piątek, 3 września 2010

Piknikowe reminiscencje

Podziękowania organizatorów >tu kliknij<
Wykaz sponsorów imprezy >tu kliknij< 
Galeria zdjęć >tu kliknij<

53 komentarze:

 1. Szkoda, że nie widzieliście jak kandydat na burmistrza Zagórza Ernest Nowak darł się przy ludziach na Rykowisku Galicyjskim do dyrektora MGOKiS w Zagórzu z pretensjami o to,że był na scenie jeden raz,a Starostwo Powiatowe dało dużo pieniędzy więc powinien być częściej na scenie. Brawo panie Nowak, nie ilością prezentowania się na scenie wygrywa się wybory...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieśmiało zapytam. Czy np. starostwo i ZUT to "sponsorzy", którzy dofinansowali wspaniałą zresztą imprezę ze środków własnych, czy sięgnęli po pieniądze podatników. Czy starosta i członkowie ZUT-u zagórskiego też sięgnęli do własnych portfeli, czy nie? Sponsorowanie za cudze pieniądze jest bardzo łatwe. No nie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Impreza była miodzio! nie rozumiem o co wam biega! Odwracacie kota ogonem. Najlepsze naleweczki, no i Ci Zbójnicy. Żałujcie kto nie widział!

  OdpowiedzUsuń
 4. A Burmistrz z dyrektorem domu kultury za czyje pieniądze sfinansowali skoki na bandzi, Irę i Pectusa. To nie kosztowało paruset złotych tylko chyba dobrze ponad setke, oczywiście tysiączków. Tak jak pracuje Czaszyn, Tarnawa, Łukowe tak powinien popracować dyrektor Artur szukając sponsorów na imprezy, a nie do kasy gminy!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczynają się chwyty poniżej pasa w wykonaniu ekipy burmistrza. Czy panu Rudnickiemu ciepła posadka ucieka spod tyłka skoro zniża się do poziomu wiejskiej przekupki? Stwierdzenia typu "szkoda że nie widzieliście" są nie do obrony i takim błotkiem można obrzucić każdego. Cztery lata temu naród dał się nabrać na te prostackie sztuczki. W obecnych wyborach nie Nowaka będą rozliczać...
  Ps.
  Jaworski wykorzystuje każdą nawet najbardziej błahą okazje żeby się pokazać i tego szanowny anonim nie dostrzega-obiektywizm godny pozazdroszczenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pytam się gdzie są pieniądze na dożynki?!? Gdzie się podziało 15 000 zł które radni przeznaczyli na ten cel?!? Co z tymi pieniędzmi zrobił pan Rudnicki?!?
  Każdy głupi pozaprasza gwiazdki i wypali z gminnej kasy po 30 000 zł na każdą z nich. Każdy głupi zrobił igrzyska ku czci Bodzia za kasę z kredytów. Tylko panie Rudnicki z czyich podatków to będzie spłacone. Na pewno nie z pańskich.

  OdpowiedzUsuń
 7. Głosuj na Jawora a kasa zamiast na drogi pójdzie na błaznów i szczudlarzy, zamiast na kluby sportowe dajmy 40 tyś Dodzie, nie budujmy wodociągów tylko zaprośmy Pazurę on nam wodę poleje.
  Szastanie pieniędzmi na lewo i prawo skończy się tym że układ gminny się napasie w mieszkańcy zostaną z ręką w nocniku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Erneście Pan się nie boi 3/4 gminy za panem stoi. Rozstrzygniemy to chyba w 1 turze!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślałem że nagonka pana burmistrza na pana Nowaka będzie miała chociaż odrobinę finezji. Niestety chamstwo i prostactwo dominuje.
  Plotki, haki, pomówienia poszły w ruch trzeba. Zaczął się spektakl nienawiści w wykonaniu Pana z Wielopola. Niestety to potrwa całe dwa miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie chyba tylko na pewno!
  Zagórz ma dość Jaworskiego. Nawet jeśli wioski zagłosują na Jawora to miasto zdecyduje. Za to że w kranie nie mam wody tylko gnojówkę Jaworski popłynie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cyba w Panu Rudnickim obudziła się zazdrość, że Ernest Nowak potrafi zorganizować lepsze imprezy niż on i to za cene której nie da się porównać. Panie Rudnicki; żal d... ściska???

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziwię się tylko p. Zubie że takie oszczerstwa puszcza na Pana Ernesta a ponoć w jednej drużynie z nim chce grać... Trzeba się w końcu na coś zdecydować...

  OdpowiedzUsuń
 13. Panie Erneście Nowak proszę się nie zrażać. Jest Pan dobrym kandydatem na burmistrza i będzie Pan bardzo dobrym burmistrzem. Stoją za Panem dotychczasowe sukcesy zawodowe i w trakcie kampanii wyborczej na pewno przekona Pan do siebie znaczącą większość społeczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie rozumiem tylko po co ludzie wymyślają takie bzdury... Można przecież prowadzawić kampanię w bardziej kulturalny sposób, ale jak widać w Polsce nie jest to możliwe...Zamiast skupić się na tym co jest do zrobienia lepiej sprzedawać ludziom "sensacyjne newsy" które odrócą uwagę od spraw najważniejszych, czego dowodem są ataki wobec p. Nowaka. P. Ernest niejednokrotnie pokazał już, że nie tylko potrafi organizować fantastyczne imprezy, ale również w sposób merytoryczny rozwiązać wiele problemów. Napewno też wiele jeszcze zrobi,zachowując przy tym klasę i nie zniżając się do poziomu osób, które w tak prostacki sposób go pomawiają Trzymam kciuki p. Nowak!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Wywołany do tablicy powiem krótko. Nie było by tego bloga, gdyby jeden z lokalnych portali nie zaczął cenzurować wszystkiego tego co niewygodne dla obecnej ekipy rządzącej Zagórzem. W ten sposób wytworzyła się nisza, w którą z rosnącym powodzeniem wpisuje się mój blog. Kimkolwiek będzie nowy burmistrz (wcale nie przekreślam szans na reelekcję obecnego) musi się liczyć z tym, iż nadal krytycznie będę recenzował jego poczynania. JEŚLI WYGRA MÓJ KANDYDAT TO BĘDĘ WERYFIKOWAŁ JEGO POCZYNANIA W DWÓJNASÓB!!!!. A co do podnoszonej tu rzekomej scysji między Panami: Nowakiem i Rudnickim...Zdarzenie znam z opowiadań osób trzecich. Nie byłem jego świadkiem, nie wiem czy wydarzyło się ono naprawdę i w związku z tym nie zamierzam się do niego odnosić.

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Zuba potrafi być Pan bardzo dociekliwy proszę zapytać obu Panów jak to było naprawdę?

  OdpowiedzUsuń
 17. O co to całe zamieszanie. Że gwardia obecnego burmistrza przed wyborami rozpocznie potok kłamstw, pomówień i sprowadzi kampanie do rynsztoka to pewne. Zrobili tak przy pomocy es...ok i czaszyńskiej POżal się Boże partii cztery lata temu zrobią i teraz. Łudzicie się ???
  Startującym w najbliższych wyborach na burmistrza i radnych gminnych z innej strony niż ONI należy życzyc głównie wytrzymałości psychicznej i nieprzejmowania się oszczerstwami, bo na kampanie merytoryczną ONI nie pójdą. To dla nich ślepa uliczka.
  Nie jakiś nie wiadomo jak wysoki poziom kultury i wychowania prezentują pp. Osika, który już wyraził zamiar kandydowania i Nowak, który taki zamiar - mam nadzieję - niedługo wyrazi.
  Są NORMALNYMI bez znamion nienawiści i pogardy do ludzi im przeciwnych mających inne zdanie niż oni czy ich nie popierających.
  Obaj są młodzi, wykształceni, szanują swoich oponentów, dużo zrobili dla Zagórza na niwie niezawodowej i nie wierzę że w kampanii posuną się do tego czym epatował 4 lata temu Jaworski a do czego zmierza pierwszy post.

  Panu Zubie życzę by blog ten nie zniżył się za miesiąc do "poziomu" tomaszowej gadzinówki.
  tt

  OdpowiedzUsuń
 18. Pan Ernest Nowak wygra te wybory w ch i nie pomogą żadne niegodziwe chwyty, haki i takie tam.

  PS Panie Redaktorze, a może zamiast ciagłego recenzowania innych (to takie proste) trzeba pokazać swoje!!! działania dla społeczeństwa a ono wóczas też będzie Pana oceniać. Co Pan na to?

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak widzę, wchodzimy w kampanię wyborczą na całego. Chciałbym żebyśmy zaczęli dyskutować o programach a nie roztrząsać kwestie co jeden pan powiedział drugiemu przy biesiadnym stole. Jeśli jednak są tacy, których kręcą towarzyskie "sensacje" i ploteczki to ja nic na to nie poradzę. Pomimo wrodzonej dociekliwości tematu drążyć nie zamierzam, ale go nie ucinam.Przywilejem a powiem więcej obowiązkiem czwartej władzy jest recenzowanie tej pierwszej. To ciężka robota. A o tym co zrobiłem po za tym dla Zagórza mogę rozmawiać w każdej chwili

  OdpowiedzUsuń
 20. Napisałem, że Pan Ernest Nowak wygra te wybory w cuglach a złośliwy komputer zostawił tylko ostatnią literę "ch".

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzięki za korektę bo z tym "w ch" komentarz brzmiał bardzo dwuznacznie... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 22. NAZYWAJMY RZECZY PO IMIENIU JAK WYGRA ERNEST NOWAK TO DO URZĘDU GMINY WRÓCI STARE CZYLI PAN ZAJĄC. A DO MOPSU- u PAN FALUSZCZAK. CHCECIE TEGO BO JA NIE!!!!!Jaworski jako burmistrz to całkowita porażka. JEDYNYM SENSOWNYM KANDYDATEM JEST WIĘC PAN JAKUB OSIKA!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 23. Miasto Zagórz rozstrzygnie kto będzie burmistrzem, a jeżeli chodzi o to " co jedna pani powiedziała drugiej pani " to lepiej nie komentować pierwszego wpisu.Ernest nie daj się sprowokować , dalej rób swoje i miej w nosie " zaklinaczy pogody".
  ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 24. szkoda,że nie widzieliście.... na parafiadzie w Tarnawie Dolnej pan i władca jak raz został poproszony do wręczania nagród, tak już zejść ze sceny nie zamierzał.... to dopiero była parodia:-) raczej wątpię by Pan Nowak zniżał się do poziomu naszego władcy z nad Osławy:-~

  OdpowiedzUsuń
 25. JAKUB OSIKA TO JEDYNE DOBRE ROZWIĄZANIE

  OdpowiedzUsuń
 26. Jedynym dobrym rozwiązaniem dla naszej Gminy jest wybranie burmistrza spośród mieszkańców naszej Gminy, po co nam ktoś z zewnątrz, śmiem wątpić by ludziom z zewnątrz zależało na dobrym rządzeniu w Gminie Zagórz....

  OdpowiedzUsuń
 27. JAK PIJESZ DO JAKUBA TO JESTEŚ W BŁĘDZIE. TO ZAGÓRZANIN Z DZIADA PRADZIADA. TO ŻE SPROWADZIŁ SIĘ NIEDAWNO NA STARE ŚMIECI TO ZALETA BO NIE TKWI W ŻADNYM UKŁADZIE I MA ZDROWE SPOJRZENIE NA CAŁY TEN BAŁAGAN. Zagórz pójdzie za miastowym,dosyć ładowania pieniędzy na wiochy

  OdpowiedzUsuń
 28. Jaworski też jest miastowy i nic z tego dla miasta dobrego nie wynikło.Jeżeli chodzi o zdanie ,że nie jest z żadnych układów, to gruba pomyłka gdyż jest nominowany przez Elę Łukacijewską , która stawiała na Bogdana 4 lata temu i pochodzi z PO tak jak Kuba .Co wyszło z nominacji Eli widzimy wszyscy.Jakub to może i fajny facet ale cała polityka PO będzie mu ciążyła , w szczególności podniesienie podatku VAT i program oszczędnościowy rządu , który uderzy w najbiedniejszych.
  ZAGÓRZANIN.

  OdpowiedzUsuń
 29. Wszyscy wiedzą, że Pan ernest Nowak bije obecnego burmistrza we wsystkim. Pan Ernest pochwalić się może wiedzą, kierunkowym wykształceniem, doświadczeniem zawodowym jak również kulturą osobistą. Wszyscy również wiedzą, ze pan burmistrz Jaworski ma kompleksy, jeśli chodzi o Zająca i wszystkich, którzy są lub byli z nim związani. A Pan Jaworski czym może się pochwalić - chodowlą karpii tęczowych, kolesiostwem i interesownością. Kampania wyborcza zbliża się wielkimi krokami i musimy przygotowac się na to, ze Pan JAworski będzie uderał poniżej pasa, bo wizja jego przegranej w wyborach przeraża go coraz bardziej, w końcu Jawroski lubi być w centrum uwagi. Panie Erneście, takimi ludźmi nie ma się co przejmować, zaślepia ich rzadza władzy i coraz jaśniej widoczna wizja Pana wygranej w wyborach. Wierzę, że Pan wygra. Powoodzenia, trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 30. "Korytkowej" ekipie zaczynają puszczać nerwy. Pan Rudnicki, którego zasługi jako wieloletniego wuefisty w Łukowem są szeroko znane, pielęgnuje teraz naszą gminną kulturę. Ma budżet dwukrotnie większy niż poprzednicy, szasta pieniędzmi na lewo i prawo, bo przecież on nie będzie sam robił plakatów, nagłośnienia, sceny, wszystko zleca. I za wszystko my płacimy. Przyszedł do nas z wielkiego miasta, z nadania wielkiej partii i chyba nie bardzo rozumie, co to jest kultura, tradycja. Pomyliły mu się role, bo tylko ściąga spadające gwiazdki polskiej sceny za niebotyczne pieniądze, sam ponoć chałturzy bądź chałturzył na jakichś dyskotekach jako discjokey, puszczał piosenki w radio i myśli, że to jest kultura. Panie Rudnicki, gdzie jest praca z dziećmi, z młodzieżą, gdzie kółka zainteresowań, zespoły taneczne, gdzie wsparcie kultury ludowej (chociaż pan, jako miastowy, zapewne nie wie, że taka istnieje)? A jak ktoś inny zrobi fajną imprezę, praktycznie bez kosztów, tylko ciężką harówą społeczników, to od razu chamski atak.
  Ale "nie z nami te metody, Brunner".

  OdpowiedzUsuń
 31. Ciekawe kto pisze te komentarze???
  Na pewno Pan Ernest, Pan Jakub, Pan Pałasiewicz, Pan Zając, Pan Faluszczak, Pan Rudnicki, Pan Jaworski, Pan Różycki, Pan Zuba no i ja SERFER :) i jeszcze może parę osób.
  Co by nie zrobił nie dogodzi nie ma szans!!!
  Drogi ważne ale życie kulturalne też!!!
  Imprezy plenerowe łączą ludzi i umacniają więzy. A Zagórz w porównaniu do Sanoka i drogi ma lepsze(super droga przez centrum Sanoka można plomby pogubić)i o niebo lepsze imprezy.
  I z tego powinniśmy być dumni!!!
  Z tego co wiem Gmina jest zadłużona na 500 tyś zł i to nie jest dużo. Jak chcesz mieć dom też musisz się liczyć z takim zadłużeniem!!!

  serfer

  OdpowiedzUsuń
 32. Odnosząc się do pierwszego komentarza to jego autor lub zleceniodawca sam wystawia sobie taką opinię jaką chce obarczyć Pana Nowaka.Widać brak argumentów merytorycznych i pustka w głowie przed kampanią wyborczą skłania do właśnie takiego rozpaczliwego pisania o tym jaki to Pan Nowak nie jest żądny władzy i pieniędzy.No cóż tonący brzytwy się czepia.

  OdpowiedzUsuń
 33. Tylko dlaczego pana Jakuba przez ostatnich parę lat nie było widać w Zagórzu, dlaczego skoro w chwili obecnej uważa się za rodowitego zagórzanina utożsamiał się z Sanokiem. Dopiero teraz kiedy startuje na burmistrza dostrzega problemy Zagórza.
  Mamy sanoczanina jako dyr. GOK-U i chyba nie trzeba więcej nic dodawać. Osobę nie związaną bezpośrednio z naszą gminą, która trwoni na drogie zabawy nasze podatników pieniądze. Pora to zmienić, uważam że najlepszym kandydatem będzie Ernest Nowak, który ma przede wszystkim doświadczenie w samorządzie, a takowe jest najważniejsze.
  Jakie doświadczenie ma pan J.O.?
  Znowu 4 lata będą zmarnowane, Ernest z marszu przystępuje do pracy, ciężkiej pracy bo nie musi się uczyć , bo w tym temacie jest od wielu lat.
  Właśnie takich ludzi nam trzeba, a nie pseudo pracowników.

  OdpowiedzUsuń
 34. Gminę trzeba wyprowadzić z tonących długów, a kto jak nie pan Nowak potrafi pozyskiwać środki?
  Może pan Rudnicki co?

  OdpowiedzUsuń
 35. "Nie tkwi w żadnym układzie" - dobre sobie. I nie jest ważne, czy słowo "układ" ma dodatnie, czy ujemne znaczenie.
  Pana Jakuba Osikę szanuję jak każdego innego kandydata. Jednak nie można na niego stawiać. Jest chyba jednak związany z PO. A czym jest PO, to każdy widzi- Palikot, Niesiołowski, Rycho, Zdzicho, Schetyna itp.

  OdpowiedzUsuń
 36. Ernest Nowak wygra, jeśli wystaruje. Ernest, ogłoś wreszcie swój start, by wiedzieć dla kogo pracowa.
  Mieszkańcy postawią na pewno na człowieka sprawdzonego. Ma wiele zalet i doświadczenie zawodowe. To dzieku niemu powstało tak wiele inwestycji w Zagórzu i okolicy, nie mówiąc o imprezach lokalnych -
  1) remont drogi Zagórz- Poraż (6 km),
  2) likwidacja osuwiska w Kalnicy,
  3) remont drogi Tarnawa- Gruszka,
  4) likwidacja osuwiska między Mokrem a wsoczanami (obecnie powstało nowe, lecz to kolejne działanie sił natury),
  5) kanalizacja w starym Zagórzu i Tarnawie (rozmowy w Rzeszowie),
  6) działąność na rzecz klubów sportowych, itp.
  Będziemy głosować na Ernesta Nowaka!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Ernest to jest to po małych szczeblach się pnie i dobrze Przystojny postawny i nie śmieje się jak idiota !! Moim zdaniem to jest super kandydat a w duecie z Osiką to mogą nawet odrobić te stracone lata jaworskiego Tylko czy Lesko Go puści On tam niezłą robotę robi A to że darł się do dyr . To słusznie powinien go jeszcze kopnąć w dupę On głośno mówił Z tego co wiem to nie za bardzo dyr. był pomocny jeżeli chodzi o Rykowisko więc poco On tam się pcha !! Jeżeli miałby troch kultury to wcale by go tam nie było Ale cóż jaki pan taki kram i to właśnie odbicie lustrzane burmistrza--dyr. goku

  OdpowiedzUsuń
 38. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nikt nie skupia się na tym, co dobrego zamierza zrobić P. Nowak (tu popieram P. Zubę)jakie ma plany, czy program. Dyskusja ruszyła "na całego" w momencie, gdy ktoś napisał jakąś plotkę, na pewno zresztą bezpodstawnie, bo P. Nowak nie wygląda mi raczej na człowieka, który chciałby zostać "gwiazdą estrady", a można odnieść wrażenie że jest całkiem inaczej. Nie zgadzam się też ze stwierdzeniem, że Osika najlepszy- niby dlaczego??? bo gdzie " dwóch się bije...???"- Tu chodzi o wybory Burmistrza i dobro Gminy, czy trzeba od razu popadać w skrajność i kogoś przekreślać bo jakaś osoba napisała 2 słowa wyssane z palca??? oj, ciężko się żyje w dzisiejszych czasach... Tak czy owak P. Nowak jestem z Panem!!!

  OdpowiedzUsuń
 39. Wymieniono tak wiele osób, które podobno piszą na tym blogu a mnie opuszczono :-( To smutne :-( Tak wiele razy zabierałem głos w dyskusji :-)
  PS Ostatnio na blogu jest wiele "literówek". Coś ten blog szwankuje. Zastaniam się, czy w ogóle te wszystkie komentarze nie są zmieniane :-) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 40. Panie redaktorze, prosze opublikować uchwałę RIO w sprawie prognozowanego zadłużenia gminy Zagórz na najbliższe lata. Prognoza jest zatrważająca. Uchwała znajduje się na zagórskim BIP-ie.

  OdpowiedzUsuń
 41. Ernest, ogłaszaj wreszcie swój start. Za długo czekamy. W merytorycznej dyskusji nie dasz z pewnością szans innym kandydatom. Bo i komu? Obecny jaki jest, to każdy widzi. Pan Jakub Osika? Moim zdaniem jeszcze nie teraz. Najpierw trzeba sobie zasłużyć na poparcie.
  Kampania już ruszyła. Jesteśmy z Tobą, Erneście :-)
  PS Ufam, że będziesz wystrzegał się złych doradców. Po wygranych wyborach w gminie będzie normalnie. Na to liczę.

  OdpowiedzUsuń
 42. A pan dyr. GOK-u to może wreszcie przestał by czarować tylko wziął się do roboty w końcu za co bierze prawie 70 tys. za ładny uśmiech.
  Proszę pana do pracy , pracy chyba że pan nie wie co oznacza to słowo, odsyłam do słownika wszak pan uczy człowiek.
  Zorganizować imprezę na telefon to żadna sztuka, pora się zastanowić nad dalszym funkcjonowaniem ośrodka kultury. Czy jest sens utrzymywać taką instytucję skoro przez cały okres wakacji były .... aż dwie imprezy.

  OdpowiedzUsuń
 43. no to sie jerzy dziś spisałeś tyle komentarzy - no ale trzeba powoli nakręcać ciemny lud - czasu coraz mniej

  OdpowiedzUsuń
 44. Zagórski Lud jest mądrzejszy o wiele bardziej niż wydaje się to niektórym miejscowym filozofom...
  A oglądalność bloga rzeczywiście idzie ostro w górę.

  OdpowiedzUsuń
 45. Gmina Zagórz potrzebuje takiego człowieka jak Pan Nowak ,żeby naprawić rozgardiasz i bajzel który zrobił Pan Jaworski .Dzisiaj łatwo wygrać wybory mając kasę i poparcie partyjne tak jak zrobił to Pan Jaworski podczas ostatnich wyborów.Nikt nie analizował jaki Pan Jaworski ma program i co chce zrobić,ale przekaz był jeden "posprzątam stary układ" wyborcy łyknęli ten haczyk i Pan Jaworski posprzątał ale Wyborców.Dajmy szansę NOWEJ KULTURZE POLITYCZNEJ i nie kupujmy taniej przedwyborczej kiełbasy.

  OdpowiedzUsuń
 46. do tablicy wywołany...
  Zawsze pisząc na blogach podpisuje się albowiem uważam, że tylko takie podpisane posty mogą być brane przez czytających jako wiarygodne.
  Co do mich ewentualnych kompetencji jako kandydata- czekam na publiczną i otwartą debatę z udziałem wszystkich startujących- przy mediach i publiczności. Będzie to najlepsza weryfikacja zarówno wiedzy teoretycznej, praktycznej jak i wizji z którą przystępujemy do tych wyborów. Co do moich zagórskich korzeni- nie chce się w kółko powtarzać więc pozwolę sobie tego po raz kolejny nie komentować.
  PO- od 07.07.07 jestem członkiem tej formacji politycznej ale nie widzę konfliktu pomiędzy moim członkostwem a wizją rozwoju Ziemii Zagórskiej, powiem więcej, z wielu względów moja obecna praca dla Rządu RP może być wielce przydatna- choćby ze względu na wiedzę oraz rozlegle kontakty.
  A ponieważ samorząd powinien być apolityczny- o czym świadczą choćby wysokie wyniki np Prezydenta Ferenca (SLD) w Rzeszowie, stolicy bastionu PiS- zapraszam, po raz kolejny to niniejszym deklarując, Pana Ernesta Nowaka do współrządzenia, lecz tylko w przypadku mojego wyboru na burmistrza- razem możemy tworzyć naprawdę dobry team. Ponadto, nie wykluczam współpracy absolutnie z nikim kto będzie podzielał moją wizję rozwoju MiG Zagórz ;)
  www.jakubosika.pl

  OdpowiedzUsuń
 47. Człowiek poważny i mądry nie należy do Platformy.Oni interesy załatwiają na cmentarzu.

  OdpowiedzUsuń
 48. Fajnie że jest ten blog. Na e..gniocie byłoby 8-10 jedynie słusznych komentarzy.
  Dzięki Panie Zuba !

  OdpowiedzUsuń
 49. Do wszystkich mądrych ludzi!!!!!

  Pana Ernesta Nowaka znam od dziecka. Widziałem go w akcji w różnych sytuacjach,czy na boisku,czy na imprezach publicznych, czy za biurkiem itp... zawsze był stanowczy,konsekwętny,dociekliwy,uparty,aby osiągnąć swój cel.Wiem,że się nie zmienił i jako Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz był by najlepszy !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 50. Żałuje, że nie widziałam p. Ernesta jak się ,,darł" na dyr. MGOKiS bo myślę, że taka forma uwagi p. Rudnickiemu była potrzebna...(widocznie inne nie pomogły). A swoją drogą znam dobrze obu panów i jak p. Rudnicki nic nie zrobi dla innych bezinteresownie, bez pytania ,,za ile" tak p. Nowak robi bardzo dużo i dlatego powinien nas reprezentować. I to jest właśnie dobry kandydat na burmistrza... <>

  OdpowiedzUsuń
 51. Do kiedy należy opowiedzieć się czy startuje sie w wyboorqach czy nie? Może Boguś zapomni terminu tak zapomniał to z oświadczeniem o dzialalności żony błahahahahahaha!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 52. E S...k to jednokierunkowa propaganda Jaworskiego Nie dalej jak kilka dni temu na posesji Jaworskiego zjechali się goście . O czym rozmawiano zapytajcie sie Tomka z E g....a A ile Bogdan płaci za przychylnośc Tomka. Posada dla braciszka i ile zł.
  Widząca wiedżma zWielopola

  OdpowiedzUsuń
 53. Do wszystkich mądrych ludzi!!!!!

  Pana Ernesta Nowaka znam od dziecka. Widziałem go w akcji w różnych sytuacjach,czy na boisku,czy na imprezach publicznych, czy za biurkiem itp... zawsze był stanowczy,konsekwętny,dociekliwy,uparty,aby osiągnąć swój cel.Wiem,że się nie zmienił i jako Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz był by najlepszy !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.