czwartek, 5 sierpnia 2010

Tak Zagórz "ugościł" dzieci z Ukrainy. Zakwaterowano je w skandalicznych warunkach! (video)


Cały artykuł Tak gościmy dzieci z Ukrainy. Zakwaterowano je w poniżających warunkach - www.nowiny24.pl

16 komentarzy:

 1. No i wypowiedz p.Rudnickiego wszystko wyjaśnia, zaprosiły sobie władze Sokoła dzieci z Ukrainy bez konsultacji i powiadomienia kogokolwiek, bez prawidłowego zabezpieczenia pobytu a teraz robią wielką afere i obciążają gmine za swoją nieudolność.

  OdpowiedzUsuń
 2. Żadna strata jak ten klub "nielotów" przestanie istnieć.Może lepiej dla sportu i atmosfery.W Bezmiechowej są chyba szybowce może tam warto spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te dzieci nie będą głosować
  w listopadowych wyborach.
  Bo ich wiek i obywatelstwo
  na to nie zezwala, ala w gminie
  mieszkają ludzie , nie tylko
  Ukraincy, krórzy drugi raz nie dadzą się oszukać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto zaprosił dzieci z Ukrainy i terenerów i kto zdecydował aby te dzieci tam nocowały i mieszkały?
  Kto wiedział o przyjeździe dzieci z ukrainy? Kto pozwolił na to aby otworzyc im lokal koliby i tam ich zaprosić ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy klub narciarski i pani prezes zapraszała dzieci skoczków z Ukrainy czy burmistrz czy dyrektor ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Burmistrz Zagórz Jaworski wczoraj stanął na wysokości zadania zaraz jak wrodził z Krakowa załatwił noclegi i wyżywienie dla dzieci i trenerów z Ukrainy w Domu Turysty w Sanoku. Dziś zjadły śniadanko i trenują na skoczniach w Zagórzu !

  OdpowiedzUsuń
 7. Bracia Ukraincy, jak burmistrz
  potraktował Waszych krewnych!
  Przed wyborami zmowu obieca Wam
  most itp. aby tylko głosować na
  niego.
  On ma wszystkich daleko w .....
  dla niego liczy się tylko
  kasa do kieszeni, nic więcej!
  Pani Usyk powiedizła, że brak
  współpracy z gminą.
  To zdania często powtarza się
  w wypowiedziach wielu ludzi
  z różnych instytucji i osób
  prywatnych.
  Pora zmienić burmistrza, którego
  przerosło stanowisko!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Moze Pani prezes klbu ma racje, czas sobie dac spokoj ze sportem skoro nie potrafi sie zajac zorganizowaniem turnusu sportowego, najwidoczniej wyjazdy na Ukraine niczego Pania prezes nienauczyły... Bardzo przykro patrzec na zakwaterowanie chłopaków ale nie ma co ukrywac, wina stoi po stronie Pani Prezes, która zaprasza ale nie gosci... Tym razem nawet najbysmy bardzo chcieli ponarzekac na władze Zagórza to nie bardzo mamay powody a szkoda bo my Zagórzanie lubimy narzekac ... pozdrawiam ze swiata

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakoś tak się składa, że od kilku lat p.Jaworski i p.Kiszka (a gdzie jego licencja trenerska???zapomniał chłopina...)władze Zagórza robiły wszystko, żeby ten klub przestał istnieć, choćby przez cofnięcie dotacji.
  Pan Jaworski potrafił grozić prokuratorem, a starosta sanocki już załatwił noclegi dla dzieciaków. Taka drobna różnica w postępowaniu. Kto zaprosił? A kto słyszał, jak na zawodach w Lesku pan Jaworski zapraszał na nastepne w Zagórzu? Nikt? Napewno znajdą się tacy, którzy to słyszeli. Warto wyjaśnić faktycznie, kto zaprosił - może trener Ukraińców wyjaśni? Mam nadzieję że pani prezes wypowie się na spokojnie, bez emocji i wyjaśni. Ale dla kilku osób z Zagórza i tak jej wyjaśnienia nie będą wiarygodne, bo i po co.
  Dwa kluby w Zagórzu to o jeden za dużo, tym bardziej, że Wybitny Trener p.Kiszka też był przeciw "Sokołowi". No, on i jego licencja... Tyle, że jak "Sokół" miał trenera z licencją, to było dobrze...
  Jeśli chodzi o zaplecze dla skoczni - czy pan Jaworski może potwierdzić, że nie wystąpił o fundusze i kilkaset tysięcy na sport przeszło Zgórzowi koło nosa? Czy pan Dyrektor MGOKiSU też mógłby się wypowiedzieć w tym temacie?
  Wpuścili ich do koliby - a jaki byłby krzyk, gdyby nawet tam nie wpuścili!
  Najłatwiej teraz jedną babę rozstrzelać i cieszyć się z takiego sukcesu...
  Wielbiciel skoków narciarskich

  OdpowiedzUsuń
 10. Do jakich hoteli Pani prezes dzwoniła przed decyzją o kwaterowaniu dzieci w rynsztoku !!!
  ???

  OdpowiedzUsuń
 11. Teraz krzyk i gewałt! Ukraińców biją, w jakich skandalicznych warunkach! Ktoś tu napisał, że nawet bez wody!A przecież tam był BAR, a jaki sanepid da zgodę bez wody i toalety?
  Jest jeszcze jedno- jak był w kolibie bar, w baraczku na górze pan Kiszka goscił tydzień ekipę ze szczyrku - a jakie są warunki w yej budzie, widać gołym okiem, tam to juz naprawdę wody nie ma. Prąd wysiadał kilka razy na dzień, aż w barze rozmroziła się w nocy zamraża5rka i cała zawartość poszła do smietnika. No i jakoś nikomu to wtedy nie przeszkadzało... Czyżby wszyscy bali się p.Kiszki ze względu na jego licencje trenerską czy ze względu na to, że robił kampanię wyborczą p.Jaworskiemu? Pytanie retoryczne...
  No, ale są kluby lepsze i gorsze...
  Wku...rzony

  OdpowiedzUsuń
 12. Wstyd ! wielki wstyd! Maryna, taz to Twoi!!! tylko kasa sie dla was liczy. Zwalacie winę na społeczników! wstydu nie macie za grosz! Kasiu twoje wypociny sa żenujące. daruj sobie! zmażmy tę plamę z siebie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Dajcie spokój, drodzy internauci, Pani Katarzynie. Wpisy są moje a nie tej Pani. I nie pracuję w urzędzie zagórskim, i nie mam żadnych powiązań z obecną zagórską władzą, i moi bliscy nie są tam zatrudnieni, i takie tam... Po prostu próbuję oceniać to obiektywnie, choć "obiektywizm" to pewnie pojęcie względne.

  OdpowiedzUsuń
 14. tyle nasze wladze potrafia to znaczy WIELKIE NIC WIELKIE 0

  OdpowiedzUsuń
 15. przeczytałem wszystkie komentarze jest ich tylko 1 moze 2 sa pisane przez inne osoby które wiedza co sie dzieje w zagórzu i w tym grajdołku gminie a reszta pisze 1 osoba z władz pana Jaworskie i oczernia innych .... ten pożal sie borze burmiszcz jest delikatnie powiedziec wielkim tak jak cala jego świta

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie masz racji "anonimowy z 14.32". Wiele wpisów jest moich i nijak nie jestem z kimkolwiek "powiązany">

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.