czwartek, 27 maja 2010

Letnie mistrzostwa w skokach narciarskich na igelicie 12 czerwca - do dwóch razy sztuka?

W nawiązaniu do komunikatu o odwołaniu planowanych pierwotnie na 22 maja Letnich Mistrzostw POZN w Skokach Narciarskich o Puchar Burmistrza Zagórza pragnę poinformować Państwa, iż organizatorzy imprezy wyznaczyli nowy termin zawodów na dzień 12 czerwca. Szczegółowe informacje na temat mistrzostw zawarte są w oficjalnej zapowiedzi zawodów. Pozostaje mieć nadzieję, że pogoda i zawodnicy tym razem dopiszą.

2 komentarze:

  1. Ale jaja a będą miejscowe kluby

    OdpowiedzUsuń
  2. A może lepiej poczekać na śnieg... W końcu igielit się wytrze, deski w podłożu popękają do reszty, a przyjdzie śnieg i wszystko pięknie zakryje...
    Paranoją są 2 kluby w małej miejscowości. A już na paranoję zakrawa fakt zwolnienia trenera z licencją, którą można było potraktować nawet jako klasyczną "dupokrytkę". Jakoś p.Kiszka nie ujawnił swojej licencji, więc pewnie kopia leży już w szafie pancernej u dyrektora MGOKiSu, żeby ten mógł spać spokojnie. No, ale to dyrektor w znaczny sposób odpowiada za to, co się dzieje na skoczni. A już jak nie daj Boże coś się złego stanie, to już tylko on będzie odpytywany. Ale moja chata z kraja, tyle, że zawsze uważałem, że niektóre przepisy są po to, żeby ich przestrzegać, a nie, żeby wieszać je na gwoździu w kolibie przy skoczni.
    Obserwator z daleka

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.