poniedziałek, 20 września 2010

Oldboje z Gminy Zagórz w dobrej formie (video)

Prawdziwość tytułowego stwierdzenia udowodnił przebieg pierwszego, gminnego turnieju piłkarskiego Oldbojów rozegranego wczoraj w Tarnawie Dolnej. W imprezie zorganizowanej wspólnymi siłami stowarzyszeń: "Nasza Przyszłość - Tarnawa" oraz "Towarzystwa Wspierania Rozwoju Gminy Zagórz " były widowiskowe akcje, efektowne bramki ale przede wszystkim dobra zabawa. Inauguracyjny pojedynek pomiędzy drużynami Czaszyna i Tarnawy zakończył się rezultatem 3:0 dla gospodarzy po celnych trafieniach Macieja Bara (2 bramki) i Adama Malca. W starciu reprezentacji Zagórza i Czaszyna lepsi okazali się zagórzanie. Na listę strzelców w tym meczu po stronie zwycięzców wpisali się: Bogusław Wróbel (dwukrotnie), Witold Bochnak oraz Adam Marcinik. Po jednej bramce zdobyli czaszynianie: Paweł i Jakub Stefanowscy. Gola na wagę zwycięstwa w zawodach, podczas spotkania Tarnawa vs Zagórz  zdobył dla zagórzan Bogusław Wróbel stając się tym samym królem strzelców turnieju. W końcowej klasyfikacji triumfował Zagórz przed Tarnawą i Czaszynem.

7 komentarzy:

 1. do panów organizatorów:
  wkurza mnie coś takiego jak ustala się jakieś zasady a potem okazuje się że są one nagminnie łamane. bo niby turniej był dla oldboyów (rocznik 80 i starsi) a na zdjęciach są panowie którzy maja po dwadzieścia kilka lat. a z tego co widziałem to grali nawet tacy poniżej 20. no to jak to jest? bo jakbym wiedział że tak można to sam zrobiłbym drużynę. a tak zostałem jawnie oszukany. oj, tak się nie robi! nieładnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam się zabierz do organizacji i nie narzekaj. była wspaniała zabawa i nikt nie uważał się ani za starego ani za młodego! Zawody należą do imprez piknikowo-rodzinnych a nie wyczynowych i nikt nikomu dowodu sprawdzał nie będzie. to sprawa odpowiedzialności zawodników!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze znajdzie się jakiś wieczny malkontent.

  OdpowiedzUsuń
 4. owszem, nie można sprawdzić dowodu komuś kto go nie ma. tak jak ty nie masz racjonalnych argumentów na odparcie tego co napisałem.
  sprawa jest prosta. to nie były zawody dla wszystkich ale dla wybranych. bo jeśli są zasady to nie tylko na papierze. a akurat właśnie na piknikach rodzinnych zawody sportowe są dzielone wiekowo (biegi, rowery), więc sam się pogrążasz tym co piszesz.
  gdyby organizatorzy nie podali przedziału wiekowego, którego nie przestrzegali, to problemu bym nie robił. bo chciałem wziąć udział ale NIBY nie mogłem z racji na wiek. tyle!

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem w stanie ufundować puchar dlaa krytykanta. Zorganizuj zawody i po krzyku. Jak wyczuwam to za chwilke pojedziesz na studia i bedziesz gryzł pazury i wkuwał. Masz czas tylkodla siebie. Najlepiej niech ci tatozafunduje puchar i postawi na twoim biurku, za to ze społecznie nic do tej pory nie zrobiłeś!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. panie Tomaszu R. weź się do roboty. przez całe wakacje tylko przyjemności szukasz. W twoim wieku sami sobie organizowalismy zawody i nam to zostało. a ty czekasz żeby przyjść na gotowe. Ci młodsi koledzy zostali zaproszeni do gry i nikt sie nie krzywił z racji ich wieku. Ty zas ani nie przyszedłeś pomóc ani zobaczyć ... W twojej rodzinie trudno jest tak bezinteresownie cos drugiemu dać.... brać to byście brali

  OdpowiedzUsuń
 7. tak? to jak jesteś taki mądry panie XY to może napisz coś konkretnego a nie same oskarżenia bezpodstawne. każdy tak może napisać. to jak, co niby ta rodzina tak ciągle bierze?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.