środa, 16 czerwca 2010

Zagórzanie Mistrzami Podkarpacia w trójboju lekkoatletycznym!

15 czerwca w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców. W trakcie tych zawodów uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Jana Pawła II w Zagórzu (Jan Zając, Piotr Kruczek, Szymon Bindas, Norbert Pietryka i Daniel Kozdraś) zdobyli I miejsce uzyskując 560 punktów.Najlepszym zawodnikiem zawodów wśród ponad 130 uczestników został Jan Zając zdobywając 193 punkty. Opiekunami złotej drużyny są: Anna Żuber i Bogusław Długosz.

10 komentarzy:

 1. A Jan Zając to syn Jacka jest?

  OdpowiedzUsuń
 2. GRATULACJE !!!!!
  Lekkoatletyka królową sportu jest! Wszechstronny rozwój, koordynacja, no i jeśli są do tego wymierne efekty - to wciąga! Walczcie dalej!
  Może dzięki Waszym sukcesom powstanie porządne boisko lekoatletyczne, mooże z myślą o Was w końcu będzie ten basen, bo pływanie przy treningach lekkoatletycznych jest zalecane!
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaaa, a czy Burmistrz złożył gartulacje? A może by tak za wynik Gmina ufundowała chłopakom np. porządne dresy...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały wynik, zarówno dzieci jak i opiekunów. Brawo Aniu i Bogdanie. W Zagórzu też potrafią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje chłopaki jesteście wielcy ;-)))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Goście z mojej szkoły! Tak trzymać SP2 górą ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo Jasiu Brawa dla pozostaych oraz dla Ani i Bogdana, Wczoraj odbyło się wyjazdowe posiedzenie naszejRady Miejskiej w Brzozowie, Z zazdrością podziwialiśmy infrastrukturę sportową w tym nowoczesną pływalnię oraz boiska wielofunkcyjne Miasto Brzozów w roku 2009 pozyskało 32 ml. zł środków zewnętrznych z czego sporą częśc przeznaczyli na zadania związane ze sportem,A u nas , Kiepskie projekty na boiska wielofunkcyjne ordynarne wykończenie krawężniki zagrażające zdrowiu użytkowników,za cienkie profile powodujące ich odkształcenia kamyki walające się po płycie boiska Jednym słowem dno, Pytam się Pana Burmistrza Jaworskiego Kto i jakim cudem odebrał ten obiekt ,W trakcie wczorajszej sesji kiedy radny Łuc zabrał głos w powyższej sprawie Pan Jaworski natychmiast opuścił salę narad ,Dopiero po interwencji jednego z radnych przerwano obrady wznawiając je po przybyciu Burmistrza króry w tym dniu i tak niewiele miał do powiedzenia ,Załosne było to widowisko, Pozdrawiam Radny

  OdpowiedzUsuń
 8. A czasem ktoś pisze na blogu, że ten blog jest tylko po to, żeby dowalać burmistrzowi. A czy nie ma za co ???
  Zaszczytne końcowe miejsce w regionie w pozyskiwaniu środków unijnych jest tego najlepszym dowodem. No, ale jak się nic nie robi, to i trudno sie pomylić, więc taki styl pracy wybrał sobie pan burmistrz. A obietnice ??? Poczytać warto...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 9. Boiska są dobrze zrobione - wymagają jednak poprawek ...


  Panie radny jak pan robił skocznie na których rosną opieńki i przyzwalał na bublowy basen na piętrze to już pan nie pamięta ???


  I ZAMIAST W IRRACJONALNY SPOSÓB CIĄGLE OPLUWAĆ JAWORSKIEGO WEŹ SIĘ PAN ZA ROBOTĘ !

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy napisał:
  "Panie radny jak pan robił skocznie na których rosną opieńki i przyzwalał na bublowy basen na piętrze to już pan nie pamięta ???


  I ZAMIAST W IRRACJONALNY SPOSÓB CIĄGLE OPLUWAĆ JAWORSKIEGO WEŹ SIĘ PAN ZA ROBOTĘ !"
  uderz w stół, a nogi odpadną... :-)))
  Na skoczni rosną opieńki, bo NIKT JEJ NIE KONSERWUJE! A powinien to robić MGOKiS, bo on odpowiada za to, co się z nimi dzieje! Pytałem, czy przed sezonem "igielitowym" był robiony przeglą skoczni i czy spisano stosowny protokół? A dlaczego pękają deski na skoczni? Czy aby materiał nie jest nie taki?
  No i boiska są dobre, tylko wymagają poprawek - a może generalnego remontu ??? Jak to się ma do opinii radnego, który je ostro krytykuje? Pan burmistrz znów wyjdzie z sali albo wyda zakaz takich wrednych publikacj na blogu?
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.