czwartek, 17 czerwca 2010

Wiceburmistrz Zagórza jechał pijany. Sąd zabrał mu prawo jazdy

Przez dwa lata Andrzej Cz., wiceburmistrz Zagórza, nie będzie mógł kierować samochodem. Taką karę samorządowiec poniósł za jazdę po alkoholu.
Cały artykuł Wiceburmistrz Zagórza jechał pijany. Sąd zabrał mu prawo jazdy - www.nowiny24.pl

5 komentarzy:

 1. A żeby "Jednopiwny Endrju" miał na zapłacenie grzywny, to burmistrz pewnie da mu nagrodę z okazji zakończenia inwestycji kanalizacyjnej... No i pewnie da mu na stanowisku podwyżkę - za godne reprezentowanie miasta i gminy... Czy p.Bogusław J. zawiesił go w urzędowaniu???
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. ___________________________________
  A widzicie!!!!!!!!! miałem racje!
  osoba notowana za przestęostwo Karne nie powinna piastowac funkcji publiczych!!!!!!!!!!

  do widzenia Panie Andrzej!!!!!!

  Skoczek
  ___________________________________

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że wymiar sprawiedliwości tak samo traktuje Endrjego, jak i innych ludzi, którym zdarzyło się to samo, a nie piastują funkcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy napisał:
  "Mam nadzieję, że wymiar sprawiedliwości tak samo traktuje Endrjego, jak i innych ludzi"
  Wymiar może tak, ale pan burmistrz ten wymiar ma w głębokim poważaniu, bo powinien gościa przynajmniej zawiesić bez prawa do wynagrodzenia, o ile nie wywalić... Nie wiem, czy ten pan jest jednocześnie radnym, bo w takim przypadku decyzja rady wygasza mandat radnego, ale z etatu powinien i tak wylecieć... No a on w najlepsze udziela wywiadów w imieniu urzędu jako zastępca burmistrza:

  http://www.esanok.pl/?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=9660&wroc=index

  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 5. a co zrobi Burmistrz bez zastępcy przecież jedyny człowiek z którym można coś załatwić A ta wpadka to robota przyjaciela Tak panie Andrzeju otym są przekonani prawie wszyscy To było podłozenie nogi zeby pan nie był następnym rywalem przy wyborach Burmistrz CAAACY a zastępca BEEEEEE!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.