piątek, 10 września 2010

Awantura o place zabaw...(video)

Ostatnia nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Zagórzu (najbliższa, kolejna sesja RM już w najbliższy wtorek!) stała się areną licznych potyczek słownych z udziałem burmistrza Zagórza Bogusława Jaworskiego i radnych z klubu Wiara Tradycja Rozwój (WTR). Całkiem niespodziewanie emocje sięgnęły zenitu podczas debaty dotyczącej  placów zabaw, które mają powstać w: Tarnawie Górnej, Zahutyniu, Czaszynie i Mokrem. Ich budowa zostanie zrealizowana z wykorzystaniem środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, o które można aplikować za pośrednictwem Lokalnych Grup Działania do 15 września (w przypadku Gminy Zagórz jest to LGD "Nasze Bieszczady"). Podczas dyskusji  na temat tytułowych inwestycji niczym bumerang powrócił  temat pogmatwanych losów rządowego projektu "Radosna Szkoła", który jeszcze w kwietniu tego roku miał zaowocować w naszej gminie siedmioma nowoczesnymi placami zabaw...

3 komentarze:

 1. Jak zawsze zwala wszystko na rade tak teraz sam się przyznał że osobiście zrezygnował z tych pieniędzy na place zabaw. Ile przez to gmina straciła - prosty rachunek 63 000zł x 7 = 441 000 zł.
  I niech mi ktoś powie że to dobry burmistrz...

  OdpowiedzUsuń
 2. Co łatwiej zmienić radę w której jest 15 radnych(na każdego trzeba głosować oddzielnie) czy 1 burmistrza. Coś w tej gminie trzeba zmienić bo "mechanizm się zaciął" i nic nie działa.
  Jaworski powinien odejść i już nigdy nie wracać. Dorobił się niezłych pieniędzy w tej gminie i powinno mu to wystarczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kończ Waść! Wstydu oszczędź! Dobrze, że za niedługo są te wybory na burmistrza. Widze, że burmistrzowi i sekretarzowi puszczają nerwy, a bliskośc wyborów też już po nich widać. Ci dwaj panowie stają się bardzo nerwowi. Sekretarzowi polecam savuar vivre. Pani od pijaru powinna coś na ten temat wiedzieć. Za co bierze te "ciężko zaroboine pieniądze". Wimy skąd - z naszych podatków.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.