czwartek, 1 lipca 2010

Światła na niebezpiecznym skrzyżowaniu - nie wszyscy wierzyli w rychły sukces

W nawiązaniu do wczorajszej publikacji o decyzji w sprawie instalacji świateł na niebezpiecznym skrzyżowaniu w centrum Zagórza przedstawiam Państwu fragment ostatniej sesji Rady Miejskiej w Zagórzu. W jej trakcie debatowano również nad tytułowym problemem. Co w tej kwestii miał do powiedzenia burmistrz Zagórza Bogusław Jaworski? Zobaczcie i posłuchajcie...

20 komentarzy:

 1. Hahaha najlepsze jest ostatnie zdanie Pana Bogusława: - MY MONITUJEMY, PODEJMUJEMY DZIAŁANIA, JEŹDZIMY NA ROZMOWY DO GENERALNEJ DYREKCJI NIE STOIMY W MIEJSCU!
  Wszystko fajno tylko nic z tego nie wynikało, aż do momentu gdy sprawy nie POpilotował Pan Jakub.
  POzdrawiam
  "GŁOSUJCIE NA BRONKA"

  OdpowiedzUsuń
 2. "MY" z Bożej łaski Król Zagórza,Pan na Gminie, Władca i Dobroczyńca... eeee, nie chce mi się dalej pisać... Ale tzw. "pluralis majestatis" to dotyczy tylko głów koronowanych...
  No i Bogusława I Wielkiego pewnie także...
  Nic nie zrobił, nic nie pomógł, ale jak sukces-to zaraz sie podpina..
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten niby burmistrz potrafi tylko kpić sobie z ludzi,ale Osika pokazał mu jak się wychodzi na pajacowaniu.
  Idę o zakład, że jak będą światła
  to bodzio powie -to dzięki mojemu
  monitowanu udało się rozwiązać
  problem na skrzyzowaniu.
  Wstyd burmistrzu oj wstyd!

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Jaworski pleciecie bzdury,Może mi ktoś z Państwa odpowie dlaczego na ostatniej naradzie w Rzeszowie zabrakło Burmistrzów z Zagórza Obecna była Pani Burmistrz z Leska, Podjęto ponoć ważne decyzje dotyczące wybranych koncepcji przebudowy drogi biegnącej przez osiedle Leska Gora,Panie Zuba proszę koniecznie sprawdzić tą informację,Mieszkańcy Osiedla Leska Gora nie traktują poważnie słów Jaworskiego, Obiecanki cacanki a ........... Miłośnik E Sanok

  OdpowiedzUsuń
 5. Pan Jaworski montuje banialuki Ludzie kiedy wybory

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja słyszałem od jednego z urzędników, że na ostatnim spotkaniu nikogo z Zagórza nie było! Czy możesz to Jurku sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
 7. On nie musi być na spotkaniu,
  on wszystko wie, on monituje
  sprawę,on nie ma czsu na głupoty
  on..., on..., jak zrobią to on
  się ujawni.

  OdpowiedzUsuń
 8. POWIEDZCIE MI JAK DORADCA VICE WOJEWODY (CO TO ZA FUNKCJA I I CZY PŁATNA ) MÓGŁ I JAKIE MA KOMPETENCJE POZA TYM ZE JEST Z PO MÓGŁ TEJ SPRAWIE POMÓC :) ŚMIECH I TENDENCYJNE MONTOWANIE FAKTÓW ALE TO NIE PIERWSZY RAZ TU :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na to pytanie pewnie dziś po południu najlepiej odpowie sam zainteresowany, ale jeśli ktoś nie dostrzega możliwości wpływania na bieg wydarzeń przez doradcę przedstawiciela administracji rządowej w terenie to albo ma złą wolę albo ma znikomą wiedzę z zakresu administracji. A co do mojej rzekomej tendencyjności to sprawa świateł jest tak oczywista, iż jakakolwiek manipulacja jest tu po prostu niemożliwa...

  OdpowiedzUsuń
 10. Drodzy Państwo,
  najważniejsze, że sprawa nabiera tempa i realnych kształtów. Natomiast kto się sprawie przysłużył (a każdy pomagał jak potrafił) ma prawo do satysfakcji. Choć finał dopiero przed nami. Obyśmy już wkrótce bezpiecznie przechodzili przez pasy i włączali się do ruchu. A przejeżdżający turyści nie wspominali Zagórza z korków powstających np na wskutek braku lewoskrętu od strony Leskiej Góry.
  Jakub Osika

  OdpowiedzUsuń
 11. Pan Osika po prostu tak jak pan Łuc był chyba "prorokiem"... hihihihi

  OdpowiedzUsuń
 12. Cóż za propagandowy blog.. żal czytać

  OdpowiedzUsuń
 13. POWIEDZCIE MI JAK DORADCA VICE WOJEWODY (CO TO ZA FUNKCJA I I CZY PŁATNA ) MÓGŁ I JAKIE MA KOMPETENCJE POZA TYM ZE JEST Z PO MÓGŁ TEJ SPRAWIE POMÓC :) ŚMIECH I TENDENCYJNE MONTOWANIE FAKTÓW ALE TO NIE PIERWSZY RAZ TU :)

  Taka sama funkcja jak rzecznik prasowy burmistrza zatrudniony na etacie (a przynajmniej podpsiujący listę obecności) w MGOKiSie. A może więcej zrobić i robi to, nie tylko ładnie wygląda...Czy anonimowemu trzeba tłumaczyć, na czym taka funkcja (mam na myśli doradcę wojewody)polega? Śmiech i tendencyjne montowanie faktów - byłoby wtedy, gdyby p.Zuba napisał, że dzięki nieludzkiemu wysiłkowi burmistrza, któremu w pocie czoła pani rzecznik pisała setki wystapień do Sejmu, Senatu, Rządu RP i mediów osiągnięto sukces i światła na tym skrzyżowaniu nareszcie będą!
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 14. na zaprzyjaźniam portalu www.esanok.pl jest tez informacja o światłach w Zagórzu

  Pan Osika ma racje wysiłek wszystkich zainteresowanych sprawił że te światła powstały !

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy zwolennik ładu i sukcesów Bogusława J. napisał:
  "Cóż za propagandowy blog.. żal czytać"
  Żal to teraz d... ściska, jak się czyta obietnice Jaworskiego i porównuje z dokonaniami!

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Pałasiewicz wiem,że to była
  Pana inicjatywa wielokrotnie
  krytykowana i ośmieszana przez
  niedowiarków.
  Teraz gdy finał jest niemal pewny i pozytywny to jaworski na esanok
  nie wspomniał o Panu, ale sobie
  przypisuje to w czym nie miał
  żadnego udziału.
  Tak było z drogą do Poraża, gdzie
  inicjatywa wyszła od Łuca i rady
  miejskiej
  a zrealizowana przez Krawczyka
  Nowaka,Fala i radnych powiatu.
  Ale bodzio podszywa się wszędzie.
  Na ostatnim spotkaniu w Rzeszowie
  w sprawie drogi i sygnalizacji
  nikt z władzy Zagórza nie był.
  To jest wielkie świnstwo
  przypisywanie sobie zasłóg innych.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Jakubie , nie wierzyłem w Pana ale widzę , że potrafi Pan pchnąć sprawy do przodu i razem z Ernim możecie stworzyć niezły duet.
  Tomasz Pyrć
  PS.
  DO Pana Burmistrza Jaworskiego w sprawie pewnego mieszkańca Zagórza:
  otóż ludzie proszą mnie o pomoc , ponieważ Panie Burmistrzu jestem członkiem Zarządu Osiedla Stary Zagorz , wybranym przez mieszkańców tego osiedla i mam prawo i OBOWIĄZEK pomagać tym ludziom w rozwiązywaniu ich codziennych problemów , zwłaszcza wtedy gdy gmina nie może lub nie chce im pomóc . Pańskie dzisiejsze , telefoniczne , śmieszne pytanie dlaczego ludzie przychodzą do mnie ze swoimi problemami świadczy tylko o tym , iż Pan nie potrafi rozróżnić normalnej społecznej pracy od kampanii wyborczej.Zjadliwość tego pytania mnie zastanawia , czyżby zazdrość?

  OdpowiedzUsuń
 18. Odpowiedż Pana Jakuba Osiki "jest taka okrągła". Wszyscy, którzy się przyczynili... Droga jest drogą krajową i tylko jej właściciel decyduje o usprawnieniu ruchu na niej. Zapomniano o bardzo ważnej osobie wspierającej rozwiązanie tego problemu. Pogubili się wszyscy. Pewnie niebawem wszyscy (i jeszcze więcej) przypomną sobie, że mamy pośród nas nową Panią Senator. Warto o tym pamietać :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ubolewam nad wiarą jednego z internautów. On wierzy w ... jednego z mieszkańców Zagórza. Pozwolę sobie przypomnieć przypowieść o talentach. Dostałeś wiele, więc od ciebie trzeba wymagać też wiele. Urzędnicy, samorządowcy, radni, wójtowie, burmistrzowie, starostowie, dyrektorzy szkół itp. nikomu "łaski" nie robią. Biorą sowite wynagrodzenie, aby służyć innym, szczególnie tym, którym pomoc jest szczególnie potrzebna.
  PS Ciągłe lżenie przez niektórych na innych świadczy o ich poziomie. Można krytykować merytorycznie, lecz trzeba wiedzieć, czy "coś się kuma" na dany temat.

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten niby burmistrz potrafi tylko kpić sobie z ludzi,
  Pan Jaworski montuje banialuki
  Może mi ktoś z Państwa odpowie dlaczego na ostatniej naradzie w Rzeszowie zabrakło Burmistrzów z Zagórza - to cytaty z wypowiedzi TYLKO w tym temacie.
  no i tu na końcu cytat:"Ciągłe lżenie przez niektórych na innych świadczy o ich poziomie"
  Lżenie??? czyżby krytyka p.Jaworskiego, choć czasem ostra, to było lżenie? Lżenie to obrzucanie obelgami, słowami nieparlamentarnymi kogoś bez POWODU. Tu raczej nikt nikogo nie obrzuca słowem nieprzyzwoitym, tu ludzie OCENIAJĄ działalność i osobę burmistrza. Sądzę, żw słusznie. Ja piszę na podstawie tego, co widzę i słyszę z nagrań, co czytam na portalach iSanok, eSanok, Lesko bez cenzury, w "Tygodniku Sanockim". A obraz pana burmistrza tylko na tej podstawie jest ŻAŁOSNY! Mówiąc delikatnie... bo p.Zuba wularyzmów nie puszcza...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.