piątek, 13 sierpnia 2010

Radni podzielili pieniądze

W trakcie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Zagórzu radni debatowali nad uchwałami dotyczącymi zmian w budżecie. W trakcie głosowań upadły wnioski burmistrza o przekazanie 160 tys. zł na dodatkowe roboty związane z rozbudową Domu Strażaka w Czaszynie oraz zwiększenie  budżetu na promocje gminy o 7 tys. zł. Z kolei większość radnych była za przekazaniem 20 tys. wsparcia finansowego na zakup ciężkiego wozu bojowego dla Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Rozbieżności w opiniach radnych wywołały ożywioną debatę...

18 komentarzy:

 1. Fiu fiu odważne tezy głosi Pani Radna ciekawe co na to powiedzą księża proboszczowie...
  Pieniądze na straż = bezpieczeństwo
  Pieniądze na promocje dla Bodzia = kolejny durnawy biuletyn + reklamy na portalu ecośtam
  Brawo dla wiekszości radnych. Tak trzymać!!!
  Szczęść Boże Pani Radnej
  >ministrant<

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Radna nie ma chyba wiedzy, że w ostatnich miesiącach z powiatowych środków przekazano na teren gminy Zagórz pieniądze na imprezy kulturalno-sportowe do Czaszyna, Łukowego, Tarnawy, Morochowa. Jest to dobrych kilka tysięcy złotych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Radna i Panie Radny...
  Osoba zatrudniona przez "ubogiego krewnego" i mająca promowac gminę nie robi chyba nic poza pisaniem postów i przygotowywaniem biuletynu. Nie widac zadnych efektów jej pracy.
  A na pewno przez parę miesiecy zarobiła grubo ponad marne 7 tys.
  Może lepiej było zakupic pamiątki niż zatrudniac kogoś kto bierze pieniądze za nic.
  Tak trudno to dostrzec ???
  Poza tym jak na dłoni widac na imprezach MGOKiSu, na stronie internetowej UM, na e...coś tam i pewnie niedługo w biuletynie że Słońce Bieszczadów JUŻ rozpoczęło kampanię.
  Stawiam dolary przeciwko bułkom, że "ubogi krewny" pieniądze na biuletyn i tak znajdzie.

  A początek wypowiedzi Pani Radnej... ho ho ho.
  Zwala z nóg.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gwardia musi działać. Wybory tuż tuż.Nasz król jaki jest to widac mimo że PO zrobiło arrivederci to dalej do nich lgnie.Cały czas idzie kasa noa wioski a o mieście nic wielkie 0 Cóż poradzić...hmmm Jedno pytanko do naszego miłościwego nic nierobiącego króla: ile Pan przeznaczył pieniędzy na Stary Zagórz. Zagórz myśli i pamięta oj pamięta PO przednie wybory nic i nikt panu w Zagórzu nie pomoże chyba że byli koledzy platformersi.

  OdpowiedzUsuń
 5. PANI ANIU KOGO PANI POPRZE W WYBORACH NA BURMISTRZA ZAGÓRZA? JAWORSKIEGO CZY OSIKĘ?
  zdezorientowany

  OdpowiedzUsuń
 6. Lepiej żeby nasz pan i władca nie reklamował się za nasze pieniądze
  Bo to szkoda na takiego wydawać już pokazał jak przed kilku laty zwolnił Edwarda.M i przyjął Rudnickiego kolege Jak zadał przewodniczący rady pytanie dlaczego to odpowiedział że nie musi odpowiadać .A teraz może obaj odpowiedzą za zaniedbania na skoczni .A za tą kasę którą dostaje pani żeby pisać komentarz to można było konserwacie zrobić i jeszcze by zostało A samochód jest potrzebny to dla dobra wszystkich chodzi o bezpieczeństwo Jakby pani radna przeżyła chodżby u sąsiada pożar to by takich rzeczy nie mówiła -nikt nie wie co go czeka

  OdpowiedzUsuń
 7. Miód, malina... Radni nie wiedzą, na co idzie kasa ??? W budżecie dzielnicy, gdzie pracowałem, szły miliony, więc radni mogli się gdzieś nie dopatrzyć kilkudziesięciu nawet tysięcy, ale przy tych środkach... Poza tym - czy wydatek kilku tysięcy wpłynie na budżet gminy? Niech radni skoncentrują się na kontrolowaniu większych sum i znaczniejszych wydatków - jak chocby kanalizacja... Idą ciężkie pieniądze, a czy ktos się przyjrzał wystawianym fakturom, terminom i jakości wykonywanych prac?
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 8. No i oczywiście płytkość osób piszących na Pana Jurka blogu bije na kilometr.
  Ktoś poparł Burmistrza to trzeba zgnoić, zbesztać, nie patrząc na wiek i szacunek!!! buractwo!!!!
  Mój pomysł zaorać całą Gminę i posadzić kartofle (buraki nie bo buraków jest cała masa wystarczy poczytać komentarze!!!)
  Żenada aż wstyd, nie ogarniam tego syfu!!!!!!!!!

  skoczek

  OdpowiedzUsuń
 9. Pan burmistrz jak widać i słychać nie musi czekać na środki rady, sam jest w stanie zrobić promocję gminy na najwyższym poziomie. Wystarczy,że mają się odbyć zawody na skoczniach ,a już cała Polska wie ,że wskutek niedbalstwa pewnej grupy ludzi Zagórz jest na pierwszych stronach gazet. Szkoda tylko,Ze w sensie negatywnym. RADA DLA BURMISTRZA-DAJ SE CHŁOPIE SPOKÓJ.ZAJMIJ SIĘ INNYMI SPRAWAMI -A GMINĘ POZOSTAW INNYM MĄDRZEJSZYM LUDZIOM. POZDRAWIAM RADNYCH PO RAZ PIERWSZY. ROZCZAROWANA.

  OdpowiedzUsuń
 10. A po co dawać kasę na promocję Gminy skoro osoby od spisu rolnego wykorzystuję je do noszenia dokumentów czy czegoś tam (chodzi o torebeczki)Nie wiem kto mógł wpaść na taki pomysł. Panie zastępco nie ma się co dziwić że wieloletnie zapasy się uszczuplają.
  Swoją drogą osoby które zostały zatrudnione do spisu chodzą w mini lub bardzo ale to bardzo krótkich spodenkach i z gołym brzuchem Wydaje mi się to trochę nieeleganckie.

  Chyba, że tak ma wyglądać promocja gminy!

  OdpowiedzUsuń
 11. W ponad 30 stopniowym upale mają chodzić w golfie i kalesonach.Bo jakiś bodź jakaś dewota czuje się gorsza od kogoś. Kolejny przykład idiotyzmu.

  serfer

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy napisał:
  "Swoją drogą osoby które zostały zatrudnione do spisu chodzą w mini lub bardzo ale to bardzo krótkich spodenkach i z gołym brzuchem Wydaje mi się to trochę nieeleganckie. "
  Hmmm, co najmniej nieeleganckie. Trzeba przypomnieć, że od momentu przeszkolenia i złożenia przyrzeczenia o zachowaniu tajemnicy spisowej, zostają POWOŁANI przez Urząd Statystyczny na rachmistrzów spisowych - stają się więc reprezentantami urzędu państwowego. A o ile mnie nie myli, urzędników państwowych obowiązuja przepisy, w których jest też mowa i o zachowaniu i ubiorze w miejscu pracy w kontaktach z interesantami... Więc taki stroik dobry jest na wycieczke ,ale nie do PRACY.
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy napisał:

  Hmmm, co najmniej nieeleganckie. Trzeba przypomnieć, że od momentu przeszkolenia i złożenia przyrzeczenia o zachowaniu tajemnicy spisowej, zostają POWOŁANI przez Urząd Statystyczny na rachmistrzów spisowych - stają się więc reprezentantami urzędu państwowego. A o ile mnie nie myli, urzędników państwowych obowiązuja przepisy, w których jest też mowa i o zachowaniu i ubiorze w miejscu pracy w kontaktach z interesantami... Więc taki stroik dobry jest na wycieczke ,ale nie do PRACY.

  Czyli rachmistrz jest pracownikiem Urzędu Statystycznego!!! No to chłopaki już donos niech dziewczyny wpie.....A co!!! przecież wy to kochacie robić, to wasz styl. Konfidenci!!!!!!!
  SYF!!!!!!!

  serfer

  OdpowiedzUsuń
 14. Czyli rachmistrz jest pracownikiem Urzędu Statystycznego!!! No to chłopaki już donos niech dziewczyny wpie.....A co!!! przecież wy to kochacie robić, to wasz styl. Konfidenci!!!!!!!
  SYF!!!!!!!

  serfer
  Bredzisz, serferze...syfu jakiegoś z Ukrainy się napiłeś i tyle.Trudno ci, widzę, zrozumieć coś takiego jak choćby kultura urzędnika...

  OdpowiedzUsuń
 15. Ojjjjj....
  Kogoś ubodło!!!!!!!
  hehehe
  kultura co ty człowieku wiesz o kulturze wielkie g....!!!. Jak byś wiedział co to kultura to byś takich bredni nie pisał!!!
  pfffff.....

  p.s.
  Ja się może napiłem jakiegoś syfu z Ukrainy ale co nie którzy syf mają w głowie!!!.

  serfer

  OdpowiedzUsuń
 16. cóż, jeśli ubodło, to tylko biednego serfera...
  Jeśli chodzi o moja kulturę, to cóż, jakoś nigdy nie miałem z nią problemów, o ile niebacznie nie wdałem się w dyskusję z kimś takim jak serfer, bo w tym przypadku trudno o niej mówić wogóle.
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja przynajmniej nie oceniam osób negatywnie tylko dlatego że ktoś poparł Burmistrz i czy to będzie ten czy inny tak będę postępował. Trudno taki mam charakter.
  Wiem że jestem tu tą czarną owcą która jest beee bo ..... ale cóż!!!
  A jeżeli ma się odwagę i kulturę to jak się coś ma idzie się i się to mówi w cztery oczy a nie jak jakiś gówniarz który się boi własnego cienia klepie pocichutku negatywne komentarze.
  Nie będę zchodził do poziomu obserwatora i go oceniał czy ma kulturę czy też nie bo po prostu nie znam obserwatora!!!

  A mógł bym napisać że jeżeli nigdy obserwator ze swoją kulturą nie miał problemów to może po prostu jej nie ma!!!Bo nikt nie jest idealny. I mam prawo myśleć że obserwator też nie jest. Ale nie mi to oceniać!!!

  Pozdrawiam idealnego kulturalnego obserwatora ten bez kultury

  serfer

  OdpowiedzUsuń
 18. Zmienił się wygląd eSanoka, ale treści nie... Komentarze, zawarte w informacjio o tym obcięciu na Czaszyn zwalaja z nóg... Oczywiście jest także post, zawierający dłuuuugi wykaz sukcesów Burmistrza, odsądzanie od czci i wiary radnych z WTR (nazwano ich zającowymi sługami) i jeszcze takie inne ciekawostki. Ale jakoś nikt sie nie zająknął, że był źle zrobiony przedmiar, typowanie robót i kosztorys inwestorski, skoro pewnych rzezcy w nim zabrakło. A jeśli zabrakło, to kto winien? Banda z WTRozbój oczywiście!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.