wtorek, 15 czerwca 2010

Alicja Zając odwiedziła Zagórz

Wczoraj tj. w poniedziałek 14 czerwca z wizytą w Zagórzu przebywała Alicja Zając (na zdjęciu obok) - żona zmarłego tragicznie w katastrofie lotniczej nad Smoleńskiem - senatora Stanisława Zająca. Ponad godzinny pobyt Alicji Zając w Zagórzu miał związek ze zbliżającymi się (20 czerwca) wyborami prezydenckimi i uzupełniającymi do senatu. W tych ostatnich Alicja Zając ubiega się o mandat po swoim mężu z
ramienia PIS. Jest jedyną zarejestrowaną kandydatką  gdyż pozostałe komitety nie wystawiły swoich kandydatów. Zagórskie spotkanie odbywające się w siedzibie Sekcji Eksploatacji Polskich Linii Kolejowych zdominowała problematyka lokalna - przede wszystkim  ta kolejarska. Pracownicy PKP prosili  przyszłą senator o podjecie działań, które spowodowałyby, iż  trwające od kilku dni ożywienie w przewozach towarowych na linii kolejowej Zagórz - Łupków nie będzie tylko epizodem, który skończy się wraz z remontami torowisk w okolicach Stroży i Nowego Sącza.
Sporą część dyskusji poświęcono problematyce bezpieczeństwa na znajdującym się przy wjeździe do centrum Zagórza skrzyżowaniu drogi krajowej i wojewódzkiej.
- Ja nie jestem pierwszy raz w Zagórzu. Kilkakrotnie bywałam tutaj towarzysząc mężowi w trakcie różnych spotkań. Znam wielu samorządowców z Zagórza, znam pracujących tu kapłanów. Myślę, że życzliwość okazana mi w trakcie dzisiejszego spotkania pomoże mi w mojej dalszej pracy i te kontakty będziemy dalej utrzymywać - powiedziała Alicja Zając "na gorąco" po spotkaniu z zagórzanami. Cały wywiad z Alicją Zając już niebawem na moim blogu.

5 komentarzy:

 1. Współczuję p.Zając tragedii, śmierci Męża - ale jakie predyspozycje do sprawowania mandatu senatorskiego ma p.Zając?

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Zasiada w radzie powiatu jasielskiego, ma rozległe kontakty, dobre NAZWISKO i rzecz najważniejszą: CHĘĆ DO PRACY NA RZECZ mieszkańców TEGO GRAJDOŁA NAZYWANEGO Polską "C"
  pis&love

  OdpowiedzUsuń
 3. To już coś...
  Dziękuję za przybliżenie...

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 4. ___________________________________
  Pani Alicjo!!!! niech Pani jakąś fundacje załozy po swoim śp. mężu, lepiej na tym wyjdziemy, nazwisko jest ważne ale krótko pamietane!!!
  Niech Pani pomoże ofiarom wypadków drogowych na Podkarpaciu"propozycja tylko", będzie większy pożytek. Pozdrawiam i łączę sie w bólu.

  Skoczek
  ___________________________________

  OdpowiedzUsuń
 5. ___________________________________
  Anonimowy!!!! z 10:08 skoro piszesz mieszkańcy z małej litery a grajdoła z dużej, to chyba masz takie samo poważanie ludzi tu mieszkających jak dotychczasowi włodaże, PIS&Love PIS-hahaha(żałosny nick) zawsze miał daleko w d... Bieszczady, i tak samo jedzie z twojego wPISu jak i z PISu.

  Skoczek
  ___________________________________

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.