środa, 15 września 2010

Gramy znowu? Turniej Piłkarski w Tarnawie Dolnej - zgłoś swą drużynę!

Społecznicy z Towarzystwa Wspierania Rozwoju Gminy Zagórz zachęceni sukcesem pierwszej - zagórskiej edycji Turnieju Piłkarskiego "O Puchar Lata" tym razem zapraszają nieco starszych piłkarzy do Tarnawy Dolnej, gdzie już w najbliższą niedzielę 19 września o godz. 13.00  na boisku wielofunkcyjnym
odbędą się zawody piłkarskie w kategorii oldboys (rocznik 80' i starsi. Zgłoszenia  5 - osobowych drużyn (skład, wiek, reprezentowane sołectwo lub dzielnica) należy nadsyłać w formie elektronicznej na adres pokazyfilmowe@o2.pl System rozgrywek i czas meczy zostanie ustalony w dniu rozgrywek  w zależności od liczby zgłoszonych drużyn. Organizator zapewnia nagrody (puchary i dyplomy) oraz napoje chłodzące. Nie jest pewne czy zgodnie z obietnicami na boisku w Tarnawie Dolnej wystąpi Ernest Nowak - główny inicjator i dobry duch obu edycji piłkarskich zmagań. Powód? Infekcja górnych dróg oddechowych wymagająca kuracji antybiotykowej. Życząc Koledze Ernestowi szybkiego powrotu do zdrowia, w imieniu jego, jak i pozostałych organizatorów zapraszam do udziału w imprezie.

1 komentarz:

  1. Po raz kolejny trzeba pochwalić tę inicjatywę. Jednego tylko nie rozumiem do końca - to który kandydat, Panie Redaktorze, jest Pan kandydatem, którego będzie Pan "recenzował w dwójnasób"?
    PS Dlaczego coś ciągle "meczy"? Po prostu "meczów".
    PS Erneście, wracaj do zdrowia jak najszybciej, przecież to tylko drobne przeziębienie a medią huczą coś innego, by pomniejszyć Twoją wartość.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.