wtorek, 20 lipca 2010

Plebiscyt Nowin "Strażacy na medal 2010". Zgłoś swoją jednostkę!

Zapraszamy wszystkie podkarpackie jednostki OSP i PSP do wzięcia udziału w plebiscycie "Strażacy na medal”. Wybieramy strażaka i jednostkę roku 2010.Chcesz by Twoja jednostka zdobyła tytuł "Strażaków na medal”? A może znasz strażaka, który zasługuje na wyróżnienie? Zgłoś się do nas. Tym razem zapraszamy do udziału nie tylko jednostki ochotnicze, ale też zawodowe. Zwycięzców wybiorą Czytelnicy i specjalnie utworzona komisja konkursowa.
Cały artykuł Plebiscyt "Strażacy na medal 2010". Zgłoś swoją jednostkę! - www.nowiny24.pl

4 komentarze:

 1. Nowiny biją kasę a ty ich jeszcze reklamujesz to dla gminy TAK???.

  Brawo!!!

  Serfer

  OdpowiedzUsuń
 2. ___________________________________
  Dlaczego jak sie pokaze nowy post, to w poprzednich nie ma dalszej dyskusji???, czyżby nauci tak szybko zniechęcali sie do jednego artykółu i tak szybko są żądni nowego i krwi i krwi i krwi!!!!
  ___________________________________
  Skoczek

  OdpowiedzUsuń
 3. ___________________________________
  ps. a na strażaka roku ja osobiście wybieram Pana Bogusława Jaworskiego, który w tak trudnych chwilach dla Zagórza w nocy, w deszczu i zimnie stał na wałach i dyrygował całą akcją, dzięki czemu nie nastąpiła cowka Sanu aż do Komańczy. Zas jeżeli chodzi o Jednostke to chyba wiecie która to jednostka tak bardzo zadbała o brzeg Osławy, że teraz muszą bidaki stać na wałach j/w. Chwała i pełen Szacun Panie Burmistrzu!!!!
  kto jest za nie sie podpisuje!!!!
  ___________________________________Skoczek

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoczek napisał:
  " i tak szybko są żądni nowego i krwi i krwi i krwi!!!!"
  Hmmm, upust krwi czasem zalecany, nie na darmo pijawki w medycynie stosowane są od starożytności... A poza tym nie mogę tu głosować, jako obcomiastowy nie mam prawa głosu... Mogę oceniać, wypowiadać się, ale tak jak nie mam prawa wyborczego w Zagórzu, tak i prawa gołosu w tego typu plebiscytach. Ale pomysł głosowania na pana Bogusława J., jako wybitnego fojermana nawet mi się bardzo podoba... :-))) Woda naprzód - może go spłucze do Osławy, talko oby cofki nie było...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.