piątek, 16 kwietnia 2010

Wiceburmistrz Zagórza przeprasza i wyjaśnia (video)

Andrzej Czapor zastępca burmistrza Zagórza będzie odpowiadał za jazdę w stanie nietrzeźwości. W trakcie kontroli drogowej wiceburmistrz miał 0.34 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli prawie 0,7 promila.
Zagórski samorządowiec twierdzi, że wieczorem 9 kwietnia po pracowitym dniu wypił jedno piwo i nieopatrznie chciał przeparkować swój samochód z garażu pod blok mieszkalny. W trakcie pokonywania niespełna kilkudziesięciometrowej trasy zatrzymali go funkcjonariusze sanockiej "drogówki". Policyjna kontrola trzeźwości wykazała niedopuszczalne stężenie alkoholu w organizmie wiceburmistrza. W szczerej rozmowie przed kamerą Andrzej Czapor przeprasza za zaistniałą sytuację przede wszystkim swoich najbliższych, jak również wyborców którzy mu zaufali.


24 komentarze:

 1. TYPOWE PODPIER..LENIE - aleś sie dał zrobić burmajster

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi Panie Andrzeju.Z uwagą wysłuchałem Pana wyjaśnienie okoliczności tej przykrej dla Pana sprawy.Jazda po pijanemu jest i powinna być kwalifikowana jako przestępstwo.Od Pana oczekiwałem innej postawy a niestety pokrętne Pana tłumaczenie tylko utwierdza mnie i moich znajomych z bloków że tak po ludzku brakuje Panu honoru.Słowo przepraszam tak ale wykrętne tłumaczenie nie.Jestem przekonany że wspólnie z Jaworskim i Szanownym właścicielem zakłamanego portalu . - ......... w czasie godzin pracy w dniu wzcorajszym napisaliście niezły scenariusz.Wstydzę śię Pana bo nie tylko brak panu honoru ale i odwagiZa gotowośc do pracy wziął Pan w trybie ekspresowym taką kasę o której pana sąsiad z klatki schodowej może tylko pomarzyć,Ciekaw jestem czy napisał Pan wniosek o zapomogę. Blokowiec

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj obłudnicy wielu z was tego wieczora i następnego walnęło kielicha bo smutny czas a w Polsce A u nas taki zwyczaj...na frasunek dobry trunek...Przeprosił wykał pokorę. Co ma jeszcze zrobić???????????????????????????????????????????????????KTO JEST BEZ WINY NIECHAJ PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapomogę dostała cała trójca po
  200 zł czyli Bo+An+Łu.
  Jego "kolega" z bloku pracował na zlecenie gminy i do tej pory nie
  dostał wynagrodzenia. Minęło kilka
  miesięcy, kilka razy "kolega" upomniał się o pieniądze za tygodnie pracy i NIC !!!
  Widać gdzie on ma kolegów, o siebie
  potrafi zadbać.
  A te bajki z 1001 nocy niech opowiada dzieciom.
  Jedno co powinien powiedzieć PRZEPRASZAM i nic więcej, bo się
  całkiem tymi bzdurami zkompromitował!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pech i tyle - można by rzec. A wielu piszących pewnie nie raz jechało mając 0.6 czy 0.8 promila.
  Nie pisałabym tego gbyby Pan burmistrz nie zdecydował się wciskac nam kitu.
  Wejdzcie na http://alkomaty.biz/index.php i wpiszcie dane podane przez niego.
  Postawny wysoki mężczyzna po wypiciu jednego piwa 0.5 litra ma po godzinie ok. 0.17 promila.
  Można miec 0.7 promila, ale ważąc 35 kg. i mając 155 wzrostu.
  Ale może policja miała badziewiasty alkomat, albo wirtualny jest badziewiasty, albo...

  Kurde, dlaczego jak mowa o naszych burmistrzach to się rumienię ?

  az.

  OdpowiedzUsuń
 6. oczywiście nie macie się czym zajmować w tym czasie - tu niby wszyscy przejęci - ale jak się trafia okazja walić w kogo się da - to czemu nie- a co tam- smutny czas smutnym czasem - ale zagórskie bagienko - zawsze i wszędzie warte komentarza. Zastanawiam się tylko co burmistrz musiałby zrobić, żeby wszystkich zadowolić, chyba nie ma takiego złotego środka. Powiedział i przeprosił -źle - nie powiedziałby i nie przeprosił - jeszcze gorzej. cóz taka już nasza mentalność. żenujące są niektóre komentarze szczególnie tych bardziej papieskich od papieża

  OdpowiedzUsuń
 7. Cytuję wten wpis : "oczywiście nie macie się czym zajmować w tym czasie - tu niby wszyscy przejęci - ale jak się trafia okazja walić w kogo się da - to czemu nie- a co tam- smutny czas smutnym czasem - ale zagórskie bagienko - zawsze i wszędzie warte komentarza. Zastanawiam się tylko co burmistrz musiałby zrobić, żeby wszystkich zadowolić, chyba nie ma takiego złotego środka. Powiedział i przeprosił -źle - nie powiedziałby i nie przeprosił - jeszcze gorzej. cóz taka już nasza mentalność. żenujące są niektóre komentarze szczególnie tych bardziej papieskich od papieża"
  Brzmi prawie tak, jakby sam p.Cz. go napisał... Wpadka - kara jest naturalną konsekwencją. Nie znałem go, nigdy nie poznałem w czasie swoich przyjazdów do Zagórz i nie mam żadnej wiedzy o nim - mogę się tylko wypowiadać o tym, co tu słyszę i widzę. Krótko - żenada... Ale całe to bagienko to nie tylko specyfika Zagórza - w tym kraju poseł jeździ jak głupi, policyjne radiowozy mając za nic, bo jak by ktoś śmiał zatrzymać posła, a mandztami to mógłby sopbie już chyba chałupe wytapetować, podwójny gaz dla panów posłów to też nic niezwykłego... To dlaczego się czepiamy skromnego, spokojnego zastepcy burmistrza ? A jemu to juz nie wolno ? Ciekaw jestem, czy po wyroku sądu ( może sąd będzie czekał na czas po wyborach...)Rada odwoła tego pana z funkcji?
  ETYKA,HONOR, GODNOŚĆ, BYCIE WZOREM - to dla polityków wszelkiego szczebla puste, nic nieznaczące słowa...
  DNO...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 8. ___________________________________
  ten sam tekst, żeby dotarło do wszystkich!!!!

  Ludzie??????????
  jaka klasa?????,
  Wypił i wsiadł, złapali go to teraz MUSI!!!!!!! odpowiedzieć
  i przeprosić nie ma innego wyjścia!!!!, gdyby go nie złapali to nikt by o tym nie wiedział,
  a może drogówka ocaliła komuś zdrowie -życie albo nawet jemu mógł wjechać w zamknięty garaż!!!!.
  A tak swoją droga to jakież to musiało być jedno piwo skoro miał ponad połowę promila w wydychanym powietrzu, przy drugim zmalało to pomyślcie logicznie ile musiał mieć wcześniej. Otrząśnijcie się ludziska. Ktoś wyżej napisał,
  że szpicli nie brakuje, owszem nie brakuje ale w tym przypadku chodzi o bezpieczeństwo na drodze a tym bardziej na wąskich osiedlowych uliczkach. Ktoś chowa dziecko kształci, wychowuje w ryzach poszanowania prawa i drugiego człowieka a WY!!!! piszecie, że pokazał klasę?????????????????? a później MY społeczeństwo płacimy za leczenie ofiar takich ......, jak macie dzieci to wytłumaczcie im SWOJE słowa, i w którym miejscu pijany kierowca pokazuje klase!!!!
  Widocznie sami niejednokrotnie siadacie po kielichu za kółkiem, ale czas szybko weryfikuje takie poczynania, oby jednak nie kosztem normalnych ludzi!
  Pisać na blogu można, jak najbardziej, ale zrozumcie, że inni czytają!!!!!!!!!!!!!!!!!więc najpierw napiszcie sobie na brudno i dajcie komuś mądrzejszemu do zredagowania.
  Pozdrawiam trzeźwo
  Skoczek
  ________________________________

  OdpowiedzUsuń
 9. OOO tu też:)
  Panie Jurku:):):):)
  __________________________________

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy te oczy mogą kłamać... Biedny, stłamszony, Bogu ducha winny facet... Trzeba było MYŚLEĆ, a nie teraz lecieć w litość... No i poza tym - po kiego grzyba chział przestawić samochód, skoro od domu do garaży miałby też te some, skrupulatnie przez niego wymieniane kilkadziesiąt metrów... Kupy się to wszystko nie trzyma. A może tak naprawdę chciał skoczyć do sklepu po zaopatrzenie, bo po kilku browarkach przyszła ochota na więcej ??? Ech, elyty, elyty...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 11. Panie wiceburmistrzu, ma pan strasznie słabą głowę jak po wypiciu jednego piwa wykazało 0.7 promila, gorszej bajki jeszcze w życiu nie słyszałem :)

  OdpowiedzUsuń
 12. wirtualny alkomat, gorąco polecam http://www.ilemogewypic.pl/alkomat.php każdy może zrobić sobie test i sprawdzić jaki ma wynik

  OdpowiedzUsuń
 13. Dlaczego ten pan do wyjasnienia całej sprawy nie jest na urlopie
  wypoczynkowym.Jeżeli taki uczciwy
  to niech idzie na zaległy urlop.
  Chyba że liczy znowu na parę tysięcy złotych za nie wykorzystany
  urlop, jak to zrobił dwa lata temu.
  Zaległy urlop należy wykorzystać
  do 31 marca roku następnego,co na
  to powie PIP jak przeprowadzi kontrolę w gminie zobaczymy.
  Wypić kawę można i w domu nie tylko w pracy /darmową/.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak można zapomnieć, że się wypiło
  mając 0,7 w organizmie.
  Takie tłumaczenie w dzisiejszych
  nowiny 24 przeczytałem.
  No cóż są tacy, że pijani nie pamiętają gdzie,ile i co pili.

  OdpowiedzUsuń
 15. .....ów po alkoholu za kierownica trzeba eliminować z życia publicznego a opowiastki o "jednym" piwku należy między bajki włożyć , no chyba , że pan burmistrz ma problemy z wątrobą , która nie rozklada wypitego alkoholu w normalnym czasie .ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie "Zagórzanin" witaj na blogu. Brakowało Cię. Popieram, to co napisałeś, że tłumaczenia wiceburmistrza można między bajki włożyć. Takie bajki niech opowiada swoim wnukom. My wyborcy w to nie uwierzymy. Jaworski powinien go wysłać na zaległy urlop. Marzec się już skończył. Zaległe urlopy powinny być już wykorzystane. Jak PIP na dniach nałoży Jaworskiemu mandat w wys. 5.000 zł., to Jaworski może się ocknie z tego marazmu. Nie, oni trzymają zaległe urlopy, a potem zgarną kasę za niewykorzystany urlop. To jest w ich stylu. Mają w tym doświadczenie. Chapać ile się da!

  OdpowiedzUsuń
 17. Wiem, że mój znajomy z urzędu ma ryczałt na jazdy lokalne własnym samochodem (teren miasta i gminy). Taki ryczałt mają jeszcze inni pracownicy, prawdopodobnie ma go też wice - burmistrz. Fajnie - ryczałt na jazdy lokalne własnym samochodem w stanie nietrzeźwości. Oj! Do czego jeszcze mogą być wykorzystywane gminne publiczne pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
 18. Andrzej do pracy miał niespełna jeden kilometr,przy tak wysokich zarobkach dodatkowych premiach trzynastkach,zapomodze gotowości wraz z odsetkami miał czelnośc sięgać po dodatkowe środki w formie ryczałtu. Ta nieszczęsna klika kolesiow rozdrapuje co tylko się da wyciągnąc z kasy.Czy to nie jest skandal.A co słychać w Kochanej gminie .Po wysłaniu Kolokwialnego Andrzeja na urlop WIELKI BODZIO ma nawet pogodny nastroj.Razem z sekretarzem oraz znanym prawnikiem wesoło debatowali ......Andrzej przypomnij sobie z kim piłes i wszystko poskładaj w całośc.Bodzio nie lubi przeciwników. Trzeba było grać uczciwie a nie mowić ze Geniusz jest be. Jednego ma z głowy teraz pora na innych nielojalnych Kolegów z PO. Martwi mnie jedno . W urzędzie3 totalny paraliż a co z kanalizacją czas ucieka.Chodzą słuchy że nastąpi znaczne przyśpieszenie w tym temacie. Centrum Zagórza będzie podłączone do ścieku biegnącego wzdłoz ul. ORZESZKOWEJ.

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam pytanie do mieszkańców Doliny
  gdzie Andrzej ma działkę budowlaną,
  czy już rozpoczął budowę domu?
  Jego .......ść na każdy grosz jest
  w pełni uzasadniona, budowa pochłania duże środki finansowe.
  BLOKOWIEC

  OdpowiedzUsuń
 20. Wielki Bodzio ZMIENIA OBLICZE zaczyna wszystkich całować po rekach,ZZobaczymy jak będzie na sesji absolutoryjnej z przecieków wiem ze wykonanie budzetu jest na rewelacyjnym poziomie a pozyskanie środkow jeszcze lepsze. Co do pytania anonimowego myślę ze buduje dom córce

  OdpowiedzUsuń
 21. Większośc mieszkańców gminy klepie biedę a oni się bogacą naszym kosztem. Rozumiem że Burmistrz powinien zarabiać więcej niż przeciętny Kowalski ale powinien wpierw wykazać się sukcesami W przypadku praktycznie sałkowitego zastoju gminy ludzie wiecie ile oni pozyskali za ub.rok funduszy osobiście wypłacił bym im zasiłek socjalny i wyrzucił na zbity p..... To co dzieje się w tej gminie jest wielkim DRANSTWEM

  OdpowiedzUsuń
 22. Ludziska , po co wy sobie strzępicie języki? Przecież ta święta trójca zrobi i tak co będzie chciała. A póki co, należałoby się zainteresować, kiedy włodarze naszego miasta mają zamiar wykorzystać zaległe urlopy. Chyba, że za przyzwoleniem sekretarza chcą je zamienić na ekwiwalent pieniężny. Kasa się zawsze przyda, a w pracy można się ponudzić, wypić n-tą kawę i pospiskować. W domu się tego nie ma. Kochani, nie zapomnijcie dodać do kompletu trójcy jeszcze pana mecenasa.

  OdpowiedzUsuń
 23. to juz nie jest swieta trojca. toromistrza przestawili na tor boczny.to ze toromistrz zawsze ... to my wiemy po pracy w sklepie GS on lub małzonka kupowała piwo tylko dlaczego ...... Andrzej zawsze zostawiał samochod pod blokiem kKto byL....., ........ zostanie

  OdpowiedzUsuń
 24. Huraaaaaaaaaaaaaaa!!!!
  ZAGÓRZ w ogólnopolskiej gazecie !!! Dzięki p.Andrzejowi C. !!!
  Str. 6 ogólnopolskiego tygodnika "NIE":
  "Pan Andrzej C., zastępca burmistrza Zagórza, będzie odpowiadał za jazdę w stanie nietrzexwości.; Radni zagórscy nie chcieli sie wypowiadać na temat tej sprawy ze względu na żałobę.". Tyle tygodnik. Ale reklama jest dźwignią polityki, więc Panie Andrzeju C., zanim sądy wydadzą wyrok, startować na burmistrza, a co! W końcu póki co, jest Pan niekarany,za troche ludzie zapomną... Właśnnie, ja tak gwoli przypomnienia...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.