poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Eko-alarm dla Gminy Zagórz - zaśmiecony las w Porażu!

Z dużą satysfakcją pragnę poinformować Państwa, że Eko-alarm dla Gminy Zagórz, który ogłosiłem na moim blogu w związku z akcją pod kryptonimem Wiosenne Porządki 2010 przyniósł obfite żniwo w postaci licznych sygnałów oraz materiałów foto-video. Na początek prezentuję film video nagrany telefonem komórkowym przez młodego mieszkańca Poraża. Internauta ukrywający się pod pseudonimem jaro123204 uwiecznił na nim dzikie wysypisko śmieci znajdujące się w lesie na terenie Poraża. Prezentowany poniżej materiał świadczy o tym, że skądinąd przeurocza pod względem przyrodniczym Gmina Zagórz - jest niestety coraz bardziej na bakier z ekologią. Już niebawem zaprezentuję nowe zdjęcia i filmy. Czekam na kolejne sygnały. Eko-alarm dla Gminy Zagórz trwa!

6 komentarzy:

 1. Ta gmina jest smutna jak melodia z filmiku. Zaśmiecona przyroda, coraz bradziej pazerna władza, smutni i zagubieni ludzie, bo wielu z nich potraciło pracę :-(A miało być tak pieknie....

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta gmina nie jest smutna. Żyją tam i mieszkają wspaniali ludzie. Tych kilku brudasów należy przyłapać i skierować sprawę do sądu. Tylko "uderzenie po kieszeni" dociera do wielu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z anonimowym że zyją tam wspaniali ludzie.Mam pytanie kto ma przyłapać tych paru brudasów może Pan J .Zuba a co w tym temacie robi gmina .

  OdpowiedzUsuń
 4. Po zgłoszeniu takiego dzikiego wysypiska Urząd Miasta i Gminy ma PSI OBOWIĄZEK cos z tym zrobić. Co? A wysłać urzędników w celu dokonania kontroli, zrobienia dokumentacji fotograficznej i jak się nie wykryje sprawców, to do usunięcia. Czyzby nikt z urzędu d... nie ruszła? Wiosna idzie, Panie Burmistrzu! Do roboty!
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety Pan Burmistrz ma inne ważniejsze sprawy.A może jednak ktoś z doradców mu podpowie i wypowie się za niego .Tak jak na sesjach błędny wzrok i szukanie pomocy sąsiedzkiej .

  OdpowiedzUsuń
 6. Jacy Wy dziwni jesteście:), to jasne, że nikt z magistratu nie posprząta, czekają jak co roku na wielkie sprzątanie świata i dzieci ich wyręcza:):):). Pozdrawiam
  Skoczek
  __________________________________

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.