Sanoku śpi i chrapie.

  Nie wiem czy w zebraniu wzięło udział 39 ludzi czy 1234, ale głosowało 39.

  W powiecie jest sto kilkadziesiąt tysięcy łepków a liderami-decydentami mają byc Mklicz, co zdzierżyc można i 14Świerniak.
  Nie znam tego drugiego gościa ale panie Sławomirze, 3900 na burka to zdecydowanie za mało, a jest tylko 39.

  Taka brzydka socjotechnika... ;-)

  wert

  OdpowiedzUsuń
 4. Przestałem wierzyć w ludzi w szczegolności działaczy PO. Interesy Interesy .Być może ze w niedługim czasie szeregi PO zasili Pan Andrzej Szapor. Ten wybitny kolejarz jest specialistą od nieoczekiwanych koalicji.Wolę Kubę Osikę który to od dawna jest działaczem PO .Pana Miklicza nie znam osobiście mam o nim złe zdanie w szczególności jego postawy i wsparcia jakiego udzielił Jaworskiemu.Podobno znanym działaczem PO jest pan Lukasz Wożniczak. No cóz uchowaj Panie Boże Naszą gminę przed takim działaczem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.