niedziela, 19 września 2010

Zagórz przed Tarnawą i Czaszynem


Przed chwilą w Tarnawie Dolnej zakończył się Pierwszy Turniej Oldboyów. Królem strzelców rozgrywek został Bogusław Wróbel. Relacja video i kompletna tabela wyników już niebawem.

7 komentarzy:

 1. Wspaniałe jest to, ze dorośli teź potrafią kopać piłkę bez względu na wiek.
  Proszę mnie oświecić, czy radny, kóry byl na zakończeniu turnieju, to ten pan, który sfałszował podpisy za kogoś ze swojej rodziny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł. Tylko dlaczego dopiero teraz. Czyy należało rozpoznać kandydatów w wyborach samorządowych?
  Czy na zdjęciu jest równieź pan, który fałszował podpisy? Proszę mnie oświecić!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy(i) z 15.19 i 15.21 Aby móc kogoś publicznie piętnować w takiej czy innej sprawie niezbędny jest PRAWOMOCNY WYROK skazujący!!! Jeśli takiego nie ma, twoje sformułowania są zwykłymi pomówieniami. Miej tego świadomość

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten Pan to wspaniały człowiek, dobry gospodarz, a Ciebie żółć zalewa bo miał być zniszczony, a prawo jest po jego stronie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy nikt z Was - domorosłych prokuratorów nie pokwitował listonoszowi w zastępstwie nieobecnego domownika odbioru paczki lub przesyłki poleconej? I właśnie takie to wielkie "przestępstwo" popełnił Pan Marek. Ta sprawa była od samego początku bardzo dęta i dlatego wróciła do ponownego rozpatrzenia.
  Dobrze Poinformowany

  OdpowiedzUsuń
 6. Cała sprawa sołtysa to jeden wielki chocholi taniec. Pan Jaworski i portal e-sanok próbowali zohydzić pana Marka. To się nie udało i teraz ich szlak trafia. Jego pracy w Tarnawie nie da się przykryć żadnym artykulikiem na e-sanoku, żadnym oszczerczym tekstem, tą pracę ludzie widzą i na tej podstawie oceniają sołtysa. Pan się nie przejmuje pluje zakompleksiona konkurencja polityczna. Kto w miare rozgarnięty we wsi ten sołtysa popiera. I taka prawda.
  Z Tarnawy

  OdpowiedzUsuń
 7. Cała sprawa sołtysa to jeden wielki chocholi taniec. Pan Jaworski i portal e-..... próbowali zohydzić pana Marka. To się nie udało i teraz ich szlak trafia. Jego pracy w Tarnawie nie da się przykryć żadnym artykulikiem na e-......, żadnym oszczerczym tekstem, tą pracę ludzie widzą i na tej podstawie oceniają sołtysa. Pan się nie przejmuje pluje zakompleksiona konkurencja polityczna. Kto w miare rozgarnięty we wsi ten sołtysa popiera. I taka prawda.
  Z Tarnawy

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz.