czwartek, 24 czerwca 2010

XII Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego

Wczoraj Gmina Zagórz była gospodarzem XII Spartakiady Sportowej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego. W imprezie zorganizowanej na obiektach sportowych przy szkole w Tarnawie Dolnej wzięło udział prawie 500 uczestników z 53 Środowiskowych Domów Samopomocy z całego regionu.

6 komentarzy:

 1. Bardzo dobrą robotę wykonał Kuba Osika, to jego pomysł i realizacja razem z pracownikami Środowiskowego domu Samopomocy w Zagórzu. Gratuluję. Nie rozumiem tylko o czym mówi Jaworski, ta propaganda sukcesu burmistrza jest niesmaczna. Piękna inicjatywa Kuba, tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasz Burmistrz mądra głowa mówi bo tak wypada.Jak on się napracował biedaczek aż opuchł!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zawody. Tym dzieciom i młodzieży się to należało. Radość na ich buźkach mówi wszystko. Gdyby tak jeszcze starosta częściej z kolegami z Zarządu Powiatu sprawiał radość dzieciom z SOSW w Sanoku oraz z PPS w Sanoku (dawny Dom Dziecka), byłoby wspaniale. Tylko dzieci z sanockiego Domu Dziecka tak naprawdę nie ma kto wesprzeć. To jest smutne.Dzieci mniej się uśmiechają, bo dorośli są skonfliktowani ze sobą. A co mnie to obchodzi. Panie starosto, czas już, by pan wyciągnął rękę do zgody. Najwyższy czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ukłony za ciepłe słowa i dostrzeżenie starań, niemniej to był naprawdę wielki wysiłek bardzo wielu osób, którzy ponad podziałami udowodnili, że w jedności siła !!! Podziękowania dla wszystkich mających w tym niewątpliwie wspaniałym wydarzeniu, swój wkład i udział. A radość na twarzach uczestników oraz idealna pogoda jaką na czas spartakiady nagrodziła organizatorów i uczestników Opatrzność, będzie najwyższą zapłatą za trud i serce. Na szczegółowe i indywidualne podziękowania oraz podsumowanie spartakiady zapraszam na moją stronę www.jakubosika.pl
  Jakub Osika

  OdpowiedzUsuń
 5. Pan Osika faktycznie wykazał inicjatywę, aby zorganizować Spartakiadę i ... tyle! Dużo słów przed i w trakcie, a działania "zero". Tym razem to Burmistrzowi i Radzie Miejskiej należą się słowa uznania i podziękowania.

  OdpowiedzUsuń
 6. hmmm- udana impreza wysiłkiem bardzo wielu ludzi może szybko zamienić się polskie piekiełko jeżeli faktycznie zaczniemy licytować kto dał więcej, kto dłużej a kto mocniej... Nie ma znaczenia kto co z siebie dał, tylko czy jego dar trafił dokładnie tam gdzie tego oczekiwano.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.