środa, 5 maja 2010

Zagórzanie blokowali drogę bo chcą świateł (video)


Cały artykuł Mieszkańcy Zagórza blokowali drogę, bo chcą świateł - www.nowiny24.pl

21 komentarzy:

 1. A mnie sie wydaje, że obecne światła są tylko po to żeby do kościoła zdążyć, chyba bardziej przydałyby sie na wysokości szkoły.
  A tak gwoli ścisłości pikieta winna sie odbyć w poniedziałek 3 maja, rozgłos w skali kraju byłby na pewno, a w takie święto spacerować z flagą PL toż to obowiązek nawet. Na pewno w ten weekend w Bieszczadach było kilka person które spóźniłyby sie do ciężkiej pracy rządowej.

  skoczek
  ___________________________________

  OdpowiedzUsuń
 2. Na wysokości szkoły musiałby być chodnik po drugiej stronie, żeby
  mogła być sygnalizacja.
  Swiatła są w bardzo dobrym miejscu,
  służą całej lokalnej społeczności
  w drodze do szkoły,pracy i kościoła
  pomiędzy dwoma przystankami umożliwiając bezpieczne przejście na drugą stronę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zniesmaczony protest wedle zapewnień organizatora nie miał być zwrócony przeciw komukolwiek a stał się okazja do nawalanki na Pana Burmistrza Jaworskiego. Jak widac niektórzy nie wytrzymują nerwowo tego, że pomomo ciagłego szkodzenia i szczucia Panu Burmistrzowi Jaworskiemu udaje sie robić wielkie i potrzebne rzeczy takie jak kanalizacja
  Marian

  OdpowiedzUsuń
 4. POmysł słuszny ale wykonanie fatalne. Tania i nachalna propaganda przedwyborcza. Panie Pałasiewicz ja dziekuję nie skorzystam
  Myślę, że wiekszość zagórzan wystawi Panu i Pana kolegom z WTR czerwone kartki. Czas na zmiany!

  OdpowiedzUsuń
 5. PAŁASIEWICZ I RÓZYCKI JEDYNE CHOPY Z JAJAMIw tej radzie. Tak trzymać chopy!

  OdpowiedzUsuń
 6. TO BYŁA CZYSTA POLITYKA a tak przy okazji zapytam PANIE ZUBA tu i ówdzie słychać, że się na burmistrza sposobisz? Prawda li to?

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyjazd po 15 z Sarego Zagórza to
  koszmar, stoi się i czeka długie
  minuty. Na wielopolu nie ma kolejek
  to burmistrzowi światła nie są
  potrzebne.
  O tej porze przejście na drugą stronę to wielkie ryzyko.
  Dobrze, że była ta pikieta może
  władza wreście się obudzi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już niektórym słowo polityka tak się ciśnie na usta, że wizyta w WC
  też będzie miała charakter polityczny.
  Jak przez trzy lata władza nas
  olewa to ile mamy jeszcze czekać!!!
  Czy stawianie krzyży po śmierci
  kolejnej osoby też będzie polityką?
  Tu musi być symbioza między samochodami i żyjacymi ludzmi.
  Łatwo tylko stać z boku i ciągle
  krytykować wszystkie poczynania
  w imię polityki!!!
  Porozmawiaj sobie drogi krytykańcie
  tej pikiety z bliskimi, którzy
  stracili tam krewnych to może
  pomyślisz co napisać.
  Widać, że ciągłe ktytykowanie
  to nasza cecha narodowa.
  Wyśmiewanie się z ludzi, mający inne zdanie i punkt widzenia to coś normalnego.
  Daiękuję wszystkim organizatorom
  i uczestnikom pikiety.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Zuba. Warto się zająć brakiem oświadczeń majątkowych naszej władzy na BIP-ie Urzeędu. Wszak już po 30 kwietnia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Zuba. Warto się zająć brakiem oświadczeń majątkowych naszej władzy na BIP-ie Urzeędu. Wszak już po 30 kwietnia!

  OdpowiedzUsuń
 11. Co tam oświadczenia! Co tam przepisy! Ważne, że Pan Burmistrz wygłosił oświadczenie! No i z niego jasno wynika, że światła są załatwione juz dawno, więc o co ten cyrk. No i tu zaczynam się zastanawiać, że skoro tak wszystko cacy, to o co ta wojna, po co ta blokada, cała działalność rozrywkowa radnego Pałasiewicza. Teraz pora na tego radnego - niech powie, o co chodzi, czy wiedział o działaniach, czy nie wiedział, czy te działania były bezefektywne i chciał przyspieszyć. Prosimy o wypowiedź!
  A tak nawiasem - śmieszna dyskusja rozpętała się po mojej wypowiedzi na iSanoku (temat blokady drogi oczywiście). Mówiono mi, że podobno ten apolityczny i bezstronny organ jest opłacany częściowo z kasy gminnej, że podobno jakieś powiązania rodzinne, że ta pani rzecznik tu pisze - nie bardzo wierzyłem. Ale po dzisiejszych wypowiedziach na iSanoku zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać...Przeczytać warto...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 12. no tak jakby to zginęło dziecko kogoś z władz czego nie życze nikomu to już by były światła i wiele innych żeczy a światła są potrzebne i bardzo dobrze że był ten protest Burmistrz nic nie zrobił oprucz tego ze wzioł kredyt a kto go będzie spłacał to już nie istotne to jest BARDZO DOBRY GOSPODAŻ!!!!CO NIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Radnego Pan Juliusza namawiam z całego serca, aby swoja aktywność pokazał także w sprawie dokończenia budowy hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Zagórzu. Od przeszło 10 lat młodzież ćwiczy tężyznę fizyczna w piwnicy szkoły. Jeżeli nie wie, skąd pozyskać pieniądze, to wraz z bliskimi służę mu pomocą.
  Mówi głośno do mikrofonu, że Burmistrz prawie tańczył na scenie... Panie radny nieźle wam również wychodzi "rykowisko".

  OdpowiedzUsuń
 14. Z GDDKiA nie jest tak łatwo. Bądźmy obiektywni. O zlikwidowanie przejścia dla pieszych na wysokości wjazdu do kompleksu budynków oświatowych w Nowym Zagórzu (podstawówka i gimnazjum) batalia trwa juz kilka lat!!!! W Sanoku przy budynku dawnego Domu Dziecka sygnalizacja jest od dawien dawna. Nawet staroście sanockiemu nie udało się od wielu już miesięcy "przymusić" decydentów, by od strony ul. Białogórskiej wydłużyć o kilka sekund czas na światło "zielone" dla kierowców w "lewoskręcie" w kierunku "Areny".
  Od kilku już miesięcy trwają rozmowy z wójtem Gminy Sanok na temat włączenia "drogi osiedlowej" w Czerteżu do drogi powiatowej w kierunku Strachociny. Polak z Polakiem nigdy nie potrafił rozmawiać. Nie wspomnę już o jakimś porozumieniu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Brawo pani KATARZYNO droga nam rzeczniczko Pana Burmistrza. Gołym okiem w idać daleko idące zmiany w wyglądzie i wypowiedziach Pana Jaworskiego. Pijar doskonały .Mowi 0n że doskonale mu się współpracuje z GDDKiA. w podobnym tonie wypowiadał się co do doskonałej współpracy ze Starostą Sanockim a jak jest naprawdę to proszę zapytać Pana KRAWCZYKA.Pan Burmistrz płaci cenę za swój wizerunek.W ostatnią niedzielę tańcował na deskach Domu Kultury bawiąc się znakomicie Tak dalej Panie Bogusławie i Pani Katarzyno. Jak jesteście tacy wspaniali to dlaczego w propagandowej audycji radia Rzeszów odmówili WAM udziału mieszkańcy Naszej Gminy jak chociażby Ks. Dziekan E, Dryniak,Jerzy Zuba Juliusz Pałasiewicz Lucjan Piszko Bogusław Pasztor. Czy nie jest to czytelny znak sprzeciwu dla Draństwa w tej gminie.Kol. obserwatorze z daleka co do Pana pytań odnośnie finansowania niektórych mediów w tym I Sanok E sanok przedstawię Panu w odpowiednim czasie dokumenty na pow. temat.

  OdpowiedzUsuń
 16. Burmistrza obowiązkiem jest załatwiać najpilniejsze potrzeby mieszkańców,Od pozyskiwania środków jest powołana kom, org, w gminie a nie Radny Pałasiewich Pani Kasiu mamy do Pani serdeczna prosbę, Nim cokolwiek Pani napisze to prosze wpierw się zapytać bo niestety ośmiesza się PaniA swoją drogą urząd zamienia się w jedno wielkie radio Pozdr,

  OdpowiedzUsuń
 17. Burmistrza obowiązkiem jest załatwiać najpilniejsze potrzeby mieszkańców,Od pozyskiwania środków jest powołana kom, org, w gminie a nie Radny Pałasiewich Pani Kasiu mamy do Pani serdeczna prosbę, Nim cokolwiek Pani napisze to prosze wpierw się zapytać bo niestety ośmiesza się PaniA swoją drogą urząd zamienia się w jedno wielkie radio Pozdr,

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy napisało 6.35: "A swoją drogą urząd zamienia się w jedno wielkie radio"
  W Radio Erewań... :-)))

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak nie chcieli to ich strata. Program w Radio Rzeszów był bardzo ciekawy i dobrze promował nasza Gminę
  >słuchaczka<

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie może być..Zuba se nie chciał bloga zapromować w Radyju!???? Ot pomorek


  Pawlak ale nie ten z PSL

  OdpowiedzUsuń
 21. Kompletnie nie rizumiem, dlaczego tak wielu nie chciało wykorzystać anteny radiowej, by opowiedzieć o swoich sukcesach?
  PS Nie mieszajcie tylko do tego wszystkiego Kościoła.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.