niedziela, 16 maja 2010

Zagrożenie powodziowe w Zagórzu!


Wezbrane wody rzeki od godzin popołudniowych Osławy grożą zalaniem kilku domów w dzielnicy Wielopole. Na miejscu pracują strażacy z OSP Zagórz. Szczegółowa relacja już niebawem.

5 komentarzy:

 1. W "Podatkach..." ktoś napisał, że 23.15 dzwoni do Zagórza, nikt nie odbiera, Sztab Kryzysowy smacznie śpi. A czym ma się przejmować? Przecież susza, komunikatów żadnych, to spać można... Pewnie p.Burmistrz czuwa na wałach przeciwpowodziowych... To rzeka od razu się cofnie i nie śmie zalewać...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludzie , przecież jak sobie pan burmistrz policzy za pracę w nocy w dodatku w dzień wolny od pracy , to pójdziemy z torbami.Ten facet dla naszej gminy jest za drogi.
  ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fragmencik z dużej notatki na interii.pl :
  "Pogotowie przeciwpowodziowe na Podkarpaciu

  W związku z intensywnymi opadami deszczu i wzrostem poziomu wód wojewoda podkarpacki Mirosław Karapyta ogłosił w niedzielę alarmy i pogotowia przeciwpowodziowe w kilku powiatach regionu."
  Wnosek jeden - w Zagórzu też już od niedzieli obowiązywało pogotowie przeciwpowodziowe!!!!
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 4. Drogi Obserwatorze,na Podkarpaciu pogotowie przeciwpowodziowe obowiązywało od niedzieli , ale pan burmistrz o tym nie wiedział.
  ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zagórzu nie działał żaden sztab kryzysowy Osobiście dzwoniłem .Odpowiadała mi urocza w głosie sekretarka , To jest banda nierobów Podtopiony

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.