piątek, 18 czerwca 2010

Informacja o dyżurach w zagórskim biurze Platformy Obywatelskiej RP

Uprzejmie informuję, iż w Biurze PO RP w Zagórzu przy ul. Piłsudskiego 13 (pawilon usługowo-handlowy naprzeciwko ośrodka zdrowia, 1 piętro-nad sklepami) w każdy wtorek w godz. 15-16 dyżur pełni członek lokalnego koła Platformy Obywatelskiej.


Na dyżurze:
- Przyjmowane są zapisy na spotkanie z Panią posłanką do Parlamentu Europejskiego E.Łukacijewską,
- Przyjmowane są sprawy mieszkańców do przekazania radnym gminy Zagórz, oraz takie, którymi powinno się zająć koło PO RP,
- Udzielane są informacje o statucie, działaniach i programie Platformy,
- Przyjmowane są deklaracje na członków oraz sympatyków partii.

W każdy pierwszy wtorek miesiąca dyżur pełnić będzie radny gminy Zagórz wybrany z listy Platformy Obywatelskiej RP. Kontakt z kołem możliwy jest także w każdym momencie za pomocą email: po.zagorz@gmail.com

Przewodniczący koła PO RP,
Dariusz Zubik

6 komentarzy:

 1. No i widać, że wszystkie partie, partyjki, ugrupowania, szukają tylko "mięsa wyborczego" - przed każdymi wyborami zaczynają być aktywne, zabiegają o Szanownego Wyborcę, którego po wygranych wyborach mają gdzieś i traktują lekceważąco. Przypomnijcie sobie, Szanowni Wyborcy, kiedy ostatnio widzieliście czynne biura poselskie i jak wyglądało załatwianie spraw i interwencji przez te biura.
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. Dyżur jak każdy inny jest bardzo potrzebny. Mieszkańcy Zagórza pewnie chca pomocy. Jak zawsze. Warto jednak nauczyć się pisać poprawnie nazwisko Józefa Piłsudskiego. Naprawdę... Polak to powinien.

  OdpowiedzUsuń
 3. Do obserwatora z godz.11.47, otóż jestem tym , który żywotnie zainteresowany jest sprawami Starego Zagórza i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć , że "nasza" regionalna PO zainteresowała się Zagórzem parę dni przed wyborami.Wcześniej nikt nie słyszał aby PO wykazywała zainteresowanie emerytami , rencistami i pracownikami fizycznymi zarabiającymi poniżej 1000 zł. miesięcznie .Czyżby kolejny cud , tym razem "Nad Osławą".Czekam z niecierpliwością na członków PO , którzy będą pełnić dyżur w siedzibie PO w Zagórzu .Mam do Was kochani członkowie PO bardzo wiele nieprzyjemnych pytań , związanych z codziennym życiem naszych mieszkańców no i oczywiście o waszych spesjalistów od hazardu , którzy mogą nas ,zwykłych mieszkańców wiele nauczyć.Nie ma to jak Rychu , Zbychu , Grzechu.Co do innych partii , to też trwały w głębokim letargu.
  Tomasz Pyrć

  OdpowiedzUsuń
 4. Głosować na PO? Nie dziękuję! POstoję
  Frycu

  OdpowiedzUsuń
 5. Zagórz zagłosował na PiS - ale nie przejmujcie sie, oni pewnie też tak będą dyzurować....
  To juz w tym kraiku taka nowa świecka tradycja - wyborca potrzebny jest przed wyborami, a potem - może spadać...

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy, kto chce dowiedzić biuro PiS-u, może to uczynić w Sanoku od pn. do czw. w godz. 10.00-17.00. W piątek od 10.00 do 14.00. We wtorki bezpłatne porady prawne.
  najbliższe biuro posła do PE Tomasza Poręby znajduje się w Rymanowie. Wszystko na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko chcieć, aby życie stało się prostsze. Biuro piS-u jest także w Lesku i Ustrzykach Dolnych.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.