wtorek, 10 sierpnia 2010

Skocznie w Zagórzu wymagają remontu. Dziś jednak odbędą się tu treningi

Cały artykuł Skocznie w Zagórzu wymagają remontu. Dziś jednak odbędą się tu treningi - www.nowiny24.pl

3 komentarze:

 1. No i fajnie jest... Bo jak mógłby się nie odbyć Puchar Bieszczadów z wręczeniem Pucharu Burmistrza...
  Mam nadzieję, że nikomu nic się już nie stanie, ani w trakcie treningów, ani w czasie samych zawodów.
  Ale powraca pytanie o licencję - z powodu braku trenera z licencją, "Sokół" ma zakaz trenowania na skoczni, a czy taki sam zakaz dostał klub "Zakucie", czy jego trener w końcu wylegitymował się aktualną licencją? Jeśli nie, to postepowanie p.Burmistrza i Dyrektora MGOKiSu można uznać za, delikatnie to ujmując, naganne.
  Ciekawi mnie jeszcze jedno - czy do dokonania przeglądu stanu technicznego tak specyficznego obiektu jakim jest skocznia narciarska wystarczają zwykłe uprawnienia budowlane, czy też trzeba specjalistycznych. Ważne, że nareszcie taki przegląd się odbył. Czy powstał z niego protokół? No i kto podpisał się pod decyzją NA PIŚMIE, że przy tym stanie technicznym mogą się odbyć na skoczniach treningi i zawody. Wydaje się, że ktoś powinien zadbać o taką "dupokrytkę" na wszelki wypadek... (odpukać w niemalowane...).
  Burmistrz obiecał środki na remont - ciekawe, czy liczy na to, że w następnej kadencji je zrealizuje...
  Obserwator z daleka

  OdpowiedzUsuń
 2. On jest nie tykalny umie tupnąć nogą zucić pare parszywych słów i wszsyscy ulegają bo to On zbudował skocznie niech tylko ktoś coś powie na trenera mistrza świata klasy między narodowej Pisze ale to i tak nie będzie na blogu ale co tam lubie sobie

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy napisał:
  "On jest nie tykalny umie tupnąć nogą zucić pare parszywych słów i wszsyscy ulegają bo to On zbudował skocznie niech tylko ktoś coś powie na trenera mistrza świata klasy między narodowej "
  No i wybory... Liczy sie każda duszyczka, nawet parszywa... Już niektórzy zapomnieli, jak to p.K. wykrzykiwał że jak przyjdzie Jaworski to w cholerę całe towarzycho Zająca rozgoni

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.