poniedziałek, 26 kwietnia 2010

Zagórz biega razem z Polską

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu i Gimnazjum Nr 1 w Zagórzu zapraszają na bieg organizowany przez Agorę S.A. w ramach akcji społecznej „Polska biega”. Bieg odbędzie się 9 maja 2010 roku o godz.14.00, zbiórka i start przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Zagórzu. Odprawa techniczna przed zawodami odbędzie się o godz. 13.15 w biurze zawodów. Zgłoszenie do biegu odbywa się na podstawie przesłanego do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu formularza zgłoszeniowego w terminie do 5.05.2010 r., lub na 45 min. bezpośrednio przed zawodami. Zgłoszenie powinno być przesłane e-mailem na adres: promocja@zagorz.pl, faxem pod nr 13 46 23 059 lub listownie na adres Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Piłsudskiego 37, 38-540 Zagórz. Organizatorzy zakładają bieg w następujących kategoriach:
1.Szkoły podstawowe:
- klasa III i młodsi (dziewcząt i chłopców) – 600 m
- klasa IV – VI (dziewcząt i chłopców) – 600 m
2.Gimnazjum:
- klasa I – III (dziewcząt i chłopców) – 1200 m
3.Open do 45 lat (kobiet i mężczyzn) – 2400 m
4.Open powyżej 45 lat (kobiet i mężczyzn) – 2400 m

4 komentarze:

 1. Bardzo dobry pomysł SZkoda tylko Ze nas tak mało biega. Mam nadzieję że będzie to przyczynek do umasowienia tej wspaniałej formy rekreacji J. Pałasiewicz

  OdpowiedzUsuń
 2. brwo,brawo a poco ???? jak się nudzą to napewno to dobry pomysł!!!!DLA KOGO ??? PROMOCJA na przyszłą kadęcjie?????

  OdpowiedzUsuń
 3. A Andrzej "0-7" też pobiegnie? Oby nie po flaszkę.....

  OdpowiedzUsuń
 4. Zacytuję wpis:
  "brwo,brawo a poco ???? jak się nudzą to napewno to dobry pomysł!!!!DLA KOGO ??? PROMOCJA na przyszłą kadęcjie?????"
  Hmm, najlepiej niech siedzą przed komputerem, piją piwko i palą po kryjomu... Po grzyba szarpać biedną młodzież, gdyby to był jeszcze bieg po flaszkę - no, to miałoby sens, prawda ?
  A w sprawie promocji na przyszłą kadencję - przecież to właśnie wyborcy oceniaja postawę kandydatów za dotychczasową pracę i działalnośc - rozliczajcie przez całą kadencję, a nie tylko za ostatnie półrocze... To WASZA, wyborców, sprawa!
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.