niedziela, 30 maja 2010

Łowili taaakie ryby!

W sobotę 29 maja na stawach w Hłomczy koło Sanoka odbyły się X Wędkarskie Mistrzostwa Zagórza dla Dzieci i Młodzieży.
W wędkarskiej rywalizacji zorganizowanej przez zagórskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego wzięło udział 23 zawodniczek i zawodników występujących w dwóch grupach wiekowych. W kategorii szkół podstawowych najlepszymi okazali się: Hubert Pasztor - SP nr 2 w Zagórzu (72 ryby,1705 pkt), Anna Krawczyk – SP nr 2 w Zagórzu (43 ryby, 1180 pkt) oraz Kacper Niemczyk – SP w Lesku (19 ryb, 570 pkt).
Wśród gimnazjalistów triumfowali: Michał Krawczyk – Gimnazjum nr 2 w Zagórzu (58 ryb, 1915 pkt), Dariusz Tobiasz (24 ryby, 705 pkt) oraz Krzysztof Batruch (20 ryb, 705 pkt) – obaj z Gimnazjum nr 1 w Zagórzu. Klasyfikacja drużynowa ułożyła się w następująco: SP nr 2 w Zagórzu (2885 pkt), Gimnazjum nr 2 w Zagórzu (1715 pkt), Gimnazjum nr 1 w Zagórzu (1410 pkt), SP w Tarnawie Dolnej (625 pkt), SP w Lesku (570 pkt), SP nr 1 w Zagórzu (515 pkt)
Zarówno zwycięzcy jak i pozostali uczestnicy zawodów otrzymali atrakcyjne nagrody i upominki, które wręczali: burmistrz Zagórza Bogusław Jaworski oraz Ernest Nowak – członek zarządu powiatu sanockiego. Po zakończeniu zawodów nie mogło zabraknąć czasu na pamiątkową fotografię (kliknij aby powiększyć) Relacja video już niebawem.
Organizację Mistrzostw wsparli: ZOBACZ LISTĘ 

11 komentarzy:

 1. Okazuje się, że można zorganizować sympatyczną imprezę... Pewnie koszty były minimalne. No i znów będę ten wredny i złośliwy - ile takich imprez można by zorganizować za kasę, która poszła na koncert zespołu IRA ???
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan Bogusław zasponsorował z naszych podatków a może się mylę

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Tomku ze zdjęcia jednoznacznie wynika że Pan Jaworski był głównym sponsorem zawodów ,Wyłożył kasę z naszych podatków czy przypadkiem ze swoich,Proszę o odpowiedż

  OdpowiedzUsuń
 4. TAAAAA... Pięknie . Słyszałem ,że najwięcej napracował się nad przygotowaniem imprezy cały zarząd koła z prezesem na czele .TAAA... Pięknie .... ..... p.... .TAAAAA...Pięknie
  ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wsparli - Urząd Miasta i Gminy, MGOKiS,ZUT - no i dobrze. Ale czy to właśnie nie oni powinni byc inicjatorami i organizatorami takich imprez? MGOKiS ma to chyba wpisane w zadania statutowe...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 6. Wywołany do tablicy odpowiadam, że lista sponsorów jest długa , ale mogę podać jedynie tych, do których osobiście chodziłem z prośbą o wsparcie finansowe.I tak listę otwiera :
  MGOKiS w Zagórzu-200 zł
  Zarząd Osiedla Stary Zagórz -200 zł
  Sklep FHU Elektron - 100 zł
  Pan Pałasiewicz z radnymi - 100 zł
  Sklep TECH-MOT- 100 zł
  oraz firma , która prosiła o anonimowość.Z informacji jakie posiadam mogę jeszcze dodać ,iż UMiG w Zagórzu przeznaczył 300 zł plus autobus , Pan Ernest Nowak załatwił ze Starostwa Powiatowego w Sanoku 300 zł plus dał pewną kwotę prywatnie . Ze sklepu wędkarskiego PAWI w Sanoku załatwiłem jeszcze nagrody rzeczowe na kwotę około 100zł.Pozostałe środki mieli załatwić członkowie zarządu PZW w Zagórzu .Jakie to były środki nie wiem , proszę zwrócić się z tym pytaniem do Pana Prezesa Janusza Skóry .
  Tomasz Pyrć

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziękowania dla Tomka Pyrcia za zaangażowanie w organizacje imprezy dla dzieci. Tak trzymaj Tomasz i nie przejmuj się!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy w tym kraju skończy się ciągłe "załatwianie". Nawet w starostwie można "załatwić".

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy napisał:
  "Kiedy w tym kraju skończy się ciągłe "załatwianie". Nawet w starostwie można "załatwić"."
  Chyba nie o takim załatwianiu mowa - po prostu Organizator wydeptał, wydzwonił, wyciągnął kasę - po prostu załatwił... Bez tego "..."... No i gratulacje dla p.Tomasza Pyrcia za wspaniałą imprezę, zwłaszcza dla dzieciaków to była napewno frajda.
  Ech, jakby tak następne zawody, ale na rzece... Pewnie PZW zwolniłby także z obowiązku posiadania karty przez zawodników.
  A p.Bogusław J. kupił za grosze reklamę... :-)))
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Tomku wielkie dzięki za pom ysł i chodzenie po sponsorach a swoją drogą to Jaworski dał z naszych podatków a nie ze swoich

  OdpowiedzUsuń
 11. Oczywiście wielkie brawa dla Pana Tomasza. Na pewno wspaniała impreza. Tylko dlaczego w starostwie jedni ciągle mogą "załatwić" a dzieci z Domu Dziecka w Sanoku tak bardzo prosiły o wsparcie na zawody pływackie i nic nie dostały. Odpowiedź jest prosta. Jedne pisma trafiają do szuflady a inne sprawy nawet bez pism są rozpatrywane od ręki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.