wtorek, 29 czerwca 2010

Bajkowa Szkoła Mądrości w Zagórzu

W środowe popołudnie, 23 czerwca, w Szkole Podstawowej Nr 1 im .Św. Kazimierza w Zagórzu odbył się piknik rodzinny pt. „BAJKOWA SZKOŁA MĄDROŚCI”. Tegoroczna impreza miała charakter charytatywny. Nauczyciele z Zagórza bardzo przejęci losem Adriana i Kuby - dwóch swoich uczniów postanowili, że nie pozostaną obojętni i przygotowali koncert, z którego dochód przeznaczą na leczenie i rehabilitację chłopców. 

Tego dnia szkolne mury zgromadziły rzeszę ludzi dobrej woli i wielkiego serca. Wśród zgromadzonych gości nie zawiedli rodzice, sympatycy a także burmistrz Zagórza Bogusław Jaworski,. Dzięki ich wrażliwości, otwartości i hojności to piękne przedsięwzięcie osiągnęło zamierzony cel.
Imprezę rozpoczęły występy uczniów z klas 0 - VI, które nawiązywały do mądrości i wartości płynących z bajek. Prezentacjom dzieci towarzyszyły występy klaunów, którzy podbili serca najmłodszych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, z której nikt nie odchodził z pustym losem; malowanie twarzy, karaoke z nagrodami, stoisko z domowymi wypiekami i napojami. Punktem kulminacyjnym pikniku było losowanie bardzo atrakcyjnych nagród głównych.
Nad sprawnym i pomyślnym przebiegiem imprezy czuwali nauczyciele SP Nr 1 wspierani przez wolontariuszy z Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Ekoturystycznego „Baszta” z Leska- Ania, Arletta, Danka, Magda, Renata, Irena, Tomek i Marcin.Wszyscy byli zadowoleni, zwłaszcza dzieci. A efekty? Udało się uzbierać sporą sumę pieniędzy, która zostanie przekazana rodzicom Adriana i Kuby na pokrycie leczenia i rehabilitacji chłopców.
P.S.
Podziękowania
Dyrekcja oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Św. Kazimierza w Zagórzu pragną złożyć serdeczne podziękowania wszystkim właścicielom firm, sklepów i instytucji oraz osobom prywatnym, które przyczyniły się do przeprowadzenia „Bajkowej Szkoły Mądrości”.
oprac. na podstawie materiałów UMiG Zagórz

5 komentarzy:

 1. Ważne jest to, że młodzi potrafią otworzyć serca na ból i cierpienie swoich rówieśników, potrafią dać coś z siebie. Smutne w tym wszystkim jest to, że od ładnych kilku lat państwo nie widzi takich sytuacji i nie chce albo nie potrafi pomóc...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. nie ma to jak zerżnąć tekst z esanok.pl ... co osika już ci zbrzydł że nic o nim nie piszesz ??

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahahahahahahahahahahahahahah uahahahahahahahahahaha buahahahahaha ale się uśmiałem. Powyższy wpis udowadnia tezę, że coraz więcej w naszym otoczeniu ludzi, którzy brak inteligencji nadrabiają głupotą. Nie będę tłumaczył dlaczego.... może Anonimowy sam do tego dojdzie kiedyś hahahahahahahahaha dobre zrzynać z e....hahahahaha Oj dobre...

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie kolejny z nieleczoną jaworomanią napisał: "nie ma to jak zerżnąć tekst z esanok.pl ... co osika już ci zbrzydł że nic o nim nie piszesz ??"
  po pierwsze nie na temat, a po drugie wystarczyło poczytać i na blogu i na eSanoku, kto był autorem tekstu, bo było napisane jak byk...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeden z komentarzy miał być pewnie rzeczowy. Jego prześmiewcza forma jest poniżej krytyki, choć autor może i miał rację.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.