piątek, 19 marca 2010

Zebranie samorządowe w Starym Zagórzu


O godzinie 17.00 rozpoczęło się spotkanie samorządowe mieszkańców osiedla Stary Zagórz. Frekwencja wynosi około 70 osób. W obradach uczestniczą czołowi przedstawiciele władz gminnych i powiatowych. Relacja z zebrania już niebawem.

9 komentarzy:

 1. Podobno pan burmistrz gdzieś ostatnio dziękował działączom Prawa i Sprawiedliwości. Panie burmistrzu, do PiS-u panu bardzo daleko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasz włodarz zaczynał od Ludowców, później była PEO, a teraz czyżby alians ze Piss. Jak widać sprawdza się powiedzenie "Tonący brzytwy się chwyta"!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uczestniczyłem w ubiegłym roku w zebraniu na Starym Zagórzu, DD....... niczym Niesiołowski krzyczał piszczał wtorował mu C.... z ameryki .Powiedziałem i dotrzymam słowa juz nigdy nie będę uczestniczył w jakimkolwiek zebraniu samorządowym

  OdpowiedzUsuń
 4. czy ktoś może mi powiedzieć, bo doszły mnie głosy, że na domkach kolejowych w Starym Zagórzu nie będzie w tym roku kanalizacji??

  OdpowiedzUsuń
 5. Jurek a może TY jestes w temacie o tej kanalizacji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałem, że nasi włodarze nie mogą słuchać o sukcesach powiatu i wychodzą jak tylko Krawczyk z Nowakiem pokazują swoje osiągnięcia! Na Starym Zagórzu, nie chciano w ogóle dopuścić do głosu Starostę Sanockiego. Skandal Panie Romku! Czyżby blady strach padł na obecna ekipę!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapomniałem dodac , że tak samo bezczelnie został potraktowany pan Jakub Osika , ale cóż WIELKI ROMAN to wszystko dokładnie zaplanował.ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak już wcześniej pisałem , na Starym Zagórzu najważniejszy jest wielki Roman Cz. a zebranie można określić tak :
  scenariusz -Bogusław Jaworski
  reżyseria - Roman Czech
  Obydwaj swoim zachowaniem w stosunku do starosty pokazali że są jednym wielkim Z....M .Wstyd mi że na tych ludzi głosowałem .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 9. To jest banda. Takie patologiczne zachowanie pokazuje jakimi metodami posługują się ci panowie. Urąga to wszelkim standardom nie wspominając o kulturze. Banda widzi że kończy się dojenie gminy więc nie cofnie się przed niczym żeby utrzymać wpływy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.