czwartek, 10 czerwca 2010

Zmarł Tadeusz Ball

Dziś w nocy w wieku 56 lat zmarł Tadeusz Ball - powszechnie szanowany i ceniony pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Zagórzu. Pracę w zagórskim magistracie rozpoczął jeszcze za rządów naczelnika Lucjana Burgera jako kierownik referatu organizacyjnego. Potem awansował na stanowisko sekretarza, na którym pracował przez kilkanaście lat. W zbiorowej pamięci zagórzan  pozostanie jego ogromna wrażliwość i kultura osobista. Panie Świeć nad Jego Duszą.

9 komentarzy:

 1. Odpoczywaj w Pokoju. Niechaj Ci Ziemia lekką będzie [i][i][i]

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny człowiek o złotym sercu ,fachowiec jakich mało , nikt nie jest w stanie GO zastąpić.
  Cześć Jego pamięci.
  Tomasz Pyrć

  OdpowiedzUsuń
 3. Kondolencje
  Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom składamy wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci p. Tadeusza. Łączymy się z Wami w bólu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Tadeuszu, niech dobry Bóg ma Pana w swojej opiece. Tylko dlaczego tak szybko?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mówił że wytrzyma do końca tej nieszczęsnej kadencji. Niestety nie dał rady. Pora powiedzieć sobie prawdę, atmosfera w gminie miała na Pana Tadeusza fatalny wpływ. Jako człowiek uczciwy i ambitny nie był w stanie pogodzić się z niegodną sytuacją przed jaką wielokrotnie stawiali go nasi włodarze. Nie wytrzymał...
  Odpoczywaj w pokoju Tadku.

  Przyjaciel z urzędu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały człowiek, wzorowy urzędnik, kochany kolega. Widać, że tam u góry kogoś takiego potrzebowali. Tadeuszu, na zawsze zostaniesz w moim sercu.
  Janusz W. Zubrzycki

  OdpowiedzUsuń
 7. Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija, one nadal trwają. Są takie osoby, które raz poznane JUŻ NA ZAWSZE BĘDĄ PAMIĘTANE.To o Tobie Tadzieńku.Odpoczywaj w spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie możliwe!!! Znałem Tadeusza z okresu studiów w Rzeszowie. Mieszkałem z Nim kilka lat w jednym pokoju w akademiku. Był wspaniałym uczynnym kolegą .Był wzorowym studentem. Zawsze uczciwy do bólu. Spoczywaj Tadziu w Pokoju!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.